هاکی مردان جهان لغو شود با توجه به COVID-19 همه گیر

بین المللی هاکی روی یخ فدراسیون روسیه روز شنبه اعلام کرد آن را لغو 2020 در مسابقات قهرمانی جهان در سوئیس با توجه به COVID-19 شیوع.

در این سال مسابقات برنامه ریزی شده بود را در زوریخ و لوزان از مارس 8-24.

“این یک واقعیت تلخ به صورت بین المللی هاکی روی یخ اما یکی است که ما باید قبول” گفت: IIHF جمهور رنه Fasel. “Coronavirus یک مشکل جهانی است و نیاز به تلاش عمده توسط نهادهای دولتی برای مبارزه با گسترش آن.

این رویداد سالانه به طور معمول ویژگی های NHL بازیکنان از تیم های رقابت در پلی آف جام استنلی.

“این IIHF باید تمام آن را می توانید برای حمایت از این مبارزه است. ما باید به مجموعه ورزشی در حال حاضر به کنار و پشتیبانی از هر دو نهادهای دولتی و هاکی روی یخ و خانواده” Fasel گفت.

تیم های شرکت کننده به علت وارد در سوئیس در ماه مه برای IIHF کنگره سالانه. این IIHF گفت که کنگره به تعویق افتاد تا اطلاع ثانوی.

این IIHF نیز وجود دارد گفت: “بدیهی است که بدون امکانات به نقل مکان 2020 IIHF هاکی روی یخ قهرمانی جهان به یک کشور دیگر.”

“پتانسیل سناریو از به تعویق افتادن مسابقات قهرمانی جهان در سوئیس برای یک سال دیگر یک موضوع است که باید مورد بحث در این کنگره با توجه به این واقعیت است که کشور میزبان برای آینده IIHF هاکی روی یخ قهرمانی جهان ثابت هستند و تا سال 2025,” آزادی گفت. “از این رو چنین تصمیم گیری را نمی توان آینده تا کنگره بعدی در جلسه.”

سازمان دیده بان | کانادا ورزشکاران وزن در IOC را ادامه داده و آماده سازی:

کمیته بین المللی المپیک می گوید آن است که حرکت رو به جلو با بازی های المپیک در ماه ژوئیه اما برخی در گذشته و حال ورزشکاران را قبول ندارند. 1:06

کانادا موفق به کسب مدال نقره در سال 2019

دو هفته پیش IIHF لغو 10 کشور زنان مسابقات جهانی برنامه ریزی شده برای مارس 31 مارس 10 در هلیفکس و ترورو, N. S. دلیل نگرانی از گسترش ویروس.

آن مطمئن کانادا 2021 مسابقه برگزار خواهد شد در نوا اسکوشیا حتی اگر روسیه برنامه ریزی شده بود به آن میزبان سال آینده.

کانادا مردان برای حل و فصل خود را جهانی دوم مدال نقره در سه سال در مه 26, 2019, از دست دادن 3-1 به فنلاند که موفق به کسب اولین عنوان از سال 2011 است. روسیه ضرب و شتم جمهوری چک 3-2 در ضربات پنالتی برای برنز.

اخیر medallists

2019 — فنلاند و کانادا و روسیه

2018—, سوئد, سوئیس, ایالات متحده آمریکا

2017—, سوئد, کانادا, روسیه

2016 — کانادا و فنلاند و روسیه

2015 — کانادا, روسیه, ایالات متحده آمریکا

فنلاند سرد یک unheralded فهرستی که برجسته تنها از دو بازیکن که صرف هر زمان در NHL در طول 2018-19 فصل است. فنلاند افتتاح شد مسابقات با توزیع کانادایی خود را از دست دادن تنها دور مقدماتی و در نهایت به پایان رسید دوم در گروه یک جدول رده بندی پشت کانادا.

کانادا تنها تیم رسیده به نیمه نهایی در مسابقات قهرمانی جهان برای پنج سال راست. این کانادایی برنده طلا در سال 2015 و 2016 و نقره در سال 2017 قبل از اتمام چهارم در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>