رائول هرناندز رومرو بود یک راهنمای در Monarch Butterfly رزرو است که همچنین یک میراث جهانی یونسکو. مرگ او آمد و تنها چند روز پس از آن بدن از همکار فعال Homero گومز Gonzalez داشت.

دوم کار با مکزیک بزرگترین پروانه رزرو مرده یافت شده است با توجه به گزارش رسانه ها در روز دوشنبه. رائول هرناندز رومرو بود یک راهنمای در Monarch Butterfly ذخیره گاه زیستکره یک میراث جهانی یونسکو در جنوب مکزیک است.

هرناندز خانواده گفت: مقامات که او تا به حال دیده شده است و پس از ژانویه 27, زمانی که او در سمت چپ خانه اش در شهر Angangueo, است که در واقع در داخل رزرو. پلیس گفت که آنها یافت می شود بدن خود را اواخر روز شنبه چند تا کبودی و آنچه به نظر می رسد یک چاقو زخم در سر خود را.

بدن کشف شد Ocampo, درب بعدی را به Angangueo.

روز قبل از آن بدن از Homero گومز Gonzalez داشت در Ocampo منطقه است. او دچار زخم سر و سپس غرق در برکه.

Coffin of Homero Gómez González (Imago Images/Agencia EFE/I. Villanueva)

Homero گومز Gonzalez مراسم تشییع جنازه با حضور صدها نفر از مردم محلی

گونزالس 50 بود برجسته ضد ورود فعال به عنوان صنعت بسیار مخل به 2000 مایل (3,220-کیلومتر) مسیر مهاجرت از پادشاه پروانه که سفر تمام راه را از کانادا به جنوب مکزیک در زمستان.

برادر خود گفته است که او در گذشته شاهد گونزالس در تاریخ 13 ژانویه در یک جامعه, جشن, و او در این شرکت از اکمپو شهردار روبرتو Arriaga Colín و چند تن دیگر از مقامات محلی. مشخص شده است که سرقت است که به احتمال زیاد انگیزه پشت گونزالس مرگ به عنوان $500 به صورت نقدی بود بر روی بدن خود را.

رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador توصیف کرده بود Gonazalez مرگ به عنوان “دردناک” و گفت که به اعتقاد او می تواند آن را به جرایم سازمان یافته است.

ورود هر دو قانونی و غیر قانونی و همچنین به عنوان گردشگری کشاورزی و معدن همه فعال صنایع در این منطقه از ذخیره و تهدید کننده رفاه پروانه ها و ثبات مهاجرت خود را. نیز وجود دارد که رقیب مواد مخدر باندهای فعال در منطقه که به طور منظم به مبارزه با یکدیگر برای بهترین مسیرهای قاچاق.

es/ng (AP, Reuters)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im