مایکل بلومبرگ دادگاه رای دهندگان سیاه اما گذشته رکورد به عنوان شهردار نیویورک تحت بررسی

نظرات گذشته ساخته شده توسط دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ مورد بحث شیوه های توقف-و-frisk پلیس و redlining در حال آمدن به جلو به عنوان او را در میان یک دو روز تور از جنوب که در بخش متمرکز شده است و در ایجاد روابط با رای دهندگان.

در روز پنج شنبه رادیو فردا قصد دارد برای راه اندازی خود را “مایک به صورت سیاه و سفید امریکا” پلت فرم در هوستون با حمایت از این شهر سیاه شهردار سیلوستر ترنر. قبلا در این هفته بلومبرگ امن حمایت از یک تعداد انگشت شماری از اعضای کنگره است.

در طول توقف در Chattanooga دنیاست. روز چهارشنبه میلیاردر سابق شهر نیویورک شهردار به خبرنگاران گفت: “ما در حال رفتن به انجام به خوبی در جامعه آمریکا.”

“آنها نیاز به یک اقتصاد خوب آنها نیاز مدارس بهتر آنها باید بیشتر مراقبت های بهداشتی آنها نیاز به شغل و این نوع از چیزهایی که من می توانید به جدول” او گفت:.

بلومبرگ در حال آزمایش است چگونه رای دهندگان در پاسخ به رویکرد غیر متعارف برای تامین امنیت نامزدی حزب دموکرات را به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیگر ثروتمند نیویورکر که او نه خودداری از تبادل با توهین در رسانه های اجتماعی.

بلومبرگ عملیات آب گرفتگی امواج رادیو و تلویزیون با تبلیغات و سفر به کشورهای مختلف در روز امید بستن به دور زدن چهار متحده در مسابقه برای تمرکز در سه شنبه متحده مانند تنسی که سر به پای صندوق های رای آوریل 3.

رکورد طولانی به عنوان شهردار نیویورک

بلومبرگ نشده شرکت در هر یک از این بحث ها تا کنون و به سود او کشش رقیب مبارزات در حال بلعیدن او کار گذشته و نظر به تصرف در چیزی است که می تواند داد و بیداد او را.

این عکس از ژوئن 17, 2012, نسبت به پایان بلومبرگ تصدی عنوان شهردار نشان می دهد معترضان با علائم طی یک راهپیمایی سکوت برای پایان دادن به نیویورک را متوقف کند-و-frisk پلیس سیاست. (ست Wenig/آسوشیتد پرس)

بلومبرگ است عذرخواهی برای حمایت خود را برای توقف-و-frisk پلیس بود که که به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار دهد و جوامع اسپانیایی زبان. ضد جرم و جنایت تاکتیک شامل افسران پلیس توقف بازجویی و پیاده جستجو برای سلاح یا قاچاق.

اما در سال 2015 ظاهر در آسپن موسسه بلومبرگ گفت که “95 درصد” از قتل و قتل قربانیان مرد جوان اقلیت و این که “شما فقط می توانید توضیحات زیراکس آن و با تصویب آن را به تمام پلیس است.” برای مبارزه با جرم و جنایت او گفت: “قرار دادن تعداد زیادی از پلیس که در آن جرم و جنایت است که بدان معنی است که در اقلیت محلات.”

دموکراتیک استراتژیست ربکا کاتز اشاره کرد که بلومبرگ به رقبا خواهد شد که یک رکورد به غربال کردن از طریق سعی در برجسته unflattering لحظات زندگی حرفه ای خود را.

“محتوای زیادی وجود دارد به کشف” او گفت:. “او شهردار شهر نیویورک برای 12 سال است. که بسیاری از صحبت کردن است.”

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز نیویورک که تایید کرده است, Bernie Sanders, حمله بلومبرگ رکورد در شماره پنج شنبه.

میلیاردر فعال تام Steyer در حال اجرا برای نامزدی حزب دموکرات را به نام نظر “بسیار نگران کننده” و گفت: همه نامزدها باید رد این “کلیشه های نژادپرستانه.”

کمپین صندلی مایکل Nutter اذعان کرد که بلومبرگ ممکن است بیشتر موشکافی بیش از رکورد خود به عنوان شهردار اما قاب آن را به عنوان یک محصول جانبی از خود قوی رکورد گرفتن و انجام کارها.

“مدیران اغلب خیلی بیشتر از یک رکورد است که می تواند مورد تجزیه و تحلیل شیرجه زده و نقد در مقابل یک قانونگذار” او گفت:.

بلومبرگ به عذرخواهی خود را برای نظارت از توقف-و-frisk برنامه. اما در تنسی او حاضر به طور مستقیم عذرخواهی, 2015 نظرات. در پاسخ به تکرار سوال او گفت: “من فکر نمی کنم این واژه ها نشان می دهد که چگونه من led متنوع ترین شهرستان در کشور است.”

“من عذرخواهی کرد برای تمرین و درد که آن را ناشی از” او گفت:. “آن پنج سال پیش. و شما می دانید, آن را فقط راهی نیست که من فکر می کنم و آن را منعکس نمی کند آنچه که من هر روز انجام دهید.”

بلومبرگ آغاز شده است در حال اجرا در آگهی های تلویزیونی با اوباما صحبت favourably از او.

وارن انتقاد شدید خود را redlining سخنان

در اوج سال 2008 سقوط اقتصادی بلومبرگ گفت: رفع تبعیض مسکن عمل شناخته شده به عنوان redlining مسئول تحریک بحران.

اصطلاح redlining می آید از خطوط قرمز آن در صنعت مالی خواهد قرعه کشی بر روی یک نقشه به معنی مناطق تلقی فاقد شرایط لازم برای اعتبار اغلب بر اساس نژاد.

بلومبرگ کمک یک حامی در نظر گرفتن selfie در Greensboro, N. C., در روز پنج شنبه. (Jonathan دریک/فردا نیوز)

“این همه آغاز شده زمانی که وجود دارد مقدار زیادی از فشار بر روی بانک ها به وام برای همه” بلومبرگ گفت: در یک فروم که به میزبانی دانشگاه جورج تاون در سپتامبر 2008. “Redlining اگر شما به یاد داشته باشید, بود, مدت, که در آن بانک ها در زمان تمام محلات و گفت: مردم در این محلات فقیر هستند آنها در حال رفتن به قادر به پرداخت وام مسکن خود را, خود را بگویید فروشندگان نمی رفتن به آن مناطق.”‘

او ادامه داد: “و پس از آن کنگره درگیر — محلی و مقامات منتخب به عنوان به خوبی و گفت:” آه که عادلانه نیست این افراد باید قادر به دریافت اعتبار.’ و هنگامی که شما شروع به هل دادن در این جهت بانک ها شروع به ساخت بیشتر و بیشتر وام های که در آن اعتبار شخص خرید خانه نبود به عنوان خوب به عنوان شما می خواهم.”

دبرا گور-Mann, رئيس جمهور و مدیر عامل Greenlining موسسه غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار به صورت نژادی و عدالت اقتصادی گفت: این یک برداشتی غلط از بحران است.

“مردم از رنگ فروخته شد ترفند وام با انفجار نرخ بهره طراحی شده برای فشار آنها را به سلب حق اقامه دعوی,” او گفت:. “جوامع ما از رنگ و جوامع کم درآمد بودند قربانیان سقوط نمی شود.”

نیوهمپشایر اولیه نشان می دهد وجود دارد, ادامه شکاف در حزب دموکرات بر سر اینکه آیا برای انتخاب یک چپ متمایل نامزد مانند برنی ساندرز را انتخاب کنید و یا کسی که بیشتر از متوسط است. 1:59

سخنگوی کمپین استو Loeser بلومبرگ گفت: “حمله درنده اعطای وام” به عنوان شهردار و اگر رئیس جمهور منتخب یک طرح به “کمک یک میلیون بیشتر سیاه و سفید, خانواده ها برای خرید یک خانه و مقابله با اثرات redlining و بحران وام مسکن وامهای بیپشتوانه.”

در روز پنج شنبه دموکراتیک رقیب الیزابت وارن انتقاد بلومبرگ نشان می دهد پایان redlining ناشی از تصادف.

“خارج از کنترل حرص و طمع توسط وال استریت و بانک های بزرگ و فساد است که اجازه می دهد تا آنها را کنترل دولت ما ناشی از سقوط” او هنوز توییتی.

“من تعجب است که کسی که در حال اجرا برای نامزدی حزب دموکرات فکر می کند اقتصاد بهتر خواهد بود اگر ما فقط اجازه دهید بانک ها بیشتر آشکارا نژادپرستانه” او گفت:. “ما نیاز به مقابله با شرم آور میراث تبعیض نیست در مورد آن دروغ like Mike Bloomberg.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>