سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار کمک بیش از 200 میلیون دلار از پول خود را به پیشنهاد خود را برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری تا پایان سال 2019 با توجه به آشکار خود را در مبارزات انتخاباتی ظ روز جمعه با کمیسیون انتخابات فدرال.

که بلومبرگ انتخاباتی صرف $188 میلیون, با توجه به آشکار.

این تعداد به احتمال زیاد دارای عقاید در ماه ژانویه به عنوان او ادامه داد: به پمپ میلیون دلار به تلویزیون و تبلیغات و هزینه های در حال اجرا مبارزات انتخاباتی.

بلومبرگ اواخر ورود به رقابت دموکراتیک را در حزب جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر متعهد شده است را به هر گونه کمک های مالی و تامین مالی مبارزات انتخاباتی خود را با فرو بردن به حدود 60 میلیارد دلار آمریکا ثروت.

در حالی که او از مسیرهای دموکراتیک جلو دونده جو بایدن و برنی ساندرز در افکار عمومی مردم خود را سطح حمایت در حال افزایش است که او خرج می کند و به شدت در یک انتخابات ملی مبارزه است.

عمده فعالیت این خواننده با تصویر ارائه شده توسط بلومبرگ انتخاباتی نشان می دهد که یک صحنه از بلومبرگ را در سال 2020 سوپر جام فوتبال NFL نقطه در روز یکشنبه. بلومبرگ و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را پوسته میلیون ها نفر به کمپین پخش تبلیغات در طول بالا-دارای رویداد ورزشی. (مایک بلومبرگ 2020 از طریق AP)

بلومبرگ است نه رقابت در چهار متحده در نامزدی مسابقه از جمله آیووا که دارای قفقاز روز دوشنبه.

چرا که او را برآورده نمی کند فرد اهدا کننده آستانه تعیین شده توسط حزب بلومبرگ به عنوان آن می ایستد در حال حاضر نمی خواهد شرکت در آینده بحث از نامزدها برای برنامه ریزی Feb. 7 در منچستر, N. H.

بلومبرگ که به نوبه خود خواهد 78 در ماه فوریه است که مبارزات انتخاباتی در ایالات متحده است که نگه داشتن نامزد مسابقات در ماه مارس و فراتر از آن. وجود خواهد داشت بیش از یک دوجین متحده در بازی به اصطلاح سوپر شنبه است که در مارس 3 ماه کلی امکانات نزدیک به دو سوم از تمام اولیه مسابقات.

او همچنین نامحدودی ملی امواج رادیو و تلویزیون با تبلیغات سیاسی. مستقل انتقالها برآورد او صرف حداقل 250 میلیون دلار در آگهی های تلویزیونی. استراتژی است که بنا به گزارش هل دادن تا نرخ خرید برای نامزدهای دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im