(ساکرامنتو, کالیفرنیا.) — رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom منظور خواهد شد تمام سواحل و پارک دولت بسته جمعه پس از ده ها هزار نفر از مردم flocked به ساحل دریا آخر هفته گذشته در یک موج گرما با وجود اقامت در خانه سفارش, با توجه به یادداشت ارسالی شنبه شب به روسای پلیس در سراسر کشور.

اریک Nuñez رئیس پلیس کالیفرنیا روسای انجمن گفت: آن فرستاده شد به فرماندهان زمان برای برنامه ریزی پیش از Newsom انتظار می رود اعلام پنج شنبه.

یک پیام به دفتر والی به دنبال نظر نبود بلافاصله بازگشت.

Newsom این هفته هدفمند beachgoers در پرتقال و ونتورا شهرستان تماس آنها را نمونه ای از “آنچه نباید انجام داد:” اگر دولت می خواهد برای ادامه پیشرفت آن مبارزه با کروناویروس. در حالی که بسیاری از سواحل و مسیرهای پیاده روی در سراسر کشور بسته شده اند و برای هفته دیگر باقی مانده اند باز با هشدار برای بازدید به عمل اجتماعی فاصله و بیشتر باید بازگشایی شد.

در نیوپورت بیچ برخی 80,000 بازدید کنندگان ضربه ساحل بیش از آخر هفته اگر چه نجات غریق گفت: بسیاری از افراد اعمال اجتماعی فاصله. با انتقاد چرخش به نیوپورت بیچ شورای شهر ملاقات سه شنبه و رد یک پیشنهاد برای بستن سواحل به صورت سه بعدی تعطیلات آخر هفته.

در نزدیکی Laguna Beach تایید محدود بازگشایی. سواحل در سراسر سن دیگو شهرستان بازگشایی شد شنبه با چند استثنا.

فرماندار منظور این است که مطمئن شوید که برای جلب آتش به عنوان فشار ساختمان را به سهولت محدودیت و به آرامی بازگشایی دولت است.

شش منطقه خلیج سان فرانسیسکو شهرستان که با تحمیل اولین گسترده stay-at-home سفارشات در کالیفرنیا به دلیل coronavirus سست آنها را — کمی — برای اولین بار روز شنبه, پیوستن به یک لیست در حال رشد از دولت های محلی است که در حال شکستن درب به کمتر محدود کننده زندگی است.

اعلام شد بخشی از یک گیج کننده لیست اصلاح سفارشات ساخت آن را دشوار است به نگه دارید تا با آنچه مجاز است و چه چیزی نیست. تنیس خواهد بود OK در ساکرامنتو شروع جمعه اما نه در سان فرانسیسکو که در آن مقامات بهداشت عمومی می گویند آن را هنوز هم امن نیست برای مردم برای به اشتراک گذاشتن یک توپ.

ترکیب سردرگمی: برخی از عناصر تجدید نظر دستور نمی خواهد اثر را از آنجا که آنها در درگیری با ایالت اقامت در خانه سفارش است که هنوز هم در جای خود.

“من می خواهم به همه یادآوری است که همه ما باید به رعایت بهداشت محلی سفارشات و وضعیت سلامت سفارشات. این بدان معناست که هر کدام سختگیرانه تر در برخی از موارد که دولت به منظور” سانتا کلارا کانتی وکیل جیمز ویلیامز گفت. “این مهم است که ما پایبند به سختگیرانه تر از هر دو.”

منطقه خلیج منظور اجازه می دهد تا برای محوطه سازی ساخت و ساز و کسب و کار مانند بازارهای کک و مهد کودک تا زمانی که اجتماعی فاصله دارد نگهداری می شود. و در آنچه که می تواند بحرانی علاوه بر این برای بسیاری از والدین آن را مشخص می کند که اردوهای تابستانی مجاز است اما فقط برای فرزندان افراد مجاز به کار تحت دستور دولت است. کودکان باید باقی می ماند در گروه های 12 یا کمتر و با همان سرپرست است و ممکن است معاشرت با کودکان و نوجوانان در خارج از گروه خود را.

روشن نیست که اگر عنصر مطابق با دستور دولت است. هنگامی که در مورد آن پرسید چهارشنبه Newsom گفت: آن را “نقطه روشن” دولت او خواهد بود و بحث با مقامات محلی.

تغییرات در محلی سفارشات منعکس کننده رشد ناآرامی در میان برخی از ساکنان و مقامات دولتی بیش از Newsom و طرح خود را به صورت آهسته و روشمند بازگشایی, پرجمعیت ترین دولت حتی به کشورهای دیگر مانند فلوریدا حرکت می کند بسیار سریع تر است.

با خیلی از اقتصاد بسته بیش از 3.7 میلیون کالیفرنیا زمینه برای مزایای بیکاری از مارس 12. در Auburn, northeast of Sacramento, سالن مالک Tisha Fernhoff گفت او شروع به مصرف گاه به گاه یک مشتری برای کمک به پرداخت اجاره بها و سایر هزینه های. او را در میان دانش سطحی از صاحبان سراسر کشور که dodged بهداشت عمومی سفارشات که بسته کسب و کار خود را به دلیل آنها در نظر گرفته غیر ضروری.

Newsom تصریح کرد جمعه آن خواهد بود هفته قبل از او باعث می شود برای اولین بار قابل اصلاح به دولت جهت ترغیب مردم به ماندن در خانه برای جلوگیری از ناخواسته شیوع بیماری در میان دولت ها بیشتر در معرض خطر جمعیت از جمله خانه های سالمندان.

“نمی توان آن را بر اساس فشار نمی توان آن را بر اساس آنچه که ما می خواهیم, اما آنچه که ما نیاز به انجام” Newsom گفت. “و آنچه که ما نیاز به انجام این کار از من فروتن چشم انداز است که گوش دادن به کارشناسان بهداشت عمومی.”

اما هر یک از دولت 58 شهرستانهای خود کارشناسان بهداشت عمومی و بسیاری از آنها شروع به درخواست Newsom برای باز کردن دولت است. روز دوشنبه شش روستایی شمال کالیفرنیا شهرستان با ارسال نامه ای به فرماندار درخواست او را به اجازه دهید آنها را بازگشایی و اشاره کرد که آنها تنها 69 تایید ویروس موارد در میان یک ترکیب جمعیت از 500 ، 000 نفر است.

شهرستان سانتا کلارا سلامت مدیر دکتر سارا کودی گفت: مقامات محلی آمده اند تا خود را با معیارهای اندازه گیری میزان عفونت بستری شدن در بیمارستان و آزمایش برای اطمینان حاصل شود که عفونت نیست شروع به افزایش است. اگر که اتفاق می افتد, او گفت: قوانین سختگیرانه تر خواهد بود.

اما او اذعان کرد ممکن است اثرات بهداشتی از مردم را وادار به ماندن در خانه و همچنین به عنوان رو به رشد بیکاری همه گیر محدودیت ایجاد می شود.

“من آرزو می کنم من می توانم به شما در تنظیم جدول زمانی برای زمانی که این رفتن برای پایان دادن به. خانواده من از من می خواهد دوستان من از من بپرسید — آیا تاریخ,” او گفت:, و اشاره کرد که هنوز هم وجود دارد هیچ واکسن بنابراین “ما در حال رفتن به نیاز به حمایت در محل برای یک زمان بسیار بسیار طولانی.”

___

Dazio گزارش از لس آنجلس. آسوشیتد پرس نویسندگان جینی هار و ژولیت ویلیامز در سن فرانسیسکو کمک گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de