مرکل می گوید: “شواهد سخت’ از روسیه نقش مهمی در هک پارلمان آلمان در سال 2015

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان روز چهارشنبه گفت وجود “شواهد سخت” از روسیه دخالت در حمله سایبری در پارلمان آلمان در سال 2015 است که بنا به گزارش ها نیز درگیر سرقت اسناد و مدارک از خود مجلس ،

آلمانی روزانه Sueddeutsche Zeitung گزارش هفته گذشته که دادستان فدرال را صادر کرد حکم بازداشت در برابر اتهام افسر با روسیه به GRU نظامی سازمان اطلاعات شناسایی به عنوان Dmitriy بدین که در حال حاضر به دنبال مقامات ایالات متحده.

در روز جمعه, اخبار مجله اشپیگل گزارش داد که مکاتبات از برگزاری انتخابات پارلمانی بود در میان اسناد هدفمند در 2015 هک.

دادستان نیست و تایید این گزارش اما مرکل خواسته شده بود در مورد سرقت اطلاعات از دفتر او در یک پرسش و پاسخ جلسه با نمایندگان مجلس در روز چهارشنبه. او پاسخ داد: “من تصور که آنها برداشت نسبتا بی هدف چه می تواند آنها را دریافت کنید.”

“من بسیار خوشحالم که این تحقیقات در حال حاضر منجر به دادستان فدرال قرار دادن بتن فرد در خواست لیست” مرکل گفت: بدون توضیح. “من به این چیزها بسیار جدی است.”

او همچنین توضیح داد که چگونه آن را تحت تاثیر قرار داده است رابطه خود را با روسیه است.

“من می توانم صادقانه بگویم که این درد مرا: در یک دست من کار هر روز برای یک رابطه بهتر با روسیه و هنگامی که شما ببینید از سوی دیگر وجود چنین شواهد سخت است که روسیه نیروهای درگیر در اقدام به این ترتیب این منطقه از تنش,” او گفت:.

آنگلا مرکل: آلمان ادامه خواهد داد به تلاش برای ساخت یک رابطه بهتر با روسیه است. (مایکل Kappeler/dpa از طریق آسوشیتد پرس)

مقامات روسی بارها و بارها هرگونه دخالت مسکو در 2015 حمله سایبری در پارلمان آلمان خواستار آلمانی اتهامات بی اساس. آنها به طور مشابه رد اتهام دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده و اتهام حملات سایبری در دیگر کشورهای غربی و موسسات.

مرکل گفت: آلمان, بررسی تغییر نمی کند ارزیابی خود از روسیه تاکتیک با اشاره به استراتژی “هیبرید جنگ که شامل جنگ در ارتباط با سایبر سردرگمی و واقعی اعوجاج.”

او گفت: به هر دلیل وجود دارد به نگه دارید تا تلاش برای یک رابطه خوب با روسیه “اما این به طور طبیعی باعث نمی شود آن را آسان تر است.”

او توضیح داد که این اقدامات به عنوان “ظالمانه” و گفت: “البته ما همیشه حق را به اتخاذ اقدامات از جمله علیه روسیه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید