میشیگان سیلاب ناشی از باران های سنگین نقض سد شروع به عقب رفتن

سیلاب ها که نقض دو متعلق به بخش خصوصی سدها در میشیگان شروع به عقب رفتن در روز پنج شنبه پس از جابجایی هزاران نفر از مردم و گسترش به یک داو شیمیایی گیاه و نزدیکی زباله های خطرناک پاکسازی سایت.

رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer گفت: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال متعهد حمایت دولت فدرال روز پس از باران های سنگین ناشی از Tittabawassee رودخانه سرریز آن بانک ها و نقض Edenville و سانفورد سدها در مرکزی میشیگان در این هفته.

“این است که بر خلاف همه چیز ما قبل از دیده می شود. آسیب واقعا ویرانگر” Whitmer یک کنفرانس خبری گفت.

حدود 11000 نفر در Midland County مجبور به فرار به عنوان سیلاب شوربا در اطراف ساختمان ها و مستغرق بخش هایی از جاده ها و پل ها. هیچ مرگ و میر گزارش شده است.

غرب سگینا جاده نابود شد در روستای سانفورد پس از منطقه شاهد گسترده و جاری شدن سیل ناشی از باران های سنگین. (ست هرالد/خبرگزاری گتی ایماژ)

ایالات متحده خدمات ملی آب و هوا هواشناس ایان لی گفت: سیلاب ها را آغاز کرده اند عقب اما معطل خواهد به آخر هفته.

گفت: پیش بینی باران بود و بعید است برای هفت روز آینده.

خاک خط نشانه روی سقف یک خانه در مرکز, در روز پنج شنبه در سنفورد پس از نزدیک به سه متر از آب عجله از طریق این منطقه پس از دو سد بودند نقض زیر باران های سنگین. (ست هرالد/خبرگزاری گتی ایماژ)

“هر کس که واقعا کشیدن با هم و کمک به یکدیگر. ما در این میانه ما مراقبت از هر یک از دیگر” مارک استخوان یک صاحب کسب و کار و شهرستان کمیسر در میدلند به رویترز گفت در یک مصاحبه تلفنی.

اگر چه سیل نمی رسید بدترین پیش بینی سطح آن را هنوز هم بیش از حد خطرناک برای مردم به بازگشت به خانه حتی اگر فقط برای بررسی خواص خود را برای آسیب به عنوان آب هنوز به طور قابل توجهی فروکش استخوان گفت.

افزایش آب در Tittabawasee رودخانه را از طریق شکست Edenville و سانفورد سدها منجر به یک هشدار از میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer است که در مرکز شهر میدلند رو به خصوص سیل جدی تهدید. شیمیایی داو اصلی گیاه نشسته در این شهر در حاشیه رودخانه ها. (CBC)

به کمیسیون تنظیم مقررات انرژی فدرال (FERC) به کارگردانی بویس آبی LLC که صاحب سدها به ایجاد مستقل تیم تحقیقاتی برای بررسی علت ریشه ای از نقض. FERC ارسال تیم به هر دو سدها برای کمک به تحقیقات. این سازمان در سال 2018 لغو آبی-تولید مجوز برای Edenville ساختار متهم اپراتورهای آن از کمبود.

بویس گفت: در رسانه ها اظهارات که آن را به حال شده است در تضاد با فدرال و مقامات محلی در سال های اخیر بیش چقدر آب سدها باید آزادی و سطح دریاچه نزدیک.

این شرکت همچنین گفت که پس از به طور موقت از دست دادن مجوز آن در سال 2018 را قادر به استقرار بودجه برای بهبود به سدها و داده نشده بود منابع اضافی توسط FERC و جامعه محلی است.

شیمیایی غول داو شیمیایی که مقر آن در میدلند و عمل 770 هکتار گیاه گفت: این کار با دولت و سازمان های فدرال برای ارزیابی آسیب از جمله بازرسی در زباله های خطرناک سایت.

سازمان دیده بان | تصاویر هوایی از سیل آسیب:

هزاران نفر از ساکنان خواست به فرار به مواج Tittabawassee رودخانه موج به سمت شهرستانها و داو شیمیایی گیاهی است. 0:48

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>