مایکل بلومبرگ باعث می شود آن را به بحث مرحله. او ممکن است آن را پشیمانی

سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار را به صورت مستقیم اولین آزمون به اواخر خود را برای شروع پیشنهاد برای ریاست جمهوری به عنوان او می ایستد در جایگاه بعدی را به خود رقبای دموکرات روز چهارشنبه در لاس وگاس.

برای بسیاری از آمریکایی ها بحث خواهد بود اولین بار اولین بار از دیدن بلومبرگ بر روی صفحه نمایش بدون بلومبرگ فیلم خدمه ویرایش طرح از پشت صحنه. برای دیگر نامزدها از آن خواهد شد خود را در اولین فرصت برای رفتن سر به سر با میلیاردر شده است که بسیار outspending هر کسی که در این مرحله و کسی که آماده است برای به چالش کشیدن بهداشت ، برنی ساندرز’ پیشتاز وضعیت.

بلومبرگ خاصی برای رسم آتش از همه در حال حاضر. نامزدها باید زمینه مناسبی برای به چالش کشیدن رکورد خود را در حال اجرا امریکا بزرگترین شهرستان. او انتظار می رود به نام به وظیفه نظرات گذشته در مورد جنسیت و نژاد که به نظر می رسد غیر حساس است ، و دیگر نامزدها را نکنید که به ذکر است که چگونه او با استفاده گسترده ثروت شخصی برای ورود اولیه مسابقه در سه شنبه — پس از رای دهندگان در چهار متحده خواهد شد که در حال حاضر وزن در.

بلومبرگ ورود به یک مسابقه او یک بار گفت که او را جست و خیز منتقل کمپین محور. او در حال حاضر صرف صدها میلیون دلار در معرفی خود به ملت و راه اندازی و پیشنهاد خود را با یک ساحل به ساحل بازی قبل از 14 متحده وزن در مارس 3 شنبه. در این کشورها به تنهایی او doled $124 میلیون دلار در, تبلیغات در مقایسه با ساندرز’ مبلغ سرمایه گذاری کمتر از 10 میلیون دلار. بلومبرگ ثروت و هزینه های به طور یکسان کوتوله دسته چک از دیگر میلیاردر هنوز هم در مخلوط تام Steyer که آیا واجد شرایط برای چهار بحث است. بلومبرگ انتخاباتی به نظر می رسد که بی حد و حصر منابع سرشار از اسراف و باز بارها در رویدادهای خود را.

تبلیغ خود از حمله رعد اسا به نظر می رسد به کار. در یک ان بی سی نیوز/ وال استریت ژورنال نظرسنجی سه شنبه منتشر شد تنها 8 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها نمی دانند بلومبرگ نام در مقایسه با 18 درصد که شد آشنا با او در ماه دسامبر.

چهار شنبه خواهد بود یکی از دو مناظره دموکرات ها باید قبل از سه شنبه و بالاترین مشخصات شانس بلومبرگ است رقبا را وادار به نشان دادن فطرت خود را در برابر جدید نسیم در مسابقه. چون بلومبرگ نیست شرکت در نوادا قفقاز یا کارولینای جنوبی اولیه این خود بهترین فرصت برای نشان دادن قدرت نسبی در برابر یک میلیاردر که متعهد شده است برای باز کردن جیب خود از طریق نوامبر آیا او نامزد یا نه.

مختصری در برابر بلومبرگ قابل توجهی است و مشاوران او این را نیز بدانید که هر کسی. در آماده سازی برای بحث مشاوران اند پرتاب مسخره rejoinders و با اشاره سوالات در بلومبرگ در مورد رکورد خود را در هر دو به عنوان شهردار و به عنوان رئیس گسترده رسانه ها و اطلاعات مالی امپراتوری ساخته شده است که او را به یکی از ثروتمندترین افراد در این سیاره است.

در طول بلومبرگ تصدی عنوان شهردار در نیویورک به عنوان مثال پلیس شیوه های شناخته شده به عنوان “توقف و frisk” به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار disproportionally هدف قرار دادن اقلیت. در حال حاضر بلومبرگ معذرت خواهی برای دیر اقدام برای پایان دادن به سیاست های که در مکان و زمانی که او شهردار شد و تشدید در سازمان دیده بان خود را. او همچنین عذرخواهی برای نظرات که به نظر می رسید نشان می دهد که زمانی که بانک ها به پایان رسید و شیوه های تبعیض آمیز که رد وام مسکن به اقلیت — shorthanded به عنوان “redlining” — آن کمک سوخت در سال 2008 بحران اقتصادی.

بلومبرگ همچنین می توانید پیش بینی تیز انتقادات چگونه برای کسب و کار خود را درمان کارکنان. رقبا در حال مطالعه پرونده های حقوقی و گزارش های خبری در مورد شدت کنترل می شود فرهنگ است که می تواند به نظر می رسد out-of-step با استانداردهای امروز. بلومبرگ حساس به سوالات خود را در مورد ثروت و خصوصی برگزار شد بنابراین داوطلبان خواندن شده است تا در هر دو — به خصوص هر یک با منافع در اقتصاد چین است.

شمع-در حال حاضر آغاز شده است.

“من فکر می کنم او تا به پاسخ خود را برای درمان دیگران برای خود زبان و مهمتر از همه برای یک نگرش است که به نظر می رسد که رد بشریت از بسیاری از مردم” Buttigieg گفت NBC News در شنبه آستانه بحث است.

همان روز دیابت الیزابت وارن به او فرستاده تقریبا چهار میلیون توییتر دنبال یک لینک به یک داستان در مورد اداره پلیس نیویورک استراتژی برای نفوذ و نظارت مساجد در طول بلومبرگ عصر. از 13 توییتهایی وارن ارسال شده در روز سه شنبه دو تن از آنان با هدف مستقیما در بلومبرگ و هیچ در دیگران در این مسابقه است.

بایدن این کمپین — که به پایان رسید چهارم در آیووا و پنجم در نیوهمپشایر — به نام به سوال ایسنا را در ادامه مالکیت یک سازمان خبری است که در حال حاضر وظیفه گزارش خود به رئیس جمهوری. ارتباطات دستیار اشاره کرد که مهر وعده داده بود به سمت از خود امور مالی و رسانه ای عملیات اگر او زد اما در حال حاضر می گوید او آن را انجام دهد و تنها اگر او برنده است.

“شصت میلیارد دلار خرید می تواند به شما مقدار زیادی از تبلیغات” معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفت: “دیدار با مطبوعات” این آخر هفته با استناد به یک برآورد بلومبرگ ثروت. “اما آن را نمی توانید پاک کردن رکورد خود را.”

و از سوی دیگر ، ctq که تعجب بسیاری از هنگامی که او به پایان رسید و سوم در نیوهمپشایر پس از دیگری قوی بحث عملکرد نیز تخمگذار زمینه را برای ایجاد بلومبرگ پیچ و تاب خوردن حتی اگر او هم نمی تواند در نهایت به نگه دارید تا با تبلیغ خود ماشین.

“او احتمالا باید تبلیغات بیشتر در خود نشان می دهد در برخی ایالات از من در پاسخ دادن به سوالات خود را,” او گفت: CBS News’ “چهره ملت است.” “من فکر می کنم او می تواند پنهان در پشت امواج رادیو و تلویزیون و پول است.”

ویژه داستان
من در معرض آزار و اذیت در حال بارگذاری. پیامدهای وحشتناک بود
سوزان فاولر نشان می دهد چه اتفاقی افتاد بعد از پست وبلاگ خود در مورد تبعیض جنسیتی در هنگام راه اندازی ویروسی رفت.

ناظران می گویند حتی اگر بلومبرگ طول می کشد ضرب و شتم بر روی صحنه است که در ادامه آگهی هزینه های مه گرفتگی ضعیف بحث عملکرد. “حتی اگر آن را برای او بد در مفهوم سنتی — و یا می اند [شده است] در گذشته چرخه — که حتی ممکن است موضوع با توجه به تعداد افرادی که به تماشای مناظره در مقابل نگاه کنید به 100 میلیون دلار در تبلیغات هفته بعد می گوید:” دموکراتیک استراتژیست ادی ول از بحث سهام.

برای هفته مبارزات انتخاباتی شده اند ادعا بلومبرگ در تلاش بود برای خرید راه خود را بر روی صحنه. در حال حاضر از آن زمان برای دیدن اگر او فکر می کند آن را هنوز هم خوب استفاده از پول نقد خود را.

نوشتن به فیلیپ الیوت در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>