مکزیکی فعالان در اعتراض پس از قتل وحشتناک زن, انتشار ‘وحشتناک’ صحنه جرم عکس

(مکزیکو سیتی) — Angry تظاهرات را در شهر مکزیک روز جمعه به عنوان صدها نفر از زنان خروشان در برابر مخوف قتل و نقص از یک زن جوان در یک مورد آمده است که به شخصیت نا امیدی بر افزایش بروز جنسیتی مربوط به قتل و یا femicides.

در صبح ده ها تن از معترضان اسپری رنگ شعارهایی مانند “ما نمی خواهد سکوت” در نما و راهرو از سرمایه ملی کاخ به عنوان رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador شد برگزاری روزانه خود را در کنفرانس خبری در داخل.

ساعت بعد صدها نفر در راهپیمایی به دفاتر یک خروجی رسانه ها منتشر گردید که تصاویر وحشتناک از صحنه جرم و حداقل یک روزنامه کامیون خارج شد و تا حدی به آتش کشیده شد. برخی از اسپری-رنگ پلاستیک سپر ضد شورش افسران به عنوان جمعیت شعار می دادند “نه یکی بیشتر به قتل رساندند!” و “عدالت!” به عنوان یک خنک باران کاهش یافت و در شب آن باقی مانده در سمت چپ و راه می رفت پایین و با شکوه رفرما بلوار که در آن برخی از اتوبوس های ویندوز در هم شکسته شد و نشانه های تخریب.

نه تنها حمله به زنان بیشتر در مکزیک و آنها را تبدیل به بیشتر های وحشتناک. در ماه سپتامبر یک زن جوان نوازنده در جنوب ایالت اوآخاکا با اسید سوزانده شد و توسط دو مرد که شهادت آنها استخدام شده بود توسط یک سیاستمدار سابق و تاجر است که گفته می شود یک امر ،

اما قتل در آخر هفته گذشته از اینگرید Escamilla یک جوان مکزیک ساکن شهرستان بود که به اتهام قتل یک پسر به وحشت مکزیکی برای خشونت آن است. انسان که بازداشت شده است و ظاهرا اعتراف به قتل Escamilla با چاقو مثله بدن او و سرخ بخشی از جسد به فاضلاب. خشم رشد پس از برخی رسانه های محلی منتشر شده وحشتناک, عکس از پوست جسد ظاهرا به بیرون درز توسط شهرستان افسران پلیس.

معترضان با خواندن بیانیه ای در روز جمعه گفت: “این enrages ما چگونه اینگرید کشته شد و چگونه رسانه ها قرار داده و بدن خود را بر روی صفحه نمایش.”

“آن enrages ما که قضات ما گفت:” آیا این راه درستی برای بیان خشم خود را” بیانیه ادامه داد. “ما نه دیوانه ما خشمگین هستند.”

در گذشته زنان تظاهرات در شهر مکزیک تا به حال شده است برای انتقاد از اسپری نقاشی بناهای تاریخی و سطل زباله شهرستان های اما آسیب جمعه جزئی و انتقاد تقریبا غیر موجود. در عوض مقامات محکوم رسانه ها را برای انتشار عکس ها و گفت: آنها بررسی پلیس است که ممکن است در نظر گرفته شده اند عکس با تلفن های همراه خود در صحنه جرم.

داخل بخش گفت: در بیانیه ای که آن را “محکوم به انتشار و توزیع این مواد با توجه به این که آن را دوباره قربانی مردم و ترویج احساسی و مرضی کنجکاوی. آن است که یک حمله در شأن و حفظ حریم خصوصی و هویت قربانیان و خانواده های آنان است.”

از صبح روز جمعه در اعتراض رخ داده است به عنوان رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador به روزانه خود را در کنفرانس خبری در داخل استعماری دوران کاخ. لوپز Obrador گفت: این قتل بودند جرایم ناشی از نفرت و “یک عمل وحشیانه مردانگی.”

اما در اوایل این هفته او نشان داد کمی صبر برای کسانی که او را مورد پرسش در مورد تعهد دولت برای مبارزه با خشونت علیه زنان است. “این موضوع شده است دستکاری زیادی در رسانه ها” به رئیس جمهور گفت:, و اضافه کرد که “من نمی خواهم این موضوع را فقط به زنان و قتل.”

حدود 10 زنان کشته می شوند هر روز در سراسر مکزیک فقط به خاطر اینکه آنها زنان و دولت و فعالان می گویند. در سال گذشته وجود دارد 3,825 در تمام که شد و تا 7 درصد از سال 2018 با توجه به فدرال آمار و ارقام.

___

آسوشیتد پرس نویسنده پیتر Orsi در شهر مکزیک کمک به این گزارش.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>