مکزیک و کانادا می خواهد به نوبه خود بیش از سابق پلیس بالا می خواستم در اتهام پوشش از دست رفته دانش آموزان بومی

پدر یکی از 43 دانش آموزان بومی که مسئله ناپدید شدن همچنان به امد و شد زیاد مکزیک می خواهد دولت کانادا به عمل ب

توسط PATRIS-FUN در 25 تیر 1399

پدر یکی از 43 دانش آموزان بومی که مسئله ناپدید شدن همچنان به امد و شد زیاد مکزیک می خواهد دولت کانادا به عمل به سرعت در استرداد درخواست برای یک سابق بالا اجرای قانون رسمی در حال حاضر متهم به دست داشتن در این رویداد را پوشش.

مکزیکی, وزیر امور خارجه Marcelo Ebrard گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه که توماس Zerón کشور رئیس تحقیقات جنایی در کانادا است.

Ebrard پاسخ به یک سوال در مورد یک جداگانه استرداد مورد مربوط به آمریکا گفت: دولت مکزیک به دنبال Zerón را استرداد برای نقش خود در گفته پوشش ناپدید شدن دانش آموزان شناخته شده به عنوان Ayotzinapa 43 اشاره به زادگاه خود معلمان کالج در جنوب Guerrero دولت است.

"در حال حاضر ما در آغاز چیزی مشابه در کانادا با توماس Zerón" گفت: Ebrard در طول کنفرانس خبری.

"وجود خواهد داشت هیچ مصونیت از مجازات. نقش ما در وزارت امور خارجه است که تضمین می کند که هنگامی که موارد وجود دارد از این طبیعت استرداد رخ می دهد."

Alejandro Encinas این وزارتخانه برای حقوق بشر جمعیت و مهاجرت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه که مقامات مکزیکی به حال ملاقات با مقامات کانادا از طریق سفارت کانادا در مکزیک به بحث Zerón است.

Encinas اشاره کرد که هر چند یک مکزیکی قاضی صادر کرده است حکم بازداشت در ماه مارس حمل آن بدون وزن در کانادا. او گفت Zerón همچنین می خواستم در یک قرمز اینترپل اعلان درخواست برای اجرای قانون در سراسر جهان به بازداشت بین المللی فراریان.

"هنگامی که او در بر داشت در کانادا ... با اینترپل [red notice] او نمی تواند کشور را ترک کنند" Encinas در کنفرانس مطبوعاتی گفت:.

"ما امیدواریم که وجود دارد این است که همکاری نزدیک با دولت کانادا است."

آنتونیو Tizapa که پسر خورخه آنتونیو Tizapa Legideño, 20, یکی از 43 دانش آموزانی که از بین رفت گفت: او می خواهد دولت کانادا به عمل بلافاصله در مکزیک درخواست.

"برای دولت کانادا اگر آنها می خواهند برای کمک به مردم مکزیک و سپس نشان دادن همبستگی" گفت: Tizapa, است که بومی, و در حال حاضر در نیویورک زندگی می کند.

"آنچه مهم است این است که [Zerón] وجود دارد. ما امیدواریم که وجود دارد این است که عدالت به عنوان به زودی به عنوان ممکن است."

Tizapa گفت: خانواده های 43 ادامه خواهد داد رنج می برند تا حقیقت نازل شده است.

"که در آن فرزندان ما هستند?" او گفت:.

"آنها در حال کشتن ما روانی. آنها باید برای پرداخت آن است."

Jorge آنتونیو Tizapa Legideño یکی از 43 دانش آموزانی که از بین رفت. (فرستاده شده توسط آنتونیو Tizapa)

این دانش آموزان از رائول Isidro, Burgos روستایی معلم-کالج آموزش در Ayotzinapa بودند در تضمین خواهند در سپتامبر. 26, 2014, به اختیار اتوبوس برای یک تجمع در شهر مکزیک برای شرکت در بزرگداشت از سال 1968 به قتل عام دانشجویان دانشگاه.

آنها هرگز وارد شده است. شهرداری افسران پلیس گفته باز آتش در اتوبوس که منجر به هرج و مرج شب به پایان رسید که با شش کشته و ناپدید شدن 43 دانش آموزان است.

Zerón سابق رئیس تحقیقات جنایی آژانس فدرال دادستانی عمومی بود که در اولیه دستگیری کارتل سینالوآ رئیس خواکین (El Chapo) گوزمان در سال 2014 قبل از فرار او و تصرف در 2015.

Zerón بود یک بازیکن کلیدی در تحقیقات اولیه به دانش آموزان ناپدید شده تحت سابق رئیس جمهوری مکزیک Enrique Peña Nieto دولت.

این تحقیقات به این نتیجه رسیدند که باقی مانده از 43 نفر سوزانده شده در شهرداری کمپرسی و خاکستر دفع در رودخانه.

دولت در آن زمان گفت: پلیس محلی تحویل دانش آموزان را به یک کارتل مواد مخدر به نام Guerreros Unidos.

یک متخصص پنل زده آمریکایی-کمیسیون حقوق بشر مورد سوال این تحقیقات را نتیجه گرفت و گفت که هیچ مدرکی برای حمایت از این ادعا دانش آموزان باقی مانده بود سوزانده در روگرفت.

این گزارش همچنین گفت: برخی از دولت شاهدان شکنجه شده و عناصر پلیس فدرال و ایالتی پلیس و ارتش در این منطقه در آن زمان است.

"این شرایط و یافته ها نشان می دهد هر دو نارساييهای موجود در تحقیقات و کارهایی است که هنوز هم در انتظار به منظور ارائه بستگان قربانیان و مکزیک به عنوان یک کل با عدالت آنها به عنوان انتظار می رود در این مورد گفت:" سال 2016 گزارش.

بومی گروه تماس در ساعت

رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador قول داده است برای پیدا کردن که عدالت برای خانواده ها است.

در ماه مارس Obrador دولت اعلام کرد که قاضی صادر کرده است و حکم به مدت پنج مقامات سابق از جمله Zerón سابق رئیس تحقیقات جنایی آژانس فدرال دفتر دادستان کل است.

این اتهامات شامل شکنجه قضایی سوء رفتار و مجبور ناپدید شدن.

Zerón را به چالش کشیده است حکم در دادگاه سوابق نشان می دهد.

نخست وزیر جاستین ترودو صحبت کرده است با Obrador دو بار در دو ماه گذشته. دفتر نخست وزیر نمی خواهد می گویند که آیا Zerón مورد آمد تا در مکالمات خود را.

عدالت کانادا گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای آن را نمی تواند تایید وجود یک درخواست استرداد تا زمانی که آن را ضربه.

RCMP گفت: آن را تائید نمی کند و یا انکار کردهاند.

مکزیک سفارت در اتاوا نیز نمی ارائه دهید.

دانش آموزان نگه پوستر با تصاویر برخی از 43 از دست رفته دانش آموزان از رائول Isidro, Burgos روستایی معلم-کالج آموزش در Ayotzinapa در مارس 2018 در طول ماه مارس به علامت 43 ماه پس از ناپدید شدن خود را. (هنری رومرو/فردا نیوز)

توپاک انریکه Acosta یکی از بنیانگذاران Tonatierra یک سازمان بومی درگیر در ایجاد یک بومی فرهنگی سفارت در آریزونا گفت: دولت کانادا نیاز به توضیح دهید که چگونه و چه زمانی Zerón وارد کانادا شد و به همین دلیل او ظاهرا نبوده است بازداشت نشده است.

Acosta کار کرده است که به طور مستقیم با پدر و مادر و خانواده از 43 گفت: Obrador دولت نیز باید برای پاسخ به برخی از سوالات با فشار دادن در این مورد.

"کجا هستند مربوطه اتهامات و احکام دادگاه برای مقامات دولتی بالاتر از Zerón گفت:" Acosta.

"کجا هستند نظامی ژنرال? آنها نیاز به به پاسخگویی به ارمغان آورد. این پرسش ها می رویم پاسخ داده نشده و یا آنها در حال رفتن پرسیده نشده حتی تحت Obrador."

در ژوئن 29, سه گروه های بومی در کانادا — Idle No More, مدافعان زمین و حقیقت قبل از آشتی کمپین — با صدور نامه سرگشاده ای به ترودو خواستار او دولت علنا دولت کانادا در مورد.

در این نامه همچنین اعلام کرد Zerón "شخص غیر قابل قبول" بومی سرزمین است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im