انتقاد به طرح صلح ایران بالا دیپلمات اتحادیه اروپا را در دستور کار ما

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا جوزپ Borrell با هدف کاهش تنش بین ایران و ایالات متحده و بحث در مورد یک طرح برای صلح در خاورمیانه در واشنگتن است. او به نام اتحادیه اروپا و آمریکا اطلس پیوند حیاتی برای ثبات جهانی است.

اتحادیه اروپا سیاست خارجی رئیس جوزپ Borrell ملاقات با وزیر امور خارجه مایک Pompeo روز جمعه برای بحث در مورد حل مناقشه در خاور میانه و آمریکا-اتحادیه اروپا روابط تجاری و ادامه تنش ها با روسیه و ایران است.

پس از جلسه Borrell گفت که او و Pompeo مورد بحث “همه چیز” از جمله پشتیبانی برای یک آتش بس پایدار و بازگشت به ثبات سیاسی در سوریه و لیبی.

بازدید مشخص شده Borrell اولین دیدار رسمی به واشنگتن پس از او به عهده گرفت و موقعیت خود را در ماه دسامبر.

بیشتر بخوانید: trump’s صلح خاورمیانه طرح ارضا هیچ کس

Borrell اشیاء ما میانه طرح صلح

اتحادیه اروپا دیپلمات نیز برنامه ریزی شده برای دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور و پسر در قانون Jared کوشنر.

کوشنر رهبری تیم توسعه یافته است که ستیز صلح خاورمیانه طرح آن رونمایی شد در ماه گذشته.

Borrell گفت: اتحادیه اروپا بود “به خصوص نگران” با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل تماس به ضمیمه بسیاری از بانک غرب و دره اردن.

او گفت: اسرائیلی ها و فلسطینی ها باید به طور مستقیم مذاکره حل دو دولت بر اساس مرزهای قبل از سال 1967 شش روزه-جنگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه “حرکت از این توافق بین المللی پارامترهای” Borrell در بیانیه ای گفت: اوایل این هفته.

ایران مذاکرات

Borrell نیز در جریان سران ایالات متحده در سفر اخیر خود به ایران ،

پیش از آن در هفته Borrell ملاقات با حسن روحانی رئیس جمهور ایران در تهران با هدف کاهش تنش میان آمریکا و اسرائیل است. Borrell نیز نامیده می شود برای حفظ 2015 توافق هسته ای که ایران برای کاهش آن برنامه هسته ای ایران در ازای لغو تحریم های بین المللی.

در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت خارج از ایران مذاکره تحت سلف خود باراک اوباما و reimposed یک سری از تحریم ها که فلج ایران.

تنش بین واشنگتن و تهران تشدید پس از قتل از ایران ژنرال قاسم سلیمانی در حمله پهپاد در عراق است.

Borrell نیز ملاقات کرد نانسی پلوسی مجلس و دموکرات در کنگره است. این جفت ارز مورد بحث اتحادیه اروپا و آمریکا همکاری و اطلس روابط.

mvb/اس ام اس (AFP ساعت و EFE)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر