مایکل Avenatti مجرم در نایک اخاذی مورد

مایکل Avenatti یک وکیل است که به دست آورده شهرت به نمایندگی از بازیگر پورنو Stormy Daniels در پرونده های حقوقی علیه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن محکوم شد روز شنبه از تلاش برای گرفتن ورزشی نایک غول.

حکم به بازگشت شد و جمعه توسط یک هیئت منصفه فدرال در منهتن پس از آن بررسی اتهام اقدام به اخاذی و خدمات صادقانه تقلب در آنچه دادستان ها می گویند تلاش Avenatti برای گرفتن تا 25 میلیون دلار ما را از نایک با تهدیدات در غیر این صورت آسیب های این شرکت است. هزینه حمل یک ترکیب بالقوه مجازات از 42 سال در زندان است.

Avenatti glared در هیئت منصفه به عنوان حکم بود که اعلام کرد اما گفت: هیچ چیز.

بعد از آن او را تکان داد دست خود را با وکلا و به آنها گفت: “کار بزرگ” قبل از او منجر شد به سلول که در آن او برگزار شده است پس از یک قاضی در بر داشت او تجاوز خود را وثیقه شرایط.

وکیل اسکات Srebnick کاهش یافته است به نظر اما گفت که دادگاه تجدید نظر این محکومیت. یک قاضی مجموعه, صدور حکم برای ژوئن 17.

Avenatti, 48, برجسته شد و در طول حضور مکرر در کابل برنامه های خبری در سال 2018 و 2019 به عنوان روزنامه نگاران به استقبال او را برای اطلاعات در مورد دانیلز و او ادعا می کند از یک مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از موعد او رئیس جمهور شد و نتیجه نهایی به سکوت در مورد آن. در اوج بد نامی Avenatti حتی در نظر گرفته شده در حال اجرا برای رئیس جمهور خود را.

اما شیب سقوط از قدرت-کارگزار وضعیت سریع بود که Avenatti دستگیر شد به عنوان او در مورد دیدار با نایک وکلا در ماه مارس گذشته به مطبوعات خواسته های خود را برای میلیون ها دلار برای انجام یک داخلی پروب از Beaverton, سنگ.,-بر اساس کفاش.

Avenatti حفظ او بود و در نظر گرفتن موقعیت تهاجمی در خواست مشتری خود را Gary فرانکلین که فرار جوانان لیگ بسکتبال در لس آنجلس و عصبانی بود که نایک به پایان رسید یک دهه حمایت های ارائه شده از $72,000 سالانه و دنده رایگان. او به دنبال 1.5 میلیون دلار برای فرانکلین به عنوان به خوبی.

2 باز دیگر موارد

فرانکلین شهادت دادند که دو Nike مدیران او را مجبور به پرداخت پول به مادر از نخبگان دبیرستان بازیکن بسکتبال و به تصویب همراه پرداخت به گرداننده از بازیکنان دیگر در حالی که doctoring مدارک برای پنهان کردن هدف از این وجوه است.

Avenatti نیست شهادت اما وکلای او گفت که او به دنبال خواسته های فرانکلین و سرگرمی اجرایی که به توصیه او به تهاجمی به زور نایک به آتش فاسد مدیران و رفع آن فرهنگ است.

علاوه بر اخاذی محاکمه Avenatti همچنین چهره مارس محاکمه در نیویورک به اتهام او defrauded دانیلز از کتاب حاصل و ممکن است دادگاه در لس آنجلس به اتهام او defrauded مشتریان و دیگران از میلیون ها دلار.

او باقی مانده برگزار شد بدون وثیقه. دادستان فدرال در لس آنجلس موفق شد ماه گذشته در گرفتن او قفل شده است تا پس از گفت او تجاوز خود 300.000 دلار وثیقه با حرکت پول در اطراف به طور غیر قانونی پس از دستگیری او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>