مکزیک می پیوندد کانادا اطلاع متحده آن را آماده برای پیاده سازی جدید نفتا

دولت مکزیک اطلاع کانادا و ایالات متحده آمریکا اواخر روز شنبه که آماده است برای اجرای تجدید نظر در آمریکای شمالی توافقنامه تجارت ترک آن را به آمریکایی ها در حال حاضر به تصمیم گیری زمانی که معامله باید اثر را.

Jesús Seade مکزیک کننده ارشد اعلام این خبر در توییتر یک شبه و گفت: در اسپانیا است که “با این کار ما یک ابزار مدرن است که تقویت رقابت در منطقه و انرژی سه جانبه رابطه است.”

Juan José Gómez کاماچو, مکزیک سفیر کانادا به دنبال آن است که صدای جیر جیر با یکی از خود را در صبح روز شنبه و اضافه کرد که “این ابزار جدید را تقویت منطقه آمریکای شمالی و ارائه جدید به پویایی اقتصاد ما.”

کانادا برای اولین بار به اطلاع آن نفتا شرکای پنج شنبه بود که آن را آماده برای یک تاریخ برای تجدید نظر در معامله را به اثر.

همه چشم ها در حال حاضر در دولت آمریکا برای تصمیم گیری زمانی که آن را می خواهد برای ادامه.

هر سه کشور را تصویب کرد.

متن توافق نامه می گوید: این اثر در اولین روز از ماه سوم بعد از تمام همکاران را به اطلاع دیگران آنها خود را تغییر مربوط به قوانین و مقررات و سایر سیستم های اداری و آماده به پیروی.

اگر آمریکا به آن توجه کنید قبل از پایان ماه آوریل اولین اقدامات جدیدی را می تواند نگه دارد ژوئیه 1.

نخست وزیر جاستین ترودو گفت: کانادا ادامه خواهد داد به کار با مکزیک و ایالات متحده آمریکا در اجرای جدید نفتا اما او گفت که این معامله این است که گرفتن صندلی عقب برای پاسخ به COVID-19.

“افرادی که معمولا کار بسیار بسیار سخت در تصویب معاملات تجاری هستند — مانند بسیاری از افراد در دولت بسیار متمرکز بر پاسخ ما به COVID-19 و است که باید اولویت ما در حال حاضر گفت:” ترودو.

در ضمن ترودو گفت: قبلی نفتا توافق در محل باقی می ماند.

Coronavirus اخلال در اجرای

این روشن نیست که چگونه به زودی آمریکا عمل خواهد کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال می خواستم معامله در محل قبل از ژوئن 1. اما قبل از COVID-19 قابل ملاحظه ای مختل آمریکای شمالی اقتصاد و به طور چشمگیری تغییر داده مرزی سفر و تجارت است.

روز دوشنبه یک گروه دو حزبی از سناتورهای آمریکایی به نام برای تاخیر گفت: “یک تجربه ناقص و ناکافی اجرای توافقنامه تجارت همکاران به ما آموخته است که ایالات متحده باید این کار را انجام دهید در پایان به اطمینان حاصل شود که کلمات بر روی کاغذ ارائه مزایای واقعی به آمریکایی ها است.”

صنایع کلیدی است که باید به تغییرات قابل توجهی به عنوان یک نتیجه از معامله مانند بخش خودرو شده اند siginificantly مختل coronavirus با برخی از امکانات دیگر قادر به تمرکز بر ارزیابی مجدد خود را در آمریکای شمالی عرضه زنجیره ای برای پیروی از آنها به عنوان retool به جای آن به فوریت مورد نیاز تجهیزات پزشکی.

“این COVID-19 همه گیر نهفته است دولت ها و کسب و کار و کارگران و کشاورزان در سطح جهان می روم کمی اگر هر زمان و منابع برای آماده شدن برای یک انتقال آرام به [ایالات متحده–مکزیک–کانادا توافق],” سناتور’ نامه ای به ایالات متحده تجارت نماینده رابرت Lighthizer گفت. “USMCA باید به زور وارد کنید قبل از موعد مقرر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>