مهاجران با اسپری گاز اشک آور در درگیری با پلیس در ترکیه-یونان مرز

(ادیرنه ترکیه) — یک گروه از مهاجران روز شنبه در تلاش برای پایین آوردن یک حصار در تلاش برای مجسمه نیم تنه از طریق این مرز به یونان, در حالی که دیگران پرتاب سنگ در یونان پلیس. مقامات یونانی در پاسخ به شلیک می بارند از گاز اشک آور در جوانان.

حداقل دو مهاجر بودند زخمی در آخرین درگیری میان پلیس و مهاجران جمع آوری شده از طرف ترکیه یک گذرگاه مرزی در نزدیکی یونانی روستای Kastanies. همانطور که در مطلب قبلی درگیری در این هفته ماموران در یونان شلیک گاز اشک آور مانع از جمعیت و پلیس ترکیه شلیک گاز اشک آور در یونانی خود هستند.

گروه عمدتا مردان جوان گره خورده طناب بر روی حصار در تلاش برای پاره کردن آن. برخی فریاد زد: “خدا بزرگ است” در حالی که دیگران فریاد زد: “باز کردن مرز.”

آن را بلافاصله روشن نیست چه چیزی باعث دو مهاجران آسیب. یک مقام دولتی گفت: گاز اشک آور و توپ آب مورد استفاده قرار گرفت برای “بازدارندگی” اهداف است.

هزاران نفر از مهاجران به رهبری ترکیه در مرز مشترک با یونان پس از رییس جمهور رجب طیب اردوغان دولت گفت: در هفته گذشته که آن را دیگر نمی خواهد جلوگیری از مهاجران و پناهندگان از عبور بیش از به اتحادیه اروپا از خاک. یونان مستقر پلیس ضد شورش و ماموران مرزی برای مقابله با مردم در تلاش برای ورود به کشور از دریا و یا زمین.

اردوغان قصد دارد در بروکسل در روز دوشنبه برای یک روز کار مراجعه کنید. در بیانیه ای که از دفتر او مشخص نکرد که در آن او خواهد بود در طول سفر خود و یا به همین دلیل او را به عنوان عضو اتحادیه اروپا در مقر.

اعلام کردند وزرای خارجه اتحادیه اروپا در جلسه ای در کرواسی در روز جمعه با انتقاد ترکیه گفت: با استفاده از این مهاجران ناامیدی “برای اهداف سیاسی.”

در بیانیه روز شنبه, دولت یونان گفت که حدود 600 نفر با کمک ارتش ترکیه و ارتش پلیس و پرتاب گاز اشک آور در یونانی طرف از مرز یک شبه. همچنین گفت: وجود چندین تلاش برای نقض حصار مرزی و آتش روشن شد در تلاش برای صدمه زدن به مانع.

“تلاش در ورود غیر قانونی به قلمرو یونانی منع شده بودند توسط نیروهای یونانی که تعمیر حصار و استفاده از آژیر و بلندگو کردند.”

هزاران نفر از مهاجران به خواب رفته اند و در اردوگاه های موقت در نزدیکی مرز از دولت ترکیه گفت: آنها به رفتن منتظر فرصت برای قطع بیش به یونان.

“این بسیار دشوار است اما امیدوارم که به خواست خدا” گفت: محمود محمد, 34, که شناسایی خود را به عنوان یک پناهنده از سوریه بحرانزده استان ادلب.

مرد دیگری که شناسایی خود را به عنوان اینکه از ادلب گفت که او با معترضان در غرب ترکیه هر دو به دور از جنگ در خانه و برای ساختن یک زندگی جدید را برای خانواده اش در اروپا یا کانادا پس از عبور از طریق دروازه مرزی.

اردوغان هفته گذشته اعلام کرد که ترکیه که در حال حاضر خانه های بیش از 3.5 میلیون سوری پناهنده دیگر نمی خواهد در اروپا دروازه بان و اعلام کرد که خود قبلا محافظت مرز با اروپا در حال حاضر باز است.

این حرکت احساس خطر کشورهای اتحادیه اروپا که هنوز هم در برخورد با عواقب سیاسی از یک موج مهاجرت دسته جمعی پنج سال پیش. اردوغان درخواست کرده است که اروپا و شانه بیشتر از بار مراقبت از پناهندگان است. اما اتحادیه اروپا اصرار دارد آن است که مطیع یک سال 2016 معامله که در آن به ترکیه میلیاردها پناهندگان کمک در بازگشت برای نگه داشتن اروپا محدود پناهندگی پناهجویان در ترکیه است.

در یک تماس تلفنی با آنگلا مرکل صدراعظم آلمان روز جمعه اردوغان گفت: ترکیه-اتحادیه اروپا مهاجرت معامله است و دیگر کار می کند و نیاز به تجدید نظر با توجه به رهبران ترکیه ،

در حالی که اعتباری ترکیه برای میزبانی از میلیون ها نفر از مهاجران و پناهندگان اروپایی وزیران امور خارجه گفت: بلوک “به شدت رد کرد ترکیه استفاده از فشار مهاجر برای اهداف سیاسی.” آنها به نام وضعیت در مرز غیر قابل قبول و گفت: اتحادیه اروپا تعیین شد خود را برای محافظت از مرزهای خارجی.

در برلین در روز شنبه حدود 1000 نفر بسیج در مقابل وزارت کشور خواستار آلمان به پناهجویان گیر در یونانی مرز. آنها پس از راهپیمایی در خیابان های مرکز شهر پشت یک بنر خواندن “اروپا نمی کشتن. باز کردن مرزهای ما باید فضا.”

از آهسته در حال حرکت کامیون یکی از رهبران رهبری یک شعار در فارسی: “هیچ مرزهای بدون ملت. توقف اخراج ها.”

مقامات یونانی گفت: آنها خنثی بیش از 38,000 اقدام گذرگاه های مرزی در هفته گذشته و بازداشت 268 نفر — تنها 4 درصد از آنها سوری. آنها گزارش شده 27 مطلب دستگیری شنبه عمدتا مهاجران از افغانستان و پاکستان است.

یونان در توصیف این وضعیت به عنوان تهدیدی برای امنیت ملی است و به حالت تعلیق برنامه های کاربردی پناهندگی برای یک ماه گفت: آن را به اخراج مهاجران جدید بدون نیاز به ثبت نام آنها. بسیاری از مهاجران را گزارش کرده اند عبور به یونان مورد ضرب و شتم مقامات یونانی و شتابزده مجبور به بازگشت به ترکیه.

“من هیچوقت به رودخانه” گفت: محمد پناهنده از یمن است. “زمانی که یونان پلیس دستگیری شما به آنها بگویید شما را به را خاموش و تمام لباس های خود را و تنها لباس زیر, و سپس آنها سفارش شما برای رفتن به طرف دیگر.”

ویژه داستان
زمان 100 سال
از آملیا ارهارت به میشل اوباما, دیدار با 100 زنانی که تعریف قرن گذشته

مقامات ترکیه می گویند یک مهاجر کشته شد در اوایل این هفته توسط گلوله های شلیک شده توسط پلیس یا ماموران مرزی در نزدیکی مرز عبور. یونان با رد این اتهام. یک کودک نیز غرق شده در سواحل جزیره لزبوس هنگامی که یک قایق حامل 48 مهاجران غیرقانونی.

روز شنبه, ترکی, وزیر کشور, سلیمان Soylu تمدید اتهامات مقامات یونانی mistreating مهاجران.

“ماسک خود را کاهش یافته است,” او گفت:. “این بی رحمی از کسانی که به سخنرانی در تاریخ بشریت تبدیل شده است مشهود است.”

Soylu ادعا کرد که برخی از 1000 ترکی عملیات ویژه پلیس مستقر در مرز در حال شروع به خنثی کردن اقدامات اجرای قانون تیم های مونتاژ توسط یونان به درایو مهاجران بازگشت.

وزیر همچنین پیش بینی کرد که یونان قادر نخواهد بود به “نگه دارید و به مرزهای خود” زمانی که رودخانه ای که delineates بیشتر از ترکیه-یونان مرز می شود کم عمق تر و آسان تر برای عبور.

Soylu گفت: اردوغان دستور مقامات ترکیه برای جلوگیری از مهاجران از تلاش برای رسیدن به جزایر یونانی در dinghies برای جلوگیری از “انسان تراژدی.” صدها نفر را غرق در تلاش نسبتا کوتاه اما سفر خطرناک از ترکیه ساحل.

__

فریزر گزارش از آنکارا ، آسوشیتد پرس خبرنگاران کوستاس Kantouris در Kastanies یونان Demetris Nellas در آتن و دیوید رو به افزایش در برلین کمک کرده است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>