مکزیک به رزومه فرستادن کارگران مزرعه به کانادا پس از COVID-19 ایمنی توافق

مکزیک از سر گرفته خواهد شد ارسال موقت کارگران مزرعه به کانادا پس از این دو کشور به توافق رسیدند در بهبود ایمنی برای حمایت از کارگران در کانادا مزارع در طول بیماری همه گیر کوروناویروس دولت مکزیک روز یکشنبه گفت:.

مکزیک گفت: سهشنبه گذشته این امر توقف اعزام کارگران به مزارع با کروناویروس عفونت پس از مکزیک اتباع درگذشت از COVID-19 پس از شیوع بیماری در 17 کانادا مزارع.

اعلام شد که مقامات بهداشتی در جنوب انتاریو در روز یکشنبه تایید کرد یک سوم کارگر مهاجر از مکزیک کشته شده بود.

این Haldimand-Norfolk واحد بهداشت گفت که کارگر بود و با Scotlynn گروه — بزرگ-مقیاس عملیات کشاورزی در ویتوریا, Ont. — که در حال حاضر 217 موارد مثبت مربوط به کارگران مهاجر و مزرعه کارکنان.

کشاورزان کانادایی تکیه بر 60,000 کوتاه مدت کارگران خارجی که عمدتا از آمریکای لاتین و کارائیب به کاشت و برداشت محصولات زراعی است.

مکزیک وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت که به طور موقت کارگران کشاورزی برنامه (PTAT) بود “وارد عمل یک بار دیگر پس از یک توقف موقت.”

دو کشور “توافق به بهبود شرایط بهداشتی از اتباع که کار در مزارع” در این بیانیه اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>