پلیس میامی راه اندازی تحقیقات پس از یک افسر دستبند سیاه, دکتر, خارج از خانه خود

(میامی) — تحقیقات داخلی راه اندازی شده است به همین دلیل یک آمریکایی آفریقایی تبار دکتر شناخته شده برای تست بی خانمان برای coronavirus شد, دست به دستبند, خارج از خانه خود توسط یک گروهبان پلیس میامی رئیس پلیس گفت: روز شنبه.

میامی رئیس پلیس Jorge Colina گفت: در یک ویدیو ارسال شده به رسانه های اجتماعی شنبه که آژانس او را نیست چشم پوشی یا پذیرش پروفایل از هر نوع. رئیس ساخته شده اظهارات خود پس از ظاهر دکتر آرمن هندرسون بودن دستبند جمعه خود را در خارج از خانه میامی.

هندرسون که با این نسخهها کار برای دانشگاه میامی سلامت, سیستم, شد, تخلیه اقلام از یک ون که گروهبان کشیده تا در تیم ملی, ماشین رد و بدل کلمات با هندرسون و سپس دست به دستبند او را. خانه دوربین های امنیتی دستگیر شده روبرو می شوند.

هندرسون گفت: میامی هرالد افسر منتشر شد او را از دستبند و رفت و در راه او پس از دکتر فریاد زد برای همسرش که در خارج با شناسایی.

افسر به او گفت او گشت زنی در منطقه پس از دریافت شکایات مردم آزادسازی زباله هندرسون گفت.

هندرسون گفت: او افسر گفت: او فقط تخلیه خود را ون. او گفت که او دست به دستبند, زمانی که او را نشان نمی دهد او را شناسایی و تبدیل به ون هندرسون گفت.

رئیس پلیس گفت: این سازمان دریافت کرده بود “مناجات شکایت” در مورد غیر قانونی زباله در محله.

“وجود دارد یک محموله ون که پارک شده در مقابل آن خانه. به نظر می رسد زباله است که در حال خاموش-لود” Colina گفت. “است که پیدایش متوقف شود. چه اتفاقی می افتد پس از آن آنچه که مورد بحث و بررسی اقدامات صورت گرفته ، همه که باید مورد بررسی قرار گیرد. و از آن خواهد شد مورد بررسی قرار گرفت.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>