مکزیک می رسد معامله هموار کردن راه برای اوپک و روسیه تولید نفت کاهش

نفت اوپک کارتل و سازمان ملل از جمله روسیه توافق کرده اند که برای افزایش قیمت نفت توسط برش به اندازه 10 میلیون بشکه در روز در تولید و یا یک دهم از عرضه جهانی. بیشتر کشورها از جمله ایالات متحده آمریکا بحث شد جمعه کاهش خود را در چه خواهد بود بی سابقه پیمان جهانی برای ایجاد ثبات در بازار است.

توافق بین اوپک و کشورهای شریک با هدف کاهش 10 میلیون بشکه در روز تا ماه ژوئیه پس از هشت میلیون بشکه در روز تا پایان سال و شش میلیون بشکه در روز برای 16 ماه ابتدای سال 2021.

مکزیک تا به حال در ابتدا مسدود و معامله اما رئیس جمهور آن آندرس مانوئل لوپز Obrador روز جمعه گفت که او تا به حال با موافقت رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که ایالات متحده را جبران کند چه مکزیک نمی تواند اضافه کردن به پیشنهاد کاهش است.

که هموار راه را برای کاهش که کارشناسان برآورد می تواند به 15 میلیون بشکه در روز در حدود 15 درصد از تولید جهان است. این حرکت خواهد بود بی سابقه ای هم در آن اندازه و تعداد کشورهای شرکت کننده بسیاری از آنها مدت طولانی است که تلخ رقبا در صنعت انرژی است.

ایالات متحده در حال حاضر در مسیر کاهش تولید از 2 میلیون به 3 میلیون بشکه در روز گفت: Dan Brouillette از وزارت انرژی ایالات متحده در یک نشست G20 جمعه.

“برای بخشی از ما ایالات متحده آمریکا است که اقدام به باز کردن ذخیره نفت استراتژیک به فروشگاه روغن را تا آنجا که ممکن است” Brouillette گفت. “این را مازاد نفت در بازار در زمانی که تجاری سازی پر است و بازار نفت است.”

‘وحشتناک بود سایه دار’

تهمت نیز صحبت کرد جمعه با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در مورد آخرین تلاش ها برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس و حفظ ثبات در بازارهای جهانی انرژی گفت: کاخ سفید سخنگوی جاد Deere. رهبران دو کشور نیز تحت پوشش مهم دو جانبه و مسایل جهانی گفت.

معلوم نیست چه کاهش تولید در آمریکا کار می کنند از تولید نفت است نه دولتی وجود دارد هزاران نفر از تولید کنندگان مستقل. برخی از تولید کنندگان در تگزاس و اوکلاهما را خواستار شده است در دولت رگولاتور به در نظر گرفتن راه اندازی یک سیستم است که تضمین می کند که هر گونه کاهش در حال گسترش نسبتا.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: اختلافات زیادی وجود دارد تولید نفت که هیچ کس حتی نمی داند چه چیزی برای انجام با آن است. (Alex ونگ/گتی ایماژ)

قیمت نفت خام به پایین است که توسط بیش از 50 درصد پس از آغاز سال و در حالی که کمک می کند تا مصرف کنندگان انرژی و گرسنه کسب و کار, آن کمتر از هزینه های تولید برای بسیاری از کشورها و شرکت های. که تیره و تار است بودجه کشورهای تولید کننده نفت که بسیاری از آنها در کشورهای در حال توسعه و آن را تحت فشار قرار دادند تا شرکت های خصوصی در ایالات متحده به سوی ورشکستگی است.

تحلیلگران هشدار می دهند حتی این پیشنهاد کاهش ممکن است به اندازه کافی برای جبران کاهش تقاضا در طول دراز مدت به عنوان coronavirus همه گیر است نابود تقاضا برای انرژی در سراسر جهان است.

“COVID-19 غیب وحش به نظر می رسد که تأثیر همه چیز را در مسیر” اوپک دبیر کل محمد Barkindo گفت: در آغاز این جلسه با توجه به بیانیه ای. “وجود دارد وحشتناک سایه حلق آویز بیش از همه ما است. ما نمی خواهیم این سایه به پاکت ما. آن را خرد و در دراز مدت تاثیر در کل صنعت است.”

مکزیک از کاهش تولید توسط 100,000 بشکه در روز

یکی دستیابی به موفقیت در آمد و پس از مکزیک relented در آن مخالفت با این توافق که در آن خواسته شده برای کاهش آن خروجی از 400 ، 000 بشکه در روز. مکزیک جمهور گفت: کشور خود را به جای کاهش تولید آن توسط 100,000 بشکه در روز از سطح فعلی خود را از 1.7 میلیون بشکه در روز است. ایالات متحده آمریکا خواهد شد اضافه کردن یک برش 250000 هزار بشکه در روز به آنچه در آن است در حال حاضر به توافق رسیدند.

بیشتر سازمان ملل انتظار می رود به اضافه کردن به تلاش عربستان ریاست G20 مجازی نشست وزیران انرژی روز جمعه برای بحث در مورد عرضه بیش از حد در بازار است.

در این نشست انتظار می رود که به پردازنده گسترده در تعدادی از کشورها از جمله ایالات متحده آمریکا

عربستان رسانه ها به نقل از وزیر انرژی شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان عنوان کرد و گفت در سخنان افتتاحیه خود که این بیماری همه گیر به معنی آن است که حیاتی تر از همیشه است که قابل اعتماد و مقرون به صرفه به منابع انرژی در دسترس هستند. در این جلسه همچنین شامل نمایندگان کشورهای عضو اوپک است.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت های قبلی با پادشاه عربستان سعودی درباره مذاکرات. آمریکا علاقه مند است در یک معامله به این دلیل که قیمت نفت سقوط باعث شده است که هزاران نفر از ضرر و زیان در oilpatch فقط به عنوان ویروس شیوع است و باعث یک رکورد افزایش بیکاری است.

Obrador گفت: کشور خود را با قطع تولید آن توسط 100,000 بشکه در روز از سطح فعلی خود را از 1.7 میلیون بشکه در روز است. (هکتور Vivas/گتی ایماژ)

“وجود دارد بنابراین مقدار تولید هیچ کس حتی نمی داند چه چیزی برای انجام با آن است که چگونه آن کار می کند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک خانه اخبار جلسه.

بازار نفت در حال حاضر نفت زمانی که روسیه و اوپک موفق به توافق در خروجی کاهش در اوایل ماه مارس. تحلیلگران می گویند روسیه حاضر به عقب و حتی متوسط برش از آنجا که آن را تنها در خدمت برای کمک به ایالات متحده شرکت های انرژی که پمپاژ در ظرفیت کامل. به تاخیر انداختن خواهد صدمه دیده آمریکا نفت شیل تولید و حفظ سهم بازار است.

روسیه حرکت, خشم عربستان سعودی که نه تنها گفت: آن را نمی خواهد قطع تولید خود را در آن اما گفت که این امر افزایش خروجی به جای آن و کاهش قیمت فروش در چه شد به طور موثر جهانی قیمت جنگ.

COVID-19 سقوط کرد بازار نفت

در آن زمان از آنجا که قیمت ها سقوط به عنوان COVID-19 باعث می شود تا حد زیادی متوقف جهانی سفر. بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت حدود 32 ما ($44 Cdn) در هر بشکه رسید که از جمعه در حالی که آمریکا معیار وست تگزاس خام بسته تحت $23 ($32 Cdn).

روسیه متکی به نفت به عنوان منبع اصلی درآمد و ناشی از سقوط قیمت روبل را به سقوط. که افزایش هزینه واردات و سرعت بالا تورم است.

سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov روز جمعه گفت که پوتین نمایش “بسیار مثبت” نتیجه مذاکرات و افزود که روسیه استقبال مکزیک تصمیم به پیوستن به معامله.

این توافق یک پیروزی برای همه, اقتصاد جهانی را “سقوط به هرج و مرج” اگر معامله شده بود شکسته Peskov اضافه شده است.

با این وجود تحلیلگران هشدار می دهند پیشنهاد 10 میلیون بشکه در روز کاهش می و ژوئن را نمی خواهد به اندازه کافی برای جبران کاهش تقاضا برای نفت در سطح جهان اجرا می شود و این خطر در آینده خیلی دیر به ظرفیت ذخیره سازی نفت نزدیک حداکثر آن است. حتی اگر آمریکای شمالی در زمان تولید پنج میلیون بشکه در روز از بازار خارج وجود دارد هنوز هم می تواند عرضه بیش از حد از پنج به 10 میلیون بشکه در روز است.

نفتکش لنگر انداخت در بندر Ras al-Khair در عربستان سعودی است. حدود 7.4 میلیارد بشکه نفت خام و محصولات در ذخیره سازی از جمله 1.3 میلیارد دلار در حال حاضر سرنشین تانکر در دریا. (جوزپه Cacace/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

شرکت تحقیقات Rystad انرژی تخمین زده است که تعادل برای ماه آوریل است 27.4 میلیون بشکه در روز است. این شرکت می گوید: جهانی سازی نفت خام در حال حاضر نزدیک به لبه پر شده برآورد که به طور متوسط 79 درصد از نفت جهان از ظرفیت ذخیره سازی در حال حاضر کامل است. حدود 7.4 میلیارد بشکه نفت خام و محصولات در ذخیره سازی از جمله 1.3 میلیارد دلار در حال حاضر سرنشین تانکر در دریا.

کریس Midgley جهانی سر از تجزیه و تحلیل برای S&P جهانی Platts گفت: پیشنهاد کاهش احتمال هر گونه تاثیر قابل توجهی در مارس عرضه و در نتیجه به خطر نزدیک شدن به اگزوز تمام ذخیره سازی در دسترس است.

اما یک برش از 10-15 میلیون بشکه در روز است به اندازه کافی برای سرپا نگه داشتن قیمت نفت و کمک به کاهش فشار بر خام در تاسیسات ذخیره سازی گفته تحلیلگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>