مایک بلومبرگ واجد شرایط برای آینده دموکراتیک نامزدها مناظره چهارشنبه شب

سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ روز سه شنبه واجد شرایط برای این هفته دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در نوادا قرار دادن او را در همان مرحله به عنوان رقبای او برای اولین بار در مسابقه برای این حزب نامزدی.

بحث در لاس وگاس در روز چهارشنبه خواهد بود نهم در مسابقه برای چه کسانی را به چالش جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Nov. 3 انتخابات.

اواخر ورود به مسابقه بلومبرگ ، 78 افزایش یافته است در نظر سنجی های افکار عمومی به عنوان او هرچه پول خود را از حدود 60 میلیارد دلار از ثروت شخصی به یک کمپین ملی.

زمانی که او طول می کشد مرحله در چهارشنبه, او به احتمال زیاد به چالش کشیده خواهد شد به طور مستقیم توسط رقبای خود استفاده کنید به عنوان شهردار یک پلیس سیاست به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان تبعیض آمیز و از قرار جنسیتی شیوه ها در شرکت خود را.

“مقدار زیادی وجود دارد به بحث در مورد با مایکل بلومبرگ ،” معاون سابق رئیس جمهور و نامزد نامزدی جو بایدن گفت: ان بی سی دیدار با مطبوعات در روز یکشنبه.

بلومبرگ به حال پشتیبانی از 19 درصد از افراد مورد مطالعه در یک NPR/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی منتشر شده در روز سه شنبه دوم در میان همه نامزدها.

که در نتیجه او با حزب دموکرات مورد نیاز برای بحث صلاحیت با دریافت دو رقمی پشتیبانی در چهار نظر سنجی های ملی به رسمیت شناخته شده توسط این حزب در مبارزات انتخاباتی خود در بیانیه ای گفت.

سوال در مورد رکورد خود

کمیته ملی حزب دموکرات به تازگی تغییر قوانین خود را برای چگونه یک کاندیدای واجد شرایط برای بحث باز کردن درب برای مهر به روی صحنه خواهد بود و نقشه کشی خشم برخی از نامزدها که کاهش یافته است از این نژاد برای عدم را قبل از بحث. نامزدهای قبلا مورد نیاز برای دریافت تعداد معینی از کمپین کمک به واجد شرایط اما ثروتمند بلومبرگ است نه گرفتن کمک های مالی.

در حالی که بلومبرگ است نه رقابت در چهار نامزدی مسابقات — آیووا و نیوهمشایر, نوادا و کارولینای جنوبی — او امیدوار است برای شروع به پیروزی نمایندگان آغاز روز سه شنبه در مارس 3, زمانی که 14 متحده رای خواهد داد.

حداقل پنج نامزد دیگر باید واجد شرایط برای چهارشنبه بحث جلوتر از نوادا Feb. 22 قفقاز: بایدن سناتور برنی ساندرز سناتور الیزابت وارن و ctq و شهردار سابق South Bend, Ind., پیت Buttigieg.

معترض و برنی ساندرز حامی آنا Grabowski yells به میکروفون در طول یک تظاهرات برای دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ در فوریه. 12 در Chattanooga, Tenn. رقبا و ترقی خواهان در درون حزب را متهم به نیویورک میلیاردر از تلاش برای خرید نامزدی. (C. B. Schmelter /Chattanooga Times Free Press طریق AP)

این نظرسنجی سه شنبه منتشر شد — یک نظرسنجی تلفنی از 527 دموکرات و دموکرات-تکیه مستقل است که دارای یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 5.4 درصد — نشان می دهد ساندرز پیشرو در دموکراتیک اولیه مسابقه در 31 درصد پشتیبانی در سراسر کشور.

بحث خواهد شد یک آزمایش برای بلومبرگ. در حالی که او مبارزه کرد و در بیش از دو دوجین متحده نمی کند و او را به پرسش از رای دهندگان و ارائه استاندارد بیخ و بن گفتار است که طول می کشد کمتر از 15 دقیقه, اغلب خواندن از یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته.

او ریخت و بیش از 300 میلیون دلار به تبلیغات تلویزیونی, یک راه برای تعریف خود را برای رای دهندگان بدون مواجهه با انتقاد.

او برخوردهای گاه به گاه از معترضان از جمله یکی که شروع به پریدن کرد در مرحله اخیرا در چاتانوگا دنیاست. فریاد “این است و نه دموکراسی. این است که یک حکومت توانگران!”

وارن و ساندرز شارژ که بلومبرگ در تلاش است تا برای خرید این انتخابات است. او پاسخ می دهد که او در حال پخش است توسط قوانین و ارائه شده به صندوق دموکراتیک تلاش برای ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن حتی اگر او نمی نامزدی برنده.

او به احتمال زیاد خواهد کبابی مورد حمایت خود را در حالی که شهردار نیویورک از پلیس استراتژی است که نیرنگ سیاه پوستان و لاتین به طور نامتناسبی.

عصر ایران عذرخواهی کرد که سیاست شناخته شده به عنوان “توقف و frisk” فقط قبل از اعلام او در حال اجرا بود برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

نامناسب جوک ادعای آزار و اذیت

مبارزات انتخاباتی خود را کاهش یافته است به اظهار نظر در نقد بیش 2008 اظهارات که در آن او گره خورده است بازار مسکن سقوط به ممنوعیت تبعیض مسکن عمل شناخته شده به عنوان redlining.

او همچنین ابراز پشیمانی بر ساخت نامناسب جوک.

“من همیشه از گفتن سخن زشت شوخی ؟ آره حتما من. و آیا من آن را پشیمانی? بله. آن را شرم آور” بلومبرگ گفت: ABC به نمایش در Jan. 15. “اما شما می دانید که راه من.”

واشنگتن پست روز شنبه منتشر شده آنچه در آن گفت: یک کپی از 32-صفحه جزوه توزیع شده در یک مهمانی در سال 1990 که شامل جنسیتی سخنان بلومبرگ گزارش گردآوری شده توسط همکاران خود را.

بلومبرگ ، مرکز نشان داده شده است در اکتبر. 8 سال 2001 با مرد او موفق شد به عنوان شهر نیویورک شهردار رودی جولیانی. بلومبرگ یک بار ثبت نام جمهوری خواه به احتمال زیاد در میان انتقادات از همکار دموکرات نامزد. (اسپنسر پلات/گتی ایماژ)

این پست و همچنین وقایع متعدد تبعیض دعاوی مطروحه علیه بلومبرگ LP یک شرکت ارائه دهنده اخبار و اطلاعات مالی بیش از سه دهه گذشته.

در یک مورد یک بانوی فروشنده طرح دعوی در دادگاه ادعا که او گفته بلومبرگ او باردار بود در سال 1995 پاسخ او این بود “آن را بکشند.” بلومبرگ اعلام کرد ساخت سخن گفتن و طرح دعوی در دادگاه حل و فصل شد. واشنگتن پست منتشر شده نظرات توسط یک مرد که گفت: او شاهد بلومبرگ است سخن گفتن.

بلومبرگ گفت: در ABC مصاحبه که شرکت خود را تجربه کرده بودند “بسیار کمی” موارد آزار و اذیت جنسی داده شده اندازه بزرگ آن و گفت که او فکر می کند “بسیاری از افراد می گویند ما یک محل عالی برای کار.”

او گفت که این شرکت نمی خواهد آزادی زنان از عدم افشای توافق شد که بخشی از قانونی شهرک که برخی از آنها ناشی از اتهامات آزار و اذیت جنسی. وارن از سوی بلومبرگ به انتشار این زنان از توافق نامه.

در یکشنبه, مهر سخنگوی کمپین جولی چوب گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای در مورد این اتهامات در واشنگتن پست: “تقریبا همه از این گزارش شده بیش از دو دهه گذشته. در هر سازمان بزرگ وجود دارد در حال رفتن به شکایات اما مایک به سادگی تحمل کند هر نوع تبعیض یا آزار و اذیت و ایجاد فرهنگ است که همه چیز در مورد برابری و شمول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>