شهردار میامی تست مثبت برای coronavirus پس از حضور در مراسم با Bolsonaro دستیار

خانه گذشت یک coronavirus اقتصادی امداد لایحه اوایل روز شنبه, 363-40-1, پس از روز مذاکرات میان مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و خزانه داری وزیر استیون Mnuchin. این لایحه شامل ده ها میلیارد دلار برای پرداخت مرخصی استعلاجی بیمه بیکاری و رایگان تست, در میان چیزهای دیگر.

قبل از آن عبور رئیس جمهور تهمت بود خواست خواهان و دموکرات ها برای حمایت از این قانون اگر چه همه از “هیچ” آرا آمد از توافق قانونگذاران و تشکر. جاستین Jalbi (I-Mich.) رای “حاضر.”

هنوز پشتیبانی اکثریت دو حزبی چیزی پلوسی تاکید کرد به عنوان یک عامل کلیدی در نامه ای به قانونگذاران دموکرات شب جمعه. “در حالی که ما می تواند با تصویب این لایحه در خود ما اعتقاد من این بود که برای ما مهم است برای اطمینان از مردم آمریکا که ما می توانیم با هم کار کنند برای مدیریت این بحران” پلوسی نوشت.

خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) به طور کلی پلوسی را سرسخت ترین اعتیاد به مواد مخدره مرد ارائه شده ستایش برای سخنران و همین بر اهمیت هر دو طرف با هم به صورت بحران است.

این لایحه خواهد شد در حال حاضر سر به سنا که در آن انتظار می رود به تصویب هفته آینده. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) لغو یک برنامه ریزی زنگ تفریح طوری بالا اتاق می تواند با رای خود در این موضوع است. در ادامه مطلب ان بی سی نیوز و واشنگتن پست. تیم O’donnell

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>