مکزیک دستگیری دو مظنون به قتل 7 ساله دختر

ربودن و قتل هفت ساله فاطمه سیسیلیا Aldrighett موجب خشم و اعتراضات در مکزیک است. رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador است برای انتقاد انجام نمی دهد به اندازه کافی برای مبارزه با خشونت علیه زنان است.

مکزیکی, اجرای قانون, بازداشت مظنون در روز چهارشنبه در قتل هفت ساله دختر که قتل شوکه ملت و منجر به تظاهرات در شهر مکزیک.

“ادعا عاملان کشتار جنسیتی از جزئی فاطمه سیسیلیا دستگیر شدند در یک شهر در ایالت مکزیک,” مکزیک شهردار کلودیا Sheinbaum در توییتر نوشت.

هفت-ساله فاطمه سیسیلیا Aldrighett ناپدید شده خود را در خارج از مدرسه در فوریه 11 و بدن او کشف شد بیش از آخر هفته در داخل یک کیسه پلاستیکی در یک منطقه روستایی.

فاطمه از خانواده تقبیح مقامات آهسته پاسخ داد و گفت که ساعت تلف شد بعد دختر رفت و از دست رفته و تماس به خدمات اجتماعی برای کمک به رفت و بدون جواب.

فعالان خارج از خانه و مدرسه در حالی که دیگران را به رسانه های اجتماعی برای اجرای عدالت تحت هشتگ #JusticeForFatima. برخی از گروه های فمینیستی در زمان باعث به رئیس جمهور برگزاری تظاهرات در کاخ ملی.

A protester holds a sign that reads justice in Spanish

یک معترض دارای نشانه آن است که بار خوانده شده “عدالت” در اسپانیایی

خشونت جنسیتی

بیش از 3,800 بودند به قتل در مکزیک در سال 2019 از جمله برخی از 1000 موارد که به عنوان طبقه بندی جنسیتی قتل یا کشتار جنسیتی.

این رقم نشان دهنده افزایش 10 ٪ در سال 2018 با توجه به آمار دولت.

ادامه مطلب: در آمریکای لاتین زنان تبدیل به برنامه های برای مبارزه با خشونت جنسی

مکزیکو سیتی بوده است صحنه عصبانی تظاهرات بیش قتل زنان در طول چند ماه گذشته از جمله چند که در آن معترضان را تخریب بناهای بزرگ و ساختمان.

رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador گفت: این تظاهرات به تلاش برای منحرف کردن توجه خود را از برنامه اجتماعی و دولت او بود “کار به طوری که وجود خواهد داشت نه هر بیشتر زنان قتل.”

مکزیک مجلس کنگره پیشنهاد کرده است سفت احکام زندان برای قتل زنان و سوء استفاده جنسی از افراد زیر سن قانونی.

jcg/rt (AP ساعت و dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>