میشیگان قاضی اجازه می دهد تا بخشی از بازگشایی از Enbridge خط 5, خط لوله,

ایالات متحده قاضی مجاز Enbridge برای از سرگیری پمپاژ نفت از طریق خط 5 خط لوله در میشیگان در چهارشنبه نزدیک به

توسط PATRIS-FUN در 12 تیر 1399

ایالات متحده قاضی مجاز Enbridge برای از سرگیری پمپاژ نفت از طریق خط 5 خط لوله در میشیگان در چهارشنبه نزدیک به یک هفته پس از بستن آن را به دلیل آسیب به یک ساختار است که مجریان یک بخش از خط در حال اجرا را از طریق یک دریاچه های بزرگ کانال.

کلگری-بر اساس Enbridge با استفاده از خط 5 به حرکت نفت خام و مایعات مورد استفاده در پروپان از برتر, Wis., به سارنیا, Ont., عبور از نقاط میشیگان بالا و پایین شبه. یک 6.4 کیلومتر-طولانی بخش تقسیم به دو لوله که صلیب پایین تنگه Mackinac که متصل دریاچه هیوران و میشیگان.

میشیگان مدار قاضی جیمز Jamo اعطا درخواست از دولت دادستان کل دانا Nessel به خط ژوئن 25 بعد از Enbridge گزارش داد که یک بازرسی پیدا کرده بود آسیب به یک لنگر حمایت از زیر آب بخش شرقی خط. لوله خود بود آسیبی نرساند ،

در طول یک جلسه سه شنبه Enbridge وکلای خواست Jamo به لغو محدودیت برای زیر آب غربی خط پس از نفت می تواند رزومه روان است. این شرکت می گوید این وقفه را تهدید می کند منابع برای مشتریان از پالایشگاه دریافت خواهید کرد که خط 5 نفت در میشیگان و اوهایو و پنسیلوانیا به عنوان به خوبی به عنوان انتاریو و کبک.

Nessel دفتر استدلال برای نگه داشتن 1,038-کیلومتر خط تعطیل تا Enbridge فراهم می کند اطلاعات اضافی که اطمینان حاصل شود آن است که در عمل یک "منطقی محتاطانه" به شیوه ای.

در اصلاح نظم چهارشنبه Jamo گفت: این شرکت می تواند راه اندازی مجدد غربی خط برای انجام یک تست ایمنی می تواند و نگه داشتن آن در حال اجرا "موضوع به نتایج حاصل از آزمون و بیشتر منظور از این دادگاه است."

در عرض یک هفته از راه اندازی مجدد Jamo گفت: Enbridge باید دولت با نتایج تست برای یک منطقه خاص از غربی خط که بازرسی های اخیر پیدا کرده بود ظاهرا خراشیده شده توسط یک کشتی کابل یا شیء مشابه. داده ها از آزمون برای بقیه خط باید بیش از تبدیل "را به عنوان به زودی به عنوان عملی" او گفت:.

شرق خط, در ضمن باقی خواهد ماند از عملیات تا زمانی که ایالات متحده در خط لوله و مواد خطرناک ایمنی دولت به اتمام بررسی آسیب دیده حمایت و Enbridge است با پیروی از تمام آژانس فدرال تعمیر و نگهداری مورد نیاز Jamo گفت.

او همچنین دستور داد این شرکت و Nessel را به کامپایل یک لیست از اسناد و مدارک و مواد دیگر به دنبال دولت آینده سه شنبه.

Enbridge وعده مطابق

متعهد به پیروی Enbridge آن گفت: "در حال حاضر خواهد شد با خیال راحت شروع مجدد غرب بخش و پیش بینی عملیات به زودی به حالت عادی بازگشت."

حجم مایعات در حال حرکت از طریق خط خواهد بود پایین تر از حد نرمال چون فقط یکی از زیر آب بخش فعال خواهد بود "اما ما قادر خواهد بود برای دیدار با تقاضا" سخنگوی Ryan دافی گفت.

"Enbridge خط 5 در خدمت Michiganders با خیال راحت و بدون حادثه در تنگه عبور برای بیش از 65 سال" این شرکت در بیانیه ای گفت.

"ما همچنان مایل به کار با دولت رفتن به جلو به آدرس مسائل مربوط به نگرانی در مورد ایمنی از خط 5 و نهایی آن جایگزینی با دریاچه های بزرگ تونل است که شامل یک بخش جدید از خط لوله است."

این شرکت به یک معامله با دولت سابق جمهوری خواه فرماندار ریک اسنایدر در سال 2018 به محل جدید در زیر آب بخش در یک تونل است که می تواند از طریق حفر سنگ بستر در زیر تنگه. خود را دموکراتیک جانشین گرچن Whitmer اتحاد پیوست Nessel در انتقاد از توافق, که در انتظار مجوز از سازمان های دولتی.

Nessel در بیانیه ای گفت که Jamo حاکم "دولت اجازه می دهد تا به دریافت اطلاعات حیاتی در اطراف این حادثه است که ما نیاز به تکمیل آگاهانه و تحلیل آسیب و ارزیابی تهدید این خط لوله به شمار به محیط زیست ما اگر از چپ به کار در آن زمان دولت است."

منتقدان سوال نظارتی اقتدار بیش خطوط لوله بین ایالتی

گروه های زیست محیطی به مدت طولانی تحت فشار قرار دادند به تعطیل کردن خط 5 که آنها ادعا می کنند یک خطر ایمنی. آنها شرح داده شده Jamo حکم به رد Enbridge این مشاجره که دولت هیچ نظارتی اقتدار بیش خطوط لوله بین ایالتی.

"امروز حکم می فرستد یک پیام روشن به Enbridge که آن را بالاتر از دولت و قانون نمی تواند همچنان به چشم پوشی از امن و رفاه ما دریاچه های بزرگ ما کسب و کارهای محلی و جوامع ما" گفت بث والاس از فدراسیون ملی حیات وحش.

گروه های کسب و کار با تمجید از تصمیم به اجازه خط 5 بخشی از بازگشایی و خواست میشیگان سازمان به سرعت تصویب مجوز برای پروژه تونل.

"خط لوله با خیال راحت ارائه محصولات انرژی میشیگان کسب و کار و خانواده تکیه می کنند روزانه به قدرت خانه های خود و سایت های کار و محصولات ما به دفعات مشاهده شده در هر روز گفت:" جان Dulmes مدیر اجرایی میشیگان شیمی شورا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب