Mike Bloomberg, برنی ساندرز هدف اصلی خود در لاس وگاس دموکرات بحث

از زنگ باز و دموکرات به راه انداخته مهاجم حمله لفظی در نیویورک میلیاردر مایک بلومبرگ مطرح شده و پرسش های جدید در مورد برنی ساندرز’ را-بدون-زندانیان سیاست در ستیز مناظره چهارشنبه شب در لاس وگاس.

سابق شهر نیویورک شهردار مجبور شد برای دفاع از خود تفرقه رکورد در نژاد و جنس و وال استریت در بحث-اولین مرحله در حالی که ساندرز ظاهر می شود در نهم 2020 اولیه فصل سعی به ضرب و شتم به عقب اشاره کرد و به پرسش در مورد سلامت خود و توانایی های خود را برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این پاییز.

آن را خشن امر فقط سه روز قبل از نوادا رای دهندگان تصمیم گیری سومین مسابقه از حزب دموکرات را آشفته 2020 اولیه.

ساندرز شدت انتقاد کرد در بلومبرگ است policing سیاست به عنوان شهر نیویورک شهردار که او گفت: هدفمند “آفریقایی-آمریکایی و لاتین در یک ظالمانه راه است.”

در مبارزه برای زندگی سیاسی ماساچوست ایالت الیزابت وارن بود که منجر متجاوز اوایل برابر بلومبرگ. او او را به نام “یک میلیاردر که مردم چربی و تخت” و ” اسب-مواجه شده است.'”

ساندرز شدت انتقاد کرد در بلومبرگ است policing سیاست به عنوان شهردار گفت: “هدفمند “آفریقایی-آمریکایی و لاتین در یک ظالمانه راه” و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن متهم که خود را “توقف-و-frisk” سیاست به پایان رسید تا “پرتاب پنج میلیون مرد سیاه و سفید در برابر دیوار.”

وارن حمله بلومبرگ دقیقه به بحث. (جان Locher/آسوشیتد پرس)

بلومبرگ در دفاع از خود را بر همه می شمارد و در زمان یک شات در ساندرز’ electability: “من فکر نمی کنم که هیچ شانس سناتور ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

اما انتقاد شدید بلومبرگ رو تهدید به تضعیف خود جای تعجب swift افزایش از حزبی megadonor به بالا ردیف مدعی.

این بحث نیز مشخص شده یک آزمون بزرگ برای ساندرز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی که در حال ظهور است به عنوان پیشتاز در دموکرات نامزدی مبارزه, آیا حزب خود را استقرار آن را دوست دارد یا نه. یک گروه رو به رشد خیرین و مقامات منتخب و فعالان سیاسی که از ترس ساندرز’ سازش ناپذیر سیاست مترقی می تواند یک فاجعه در انتخابات عمومی در برابر تهمت و در عین حال آنها به تلاش برای یکی شدن پشت یک نسیم جایگزین.

سابق میانه شهردار پیت Buttigieg حمله هر دو بلومبرگ و ساندرز هشدار داد که یک تهدید به “سوختگی” حزب دموکرات و از سوی دیگر در تلاش بود تا آن را خرید.

او آنها را به نام “دو پلاریزه آمار و ارقام در این مرحله است.”

بلومبرگ و ساندرز ممکن است هدف نخست در ابتدا اما ریسک آنها کمتر مبرم برای چهار دیگر نامزدها روی صحنه است.

Buttigieg رفت و پس از آن. ctq, skewering او برای عدم به نام مکزیکی جمهور در مصاحبه هفته گذشته است.

Buttigieg گفت: با وجود نقش خود را در کمیته نظارت بر امنیت مرزی و تجارت مینه سوتا سناتور شد “قادر به صحبت می کنند به معنای واقعی کلمه اولین چیزی که به سیاست” از کشور همسایه نامگذاری مکزیک, رهبر, آندرس مانوئل لوپز Obrador.

Klobuchar retorted: “شما در حال تلاش برای گفتن که من گنگ است ؟ آیا شما به من پیت؟”

وارن دفاع Klobuchar و به نام Buttigieg استدلال “ناعادلانه” و اضافه کرد که “از دست رفته به نام همه به خودی خود نشان نمی دهد که شما نمی فهمید چه خبر است.”

دیرین استقرار مورد علاقه بایدن باراک اوباما در دو دوره معاون رئیس جمهور به شدت نیاز به تنفس زندگی جدید را به خود آور, کمپین که وارد شب در پایین متوسط درهم و برهم کردن پشت Buttigieg و Klobuchar. و پس از یک بد پایان هفته گذشته در نیوهمشایر وارن مبارزه بود فقط به ماندن در گفتگو.

به عنوان دموکرات بودند خوشه داخل کازینو میزبانی بحث خارج در لاس وگاس, جمهوری خواهان استخدام الکترونیکی همراه بیلبورد کامیون به رانندگی به آرامی در مقابل گردشگران درخشان پیام ترویج تهمت انتخابات.

بلومبرگ است اجتناب از قدیمیترین اولیه متحده به جای تمرکز بر مبارزه در 14 متحده که رای در مارس 3 سه شنبه مقدماتی. و کمپین های عظیم — با بیش از 2000 نفر از کارکنان در سراسر کشور و بیش از 400 میلیون دلار آمریکا صرف تبلیغات در حال حاضر به او داده اندازه کافی افزایش را به نفع خود بالا مشخصات تاییدیه و دو رقمی پشتیبانی در پای صندوقهای رای است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>