مایک بلومبرگ می گوید که او ممکن است نه صرف به کمک ساندرز اگر او نامزد

(سان فرانسیسکو) — میلیاردر مایک بلومبرگ روز پنجشنبه گفت که او ممکن است از صرف پول برای کمک به برنی ساندرز اگر ساندرز است که حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری روز ساندرز مشاور گفت: آنها نمی خواهید کمک کند.

ساندرز مشاور جف ویور روز سه شنبه گفت که این امر می تواند یک “سخت هیچ” در پذیرش بلومبرگ کمک مالی.

“آیا من می خواهم برای ارسال یک بررسی به کسی و آنها در حال رفتن به, پول نقد, چک? من فکر می کنم من نمی زحمت به ارسال بررسی” بلومبرگ گفت: هوستون کرونیکل در روز پنج شنبه. که پاسخ های مختلف از او داد شب قبل در یک سی ان ان تاون هال هنگامی که از او پرسیده شد که به طور خاص او را بدهد اگر کمک مالی به ساندرز با وجود مشاور نظرات. او متعهد است که او را حفظ کمپین دفاتر باز در میدان نبرد متحده پس هر که نامزد می توانید از آنها استفاده کنید.

عقب و جلو است که بخشی از یک بزرگتر تشدید تنش بین دو کمپین به عنوان یک کشت سهشنبه مقدماتی رویکرد مارک اولین بار بلومبرگ ظاهر خواهد شد در برگه های رای. چهارده متحده رای در روز “سه شنبه” و بلومبرگ امیدوار است او می تواند انتخاب کنید تا به اندازه کافی نمایندگان به بلانت ساندرز’ افزایش است.

بلومبرگ سابق شهر نیویورک شهردار به ارزش حدود 60 میلیارد دلار ثروت ساخته شده از داده های مالی و رسانه ای شرکت او شروع به در 1980s. او در حال حاضر صرف بیش از 500 میلیون دلار در انتخابات ریاست جمهوری است. اما او متعهد به پرداخت به نگه داشتن کمپین دفاتر باز و کارکنان در انتخابات میدان نبرد متحده از طریق سقوط.

“به من گفت که من می خواهم به کمک من می خواهم به نگه داشتن ما کمپین دفاتر اصلی آنهایی که به هر حال باز تا نوامبر. 3,” بلومبرگ گفت: کرونیکل. “و اگر آنها نمی خواهند به استفاده از آنها پس از آن خوب است. سپس ما را به آنها نزدیک است.”

خواسته برای روشن شدن این کمپین موقعیت ایسنا سخنگوی استو Loeser گفت: “خواهیم دید” در مورد اینکه آیا بلومبرگ صرف ساندرز’ نمایندگی.

برای Sanders, بلومبرگ به عنوان یک روشن فویل در استدلال خود که اقتصاد آمریکا است که کفه را به نفع میلیاردرهای است که می تواند دستکاری سیستم در راه به طور منظم آمریکایی ها نمی توانند. بافنده گفت: Sanders, کمپین نه تکیه بر کوچک-دلار کمک های مالی.

همچنین در روز پنج شنبه مهر انتخاباتی منتشر شد جزئیات جدید در مورد قلب و سلامت خواست ساندرز کمپین برای انجام همان.

یک نامه امضا شده توسط بلومبرگ دکتر می گوید او تحت تست استرس قلبی و اکوکاردیوگرام در ماه جولای. این نشان می دهد که عملکرد طبیعی خود را از بطن چپ, “عالی ورزش ظرفیت” و کسر جهشی بطن چپ از 60 تا 65 درصد است که در محدوده نرمال است. در این نامه اشاره می کند که بلومبرگ به حال یک استنت قرار داده شده برای مسدود شدن عروق کرونر در سال 2000.

ساندرز’ بهداشت و درمان شده است تحت بررسی پس از او دچار یک حمله قلبی در ماه اکتبر. هر دو مردان 78.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>