Democratic فرماندار میشیگان گرچن Whitmer می گوید تعصب است پیچیده در پاسخ به بیماری همه گیر کوروناویروس حداقل در بخشی به دلیل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تغییر “تنور گفتمان سیاسی” زمانی که او برای اولین بار شروع به انتقاد از او. وضعیت کلی او اذعان کرده است “تبدیل به سیاسی.”

در گذشته چند هفته Whitmer دیده است او سیاسی star ظهور او به عنوان رهبری پاسخ در دولت به یکی از این کشور بدترین شیوع کروناویروس. او شده است تقدیر توسط دموکرات ها برای راه او به کار گرفته بحران دستکاری یک سیل اورژانس در همان زمان. او شده است هدف از توهین و تهدید توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. و او را به عنوان یک پتانسیل در حال اجرا همسر برای presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن.

“من فکر می کنم این خیلی مهم است که هر کس با یک پلت فرم که آیا آن را در سطح فدرال و یا در سطح دولت است صحبت کردن در مورد چه چیزی علم است و ترویج بهترین شیوه — نه مسخره ماسک پوشیدن زمانی که ما می دانیم که با پوشیدن ماسک چیزی است که همه ما نیاز به انجام می شود تا زمانی که ما یک واکسن یا درمان و ماه اگر نه دیگر خاموش” Whitmer گفت: به عنوان بخشی از TIME100 مذاکرات در پاسخ به یک سوال در مورد تضمین این که مردم با خیال راحت به دنبال دستورالعمل در حالی که به تدریج بازگشایی.

آخرین curveball تهمت انداخته است راه خود را در یک صدای جیر جیر او به ضرب گلوله کشته شده در هفته گذشته در مورد میشیگان دموکراتیک وزیر امور خارجه, Jocelyn بنسون. مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتباه گفت بنسون که او به عنوان یک “rogue وزیر امور خارجه” تا به حال ارسال پست الکترونیکی رای گیری برای رای دهندگان که در واقعیت او فرستاده شده از برنامه های کاربردی به صورت غیابی. (برخی از بنسون جمهوری خواه همتایان خود در کشورهای دیگر گرفته اند اقدام مشابه.) نگران کننده تهمت و تهدید به خودداری از کمک های مالی از میشیگان بیش از این موضوع در مارس 20, نادرست ادعا را افزایش خواهد داد و رای دهندگان تقلب.

“صحبت من با رئیس جمهور که روز بعد که همان روز او اشاره نمی کند هر چیزی که امید من این است که شاید بود که تمرکز لحظه ای است و نه یک طرح بلند مدت” Whitmer گفت. Whitmer گفت: رئيس جمهور را تهدید آمد به او مراجعه میدلند که در آن جاری شدن سیل ناشی از دو شکست سدها منجر به گسترده تخلیه در میان همه گیر.

در چهارشنبه Whitmer دستور میشیگان دیپارتمنت محیط زیست, دریاچه های بزرگ و انرژی به بررسی چرا سدها شکست خورده بود. پرسید که آیا زمان او را به حمایت از تحقیقات مستقل به این موضوع Whitmer مرتکب نشده. “ما باید به افرادی که درک این موضوع بود که آنهایی که بررسی آن” Whitmer گفت. “این که چگونه این کارها انجام می شود و به خوبی انجام می شود. اگر به نظر می رسد که ما نیاز به اضافی چشم به آن نگاه است که قطعا چیزی است که من باز به اما و مقررات سدها اتفاق می افتد در آن واحد و به درخواست دیگری برای انجام آن ندارد که تخصص من فکر می کنم می تواند یک پربار تلاش است.”

با او در حال رشد, مشخصات ملی Whitmer نیز آمده است تحت حمله از سمت راست در خود دولت توسط افراد مسلح معترضین شکایت از دولت به نفس بیش از حد یک uncooperative دولت قوه مقننه.

پس از یک محلی متصل کردن کسب و کار گزارش posted on Facebook که Whitmer شوهر خواسته بود که آیا در حال فرماندار شوهر خواهد او را به حرکت در خط به قایق خود را در آب های آخر هفته روز یادبود Whitmer آمده است در زیر آتش از جمهوری خواهان. فرماندار که عذرخواهی برای اظهار نظر در مورد او را از جانب گفت: آن را به معنای به عنوان یک شوخی است.

در گفتگو با او بر اهمیت دو حزبی پیام در این لحظه بحرانی اشاره کرد که او به طور منظم اعطا با جمهوری خواه اوهایو فرماندار مایک DeWine. “ما در حال فکر کردن در مورد چیزهایی که در روش های مشابه حتی اگر ما ممکن است توان مقابله با آنها را در حوزه های مختلف cadences. و من فکر می کنم این مهم است که مردم رهبران خود را در هر دو طرف راهرو این را به طور جدی و اقدامات است که ما را به حفاظت از زندگی” Whitmer گفت.

“من فکر می کنم در حال حاضر در این hyperpolarized لحظه همه به دنبال گسل در یکی دیگر و این مایه تاسف است. من امیدوار هستم که به عنوان زمان می رود توسط ما می توانید به عقب بر گردیم به جایی که ما یکدیگر را به نفع شک. که در آن ما اصلا به دنبال پیدا کردن گسل با یک دیگر بلافاصله, که در آن ما سعی می کنیم به همه به مناسبت افزایش یابد” Whitmer گفت. “این دقیقا کاری است که من سعی کرده ام درخواست مردم از دولت ما به انجام و قطعا چیزی است که وقت بر همه ما است.”

Whitmer اذعان کرده است که او را در حال گفتگو با بایدن مبارزات انتخاباتی در حال بالقوه running mate اما demurred وقتی پرسید که آیا او را به انتخاب خودش به عنوان معاون رئیس جمهور اگر او در موقعیت خود. وقتی پرسیده شد که در مورد بایدن تعهد به انتخاب یک زن به او گفت: به سادگی: “بود که تعهد خود را, شما می دانید, و من فکر می کنم برای بسیاری از دلایل که کار درست را انجام دهد.”

نوشتن به Lissandra ویلا در lissandra.villa@time.com و مولی توپ در molly.ball@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net