میشل اوباما افتخارات Beyoncé در سیاست پر از شرط جوایز

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد کنگره در روز سه شنبه که تعداد COVID-19 م

توسط PATRIS-FUN در 10 تیر 1399

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد کنگره در روز سه شنبه که تعداد COVID-19 موارد گزارش شده در ایالات متحده می تواند به افزایش 100,000 یک روز.

Fauci صحبت کردند و به مجلس سنا روز سه شنبه به عنوان تعداد موارد جدید ابتلا به کروناویروس در آمریکا رو به افزایش بوده است با موج متحده آمریکا از جمله فلوریدا و تگزاس. در پاسخ به پرسش سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.), Fauci گفت: روشن است از اعداد که ایالات متحده "رفتن در جهت اشتباه است."

"ما واقعا به انجام چیزی است که ما نیاز به انجام آن را به سرعت" Fauci گفت. "...به وضوح ما در مجموع کنترل در حال حاضر."

Fauci همچنین هشدار داد که اگر بسیاری از آمریکایی ها همچنان به پوشیدن ماسک و چشم پوشی اجتماعی فاصله دستورالعمل "ما قصد داریم همچنان در بسیاری از مشکل وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از صدمه دیده است." اگر این وضعیت نمی کند "به نوبه خود در اطراف" Fauci گفت: "تعجب نمی کنم" اگر تعداد coronavirus موارد گزارش شده در ایالات متحده هر روز افزایش می یابد و از حدود 40000 تا حدود 100000.

در حالی که Fauci را ندارد خاصی پیش بینی در مورد آنچه نهایی آمریکا مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس خواهد بود تضمین آن خواهد بود "بسیار نگران کننده" و بعد گفت: "من فکر می کنم این مهم را به شما بگویم و این آمریکا است که من بسیار نگران است چرا که می تواند بسیار بد است." برندان فرداtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب