مایکل بلومبرگ قطره از سال 2020 نژاد — و پشت جو بایدن

مایکل بلومبرگ سابق شهر نیویورک شهردار که belatedly طرح میتوانست 2020 دموکراتیک اولیه توسط تزریق مبارزات انتخاباتی خود را با یک و نیم میلیارد دلار از ثروت شخصی اعلام کرد صبح روز چهارشنبه بود که او خروج مسابقه و پرتاب حمایت خود را پشت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

“سه ماه پیش من وارد نژاد برای رئیس جمهور به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” بلومبرگ در بیانیه ای گفت. “امروز من می روم مسابقه به همین دلیل: برای شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — به دلیل آن برای من روشن است که ماندن در را دستیابی به این هدف دشوار است.”

بلومبرگ اعلام در آمد کمتر از 12 ساعت پس از بایدن شگفت عملکرد قوی در 15 سه شنبه مسابقات — مسابقات بلومبرگ سرمایه گذاری کرده بود در سوق دادن او به نامزدی. در حالی که بایدن به دست آورد نه متحده شبکههای تعجب پیروزی در ماساچوست و تگزاس و ایالت مینه سوتا و فراتر ساندرز در نماینده مسابقه بلومبرگ برنده فقط یک مسابقه American Samoa و برنده 44 نمایندگان.

آن را دشوار برای رسانه های مغول که پس از ورود به مسابقه در ماه نوامبر تا به حال قلم چهار, مسابقات شرط بندی که قوی پیروزی در سه شنبه او را از حرکت لازم نیست.

“من معتقد به استفاده از داده ها برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری. دیروز نتایج نماینده ریاضی تبدیل شده است تقریبا غیر ممکن است —و ماندگار مسیر به نامزدی دیگر وجود ندارد” بلومبرگ گفت: در این بیانیه است.

بلومبرگ کرد و در مبارزات انتخاباتی خود عمل دست نخورده باقی خواهد ماند تا زمانی که در ماه نوامبر نشان داد در بیانیه خود او خواهد قیف منابع به کمک بایدن. “من کار او را رییس جمهور بعدی ایالات متحده,” او گفت:.

نوشتن به Alana آبرامسون در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>