میشل اوباما در مستند ” شدن ” به اکران در Netflix بکشد

(نیویورک) — یک مستند پرتره از میشل اوباما و با عنوان تبدیل شدن به برتر خواهد شد در Netflix بکشد هفته آینده این جریان شرکت روز دوشنبه اعلام کرد.

این فیلم به عنوان “نگاه صمیمی به زندگی سابق و بانوی اول میشل اوباما” تواریخ او 34-شهر تور کتاب در 2018-2019 برای او پرفروش خاطرات تبدیل شدن به. اوباما تبلیغاتی تور موفق کنسرت ترویج زندگی ملت در حال مقیاس یک تور راک با یک رشته از تاریخ در عرصه های فروخته شده.

ادامه مطلب: میشل اوباما ” شدن ” است که این کتاب در امریکا نیاز از آن نیست و در عین حال سزاوار

این فیلم اولین مارس 6 در Netflix بکشد. در بیانیه اوباما گفت که تجربه تور “سوار صفحه اصلی ایده این است که آنچه ما به اشتراک بگذارید عمیق و واقعی و نمی توان با خراب.”

“ما پردازش گذشته و تصور آینده ای بهتر است. در صحبت کردن در مورد این ایده از ‘شدن’ بسیاری از ما جرأت بگویم ما امید با صدای بلند گفت:” اوباما ، “من گنج خاطرات و حس ارتباط در حال حاضر بیش از همیشه به عنوان مبارزه ما با هم به آب و هوا این بیماری همه گیر که ما برای مراقبت از عزیزان ما تمایل به جوامع ما و سعی کنید به نگه دارید تا با کار و مدرسه در حالی که مقابله با مقدار بسیار عظیمی از دست دادن سردرگمی و عدم اطمینان است.”

تبدیل شدن به فروش می رسد بیش از 11 میلیون نسخه و ترجمه شده به بیش از 20 زبان. این بانوی اول سابق محبوبیت او ساخته شده یک برنامه به طور بالقوه محوری رقم در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری است. جو بایدن این, presumptive دموکراتیک نامزد اخیرا گفت که او می خواهم او را انتخاب کنید به عنوان یک همسر در حال اجرا “در یک ضربان قلب” قبل از اضافه کردن که او فکر نمی کنم او “هر گونه تمایل به زندگی در کاخ سفید دوباره.”

نادیا Hallgren جانباز مستند فیلمبردار ساخت از ویژگی های او کارگردان اولین در حال تبدیل شدن به, ازمایش کرده اوباما در این کتاب تور از شهرستان به شهرستان. “او به سرعت حرکت می کند و من تا به حال به یاد بگیرند که به حرکت با او گفت:” Hallgren.

تبدیل شدن به آخرین نسخه از زمین بالاتر محصولات این شرکت تولید شده توسط باراک و میشل اوباما. خود را منحصر به فرد چند فیلم در مقابله با Netflix در حال حاضر ثابت پربار. اولین فیلم آمریکایی کارخانهتوسط جولیا Reichert و استیون Bognar پیش از آن در این سال برنده جایزه اسکار بهترین فیلم مستند. (اوباما حضور نداشت اسکار و نه دریافت تندیس.) زمین عالی بود و همچنین در پشت تحسین به تازگی منتشر شده مستند آزمایشی کمپ: ناتوانی انقلابتوسط جیمز Lebrecht و نیکول Newnham.

این بانوی اول سابق اذعان کرد در این زمان دشوار برای یک فیلم در مورد جامعه و اجتماعی که فاصله نمی آید به طور طبیعی به او: “من یک درهم,” او گفت:. در طول همه گیر اوباما به عنوان خوانده شده کتاب های کودکان به بچه ها گیر در خانه در سری آنلاین با عنوان “روزهای دوشنبه با میشل اوباما است.” “من برای شما اینجا هستم,” او گفت:, در بیانیه ای. “و من می دانم که شما اینجا هستید برای یکی دیگر.”

“همدلی است که راه نجات ما در اینجا. آن چه ما را به طرف دیگر,” او گفت:. “اجازه استفاده از آن را به تغییر مسیر توجه ما را به سمت آنچه مهم تجدید نظر در اولویت های ما و پیدا کردن راه های بهتر و بازسازی جهان در تصویر ما امیدوار است.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>