مکزیکی, پزشکان مورد حمله با سفید کننده حمله بیش از Coronavirus انتقال ترس

(العالم) — دکتر آنجلا Vargas با این نسخهها کار در یک شهر مکزیک در بیمارستان با بیماری روماتیسمی بیماران نمی coronavirus موارد است. اما هنگامی که او برگ درمانگاه او را درمان به عنوان اگر او بیمار خودش.

برای جلوگیری از مورد حمله قرار گرفتن مثل برخی از همکاران او را Vargas, 46, تغییرات را در لباس غیر نظامی هنگامی که او را ترک بیمارستان.

“اگر مردم می بینند که شما یک پرستار و یا که شما کار در یک بیمارستان, آنها به شما نگاه مثل شما آلوده,” او گفت: بلومبرگ در روز پنج شنبه.

ادامه مطلب: خط مقدم کارگران بگویید داستان های خود را در شماره جدید زمان

در حالی که پزشکان از فلوریدا به ایتالیا شده اند و تشویق عمومی در مکزیک برخی از آنها حمله شده است در خیابان ها ممنوع از حمل و نقل عمومی و در چند مورد ریخته شده در سفید. این اتفاق افتاد به یک پرستار در وارگاس بیمارستان و با توجه به اخبار و گزارش به پزشک در ایالت خالیسکو و یک پرستار در سینالوآ.

مکزیک نیست و تنها کشوری که در آن پزشکان قرار داده شده اند با کسانی که از ترس آنها از گسترش این ویروس. در هند, مراقبت های بهداشتی کارگران شده اند مورد ضرب و شتم اوباش و یا مجبور به بیرون از ساختمان های آپارتمانی. حملات گزارش شده از استرالیا به فیلیپین.

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه با کلیک کردن در اینجا.

روز دوشنبه Fabiana Zepeda سر پرستار ملی مکزیک است سلامت, سیستم, شناخته شده به عنوان IMSS التماس کرد با مردم در یک کنفرانس مطبوعاتی به توقف حملات علیه سلامت کارگران است. او گفت: IMSS ثبت کرده است حداقل 21 حمله به کارکنان در 12 متحده, اما بسیاری از بیشتر گزارش شده از طریق رسانه های اجتماعی.

“ما از شما دعوت صمیمانه به احترام ما,” او گفت: با اشک در چشم او. “ما نیاز به بیشترین همبستگی در این زمان است که برای همه مکزیکی ها به هم بچسبند” او گفت: در یک سخنرانی در وزارت بهداشت روزانه COVID-19 ارائه شده است.

مکزیک 12,872 تایید موارد COVID-19 و 1,221 مرگ و میر ناشی از شنبه. مقامات بهداشتی می گویند تعداد واقعی بیماران ممکن است هشت برابر این مبلغ است.

به غیر از پرخاشگری کارکنان مراقبت های بهداشتی صورت یک محاصره سیستم بیمارستان که فاقد تجهیزات و کارکنان و حتی قبل از این ویروس گسترش یافته است. کارکنان بیمارستان در شهرهای مختلف از جمله تیجوانا را محکوم کرد کمبود دنده محافظ و پرسنل. وارگاس می گوید ساکنان در حال خرید خود فولاد ماسک در مکزیکو سیتی.

ادامه مطلب: Coronavirus همه گیر ممکن است باعث اضطراب همه گیر

همانطور که در آوریل 10, 329 پزشکان و پرستاران آزمایش مثبت برای ویروس, Victor Hugo, برج, یک IMSS, رسمی, رسانه های محلی گفت. در Coahuila دولت به تنهایی حداقل 100 بیمار بودند و پنج فوت کرد که از 15 آوریل است. پس از آن سر از بیمارستان در دولت تسلیم به COVID-19.

رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador است گفت: این بیمارستان در حال آمادگی برای مقابله با بحران.

“ما نمی رسید ظرفیت در عین حال” او گفت: روز چهارشنبه در حالی که تصدیق کرد که تجهیزات پزشکی مورد نیاز است برای آماده شدن برای زمانی که شیوع این بیماری به اوج خود می رسد. مکزیک انتظار برای دریافت از 2500 هواکش از چین و ایالات متحده در طول ماه های آوریل و مه.

دولت نیز به دنبال به استخدام بیشتر کارکنان پزشکی و اجرا کرده است یک جایزه برای کسانی که درمان COVID-19 بيمار از حدود 20 ٪ از حقوق و دستمزد خود را. گارد ملی شروع به نگهبانی درب از IMSS بیمارستان در آوریل 14, برای حفاظت از کارگران و بیماران به طور یکسان Zepeda گفت.

اما وارگاس می گوید مکزیک نیاز به انجام بیشتر برای محافظت از کارگران بیمارستان از حملات.

“این دلسردکننده و غمگین,” او گفت:. “مردم درک نمی کنند که برخی از کسانی که سلامت کارگران که می تواند صدمه دیده از حمله یعنی کمتر کارگران برای درمان COVID-19 بيمار.”

لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به [email protected].

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>