میک Mulvaney می گوید ایالات متحده است ‘جان’ برای ‘مهاجران’

کودک Yoda کالا بود که با کمال تعجب هیچ جا یافت می شود که این Mandalorian اول راه اندازی در پاییز گذشته اما چند ماه بعد از بیداری.

مطلق یورش کودک Yoda کالا که اجتناب ناپذیر به نظر می رسید پس از این شخصیت شد پدیده اینترنت در سال گذشته برای شروع با یک دسته کامل از اسباب بازی های جدید و دیگر کراوات در محصولات پرده برداری کرد روز پنج شنبه. این شامل 60 دلار سن شروع صداسازی بازتابی animatronic کودک Yoda, ابزار جنسی, و, خوب, در واقع هر چیز دیگری شما می توانید از فکر می کنم از beanies برای کوله پشتی به بلندگوهای بلوتوث.

حتی یک کودک سیاه Yoda نسخه از عمل در راه از Hasbro اگر چه با وجود نام این بازی شما لازم نیست در واقع عمل او در آن است. به جای هدف این است که به کانال درونی خود را Din Djarin به اشیاء دور از کودک Yoda یا به عنوان بازی قرار می دهد و آن “جلوگیری از فساد!”

هنگامی که کودک Yoda — که به تکرار نیست در واقع یک نوزاد نسخه Yoda بلکه یکی دیگر از unnamed عضو همان گونه ساخته شده و اولین بازی خود را در دیزنی+ جنگ ستارگان نشان می دهد در ماه نوامبر گذشته به نظر می رسید به احتمال زیاد دیزنی خواهد سیل قفسه های فروشگاه اسباب بازی و ایجاد ثروت در طول فصل تعطیلات. اما که واقعا اتفاق می افتد اگر چه برخی از محصولات مانند T-پیراهن های در دسترس بودند و برخی از اسباب بازی ها رفت تا برای قبل از سفارش. نشان می دهد خالق جان فاورو است توضیح کالا برگزار شد به حفظ تعجب آشکار از شخصیت یک راز تا زمانی که این نمایش را برای اولین بار.

در واقع هر چند برخی از این محصولات جدید است که حتی بیرون آمدن تا سقوط معنی صبر کنید و حتی دیگر به بی میلی دست دیزنی بیش از حد از پول خود را به شما خواهد شد. برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>