مکزیک قهرمان سوزانا Distancia swoops در ترویج اجتماعی فاصله

سوپرمن و بتمن در حال حاضر سوزانا Distancia! مکزیک در تلاش است تا یک رویکرد رمان به سعی و شهروندان خود را به گوش دادن به کروناویروس توصیه های بهداشتی و به نظر می رسد او را گرفتار و توجه مردم است.

مکزیک اختراع یک ابرقهرمان شخصیت کارتونی به یاد مردم را از هم جدا نگه دارید برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

سوزانا Distancia که نامش به معنی “سالم فاصله” به نظر می رسد در بهداشت عمومی فیلم در یک مشاهده از طریق حباب پوشیدن رنگ های آبی و صورتی لباس یادآوری به مردم برای نگه داشتن یک فاصله امن از 2 متر (6 فوت) برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در کشور است.

شده اند وجود دارد 203 ثبت موارد COVID-19 در مکزیک و دو مرگ, با توجه به آمار و ارقام از دانشگاه جانز هاپکینز.

ابرقهرمان ویروسی رفت و در توییتر بیش از آخر هفته راه اندازی انواع پاسخ.

برخی از اشاره به آن دولت بود شکست به دنبال خود ابرقهرمان توصیه های بهداشتی پس از رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador دست تکان داد و بوسید کودک در اخیر تظاهرات سیاسی.

“مکزیکی ها استفاده می شود به شوخی هر وقت آن است” روبن داریو Vaázquez استاد ارتباطات و روزنامه نگاری در دانشگاه خودمختار ملی مکزیک (UNAM) گفت: روزانه El Paisاظهار نظر در موفقیت این شخصیت.

سوزانا Distancia است که نه تنها رسانه های اجتماعی سلامت انتخاباتی که موفق به اثبات رسانده. ویتنام مقامات بهداشت منتشر شد coronavirus توصیه های بهداشتی به نام Ghen شرکت Vy که باعث Infinite رقص چالش است و میلیون ها نفر از نمایش ها در یوتیوب.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>