MH370: استرالیا نخست وزیر مالزی می گوید اعتقاد خلبان سیم جت در قتل-خودکشی

مالزی مقامات فکر می کردم “از بسیار زود” است که MH370 جت که از بین رفته در سال 2014 سقوط کرده بود عمدا توسط خود خلبان استرالیا نخست وزیر سابق تونی ابوت ادعا کرده است.

استرالیا نخست وزیر سابق تونی ابوت ادعا کرده است که مقامات مالزی بر این باورند که پرواز MH370 که رفت از دست رفته با 239 مسافر و خدمه بود که ازطریق توسط خلبان در یک قتل-خودکشی طرح.

پکن محدود هواپیمای مسافربری خطوط هوایی مالزی رفت و گم شده در مارس 8, 2014 بعد از کوالالامپور.

“درک من از سطح بالای دولت مالزی است که از بسیار زود در اینجا آنها فکر آن را یک قتل-خودکشی خلبان,” ابوت استرالیا نخست وزیر وقت گفت: در یک نمایش است که در تمام بعد از آن در روز چهارشنبه.

استرالیا نقش زیادی در 12,000 کیلومتر مربع (4,630 مایل مربع) جستجو در اقیانوس هند بزرگترین در تاریخ هوانوردی آن است که خالی است.

بیشتر بخوانید: مالزی, پرواز هواپیمایی MH370 — خانواده won’t give up’

“من قصد دارم برای گفتن که گفت به چه کسی اما به من اجازه تکرار — من می خواهم به صورت کاملا شفاف — این قابل درک در بالاترین سطوح است که این تقریبا قطعا قتل-خودکشی خلبان,” ابوت گفت: در گزیده ای از اخبار آسمان, مستند منتشر جلوتر از پخش.

Australian Prime Minister Tony Abbott (L) and Malaysian Prime Minister Najib Razak (R) speak to members of the media after a bilateral meeting at the Commonwealth Parliament Offices in Perth, Western Australia, Australia. File photo from April 3, 2014. (picture-alliance/dpa)

استرالیا و مالزی بازی نقش پیشرو در تلاش های جستجو

باعث از بین رفتن ناشناخته

دو سال تلاش های بین المللی به رهبری, مالزی, چین و استرالیا به انجام حدود 130 میلیون دلار (€120 میلیون) زیر آب جستجو در اقیانوس هند به پایان رسید که در ژانویه 2017. آمریکا اکتشاف شرکت اقیانوس بی نهایت راه اندازی یک خصوصی شکار سال بعد اما که بیش از حد به پایان رسید پس از چند ماه از تمیز کاری کف دریا بدون موفقیت است.

این MH370 ناپدید شدن پس از سوخت گسترده مردم حدس و گمان است و یکی از بزرگترین هواپیمایی رمز و راز است. این نظریه که جانباز خلبان مردی به نام Zaharie احمد شاه مشکوک به نظر ذهنی مشکل رفت و سرکش و ازطریق هواپیما شده است به شدت رد توسط خانواده و دوستان خود.

یکی از این حادثه به طور گسترده ای اعتقاد بر این گرفته شده در سال های اخیر در اروپا مربوط به خلبان پرواز 9525 و آن را بعهده. پدر او را نیز مورد مناقشه این نتیجه رسیدند.

بیشتر بخوانید: مالزی هواپیمایی کشوری رئیس استعفای رییس, MH370, شکست

یک 2018 گزارش توسط مقامات مالزی به این نتیجه رسید که بررسی تیم بود “قادر به تعیین علت واقعی برای ناپدید شدن MH370.” این گزارش با این حال پیشنهاد می گذشت توسط کنترل ترافیک هوایی و گفت: این دوره از هواپیما را به صورت دستی.

A DW map and graphic showing the route the plane is known to have taken prior to authorities losing track of it, among other information.

جدید جستجو ؟

در اوایل این ماه در مالزی گفت که هنوز برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای راه اندازی یک جستجوی جدید برای MH370 زیر یک گزارش نشان می دهد تازه, تلاش برای پیدا کردن این هواپیما از بین رفت ممکن است شروع. کشور و وزارت حمل و نقل در بیانیه ای گفت که آن را دریافت نکرده اند هر گونه شواهد جدید ضمانت شروع جستجوی جدید.

“وزارت بررسی خواهد شد هر گونه شواهد جدید که آن را رسما دریافت” آن را در بیانیه ای گفت.

adi/msh (AFP ایسنا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>