مایکل جردن می شود آخر خنده با همه کاره خنده اردن واکنش الگوی رفتاری

تیاو گریه Michael Jordan الگوی رفتاری شده است به یک جزء اصلی از اینترنت برای سال, اما در حال حاضر اردن گرفتن آخر خنده.

بسکتبال افسانه کردم جدید خود را در اینترنت stardom با تشکر برای یک لحظه در یکشنبه شب قسمت از ESPN, مستند, آخرین رقص. در این نشان می دهد که اسناد و مدارک اردن فشار برای ششمین قهرمانی با شیکاگو بولز تولید کننده دست اردن یک قرص به او نشان می دهد یک کلیپ سابق سیاتل فراصوت است گارد نقطه Gary Payton این ادعا که او خسته اردن در طول سال 1996 NBA Finals بی امان با پوشش.

اردن تماشا Payton رله ادعای خود را و پس از آن شکست را به خنده و ترک خوردگی خنده در Payton آشکار باور است که او تا به حال فرسوده NBA ستاره.

آن واقعا خیره کننده و لحظه های خنده دار از به طور معمول رواقی اردن و یکی که حتی حیرت زده کرد فیلم کارگردان است. “من انتظار می رود او را به تسلیم به یک چهره پوکر. و شاید می گویند, خاموش, دوربین, ‘هی, شما می دانید, من می خواستم به خنده با صدای بلند وقتی دیدم Gary Payton گفت که’,” مدیر Jason Hehir گفت Vanity Fair در مورد لحظه ای که او خواستار “مستند طلا”. “اگر شما گوش دادن به مخلوط شما می توانید شنیدن دوربین خدمه خنده زیرا بخشی از آن است که فقط طنز از تماشای او پاسخ راه او پاسخ می دهد.”

در حال حاضر اردن پاسخ و ناگهانی خود را uproarious خنده تبدیل شده است اینترنت جدید مورد علاقه واکنش GIF با مردم با استفاده از این ورزش نماد توقف خنده برای ابراز احساسات خود را در مورد همه چیز از ورزش به زندگی به عشق و همه چیز را در میان.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>