Melania Trump گزارش هشدار داده مغلوب ساختن پیشی جستن به COVID-19 جدی — و او را کاملا منفجر کردن'

این ایالات متحده بود که فرح برای تعداد COVID-19 مرگ و میر به پیش افتادن از 100,000 برای مدتی قبل از آن رسما ع

توسط PATRIS-FUN در 11 خرداد 1399

این ایالات متحده بود که فرح برای تعداد COVID-19 مرگ و میر به پیش افتادن از 100,000 برای مدتی قبل از آن رسما عبور از آستانه در اوایل این هفته هر چند تجزیه و تحلیل جدید نشان می دهد که مرگ و میر به احتمال زیاد به علامت هفته زودتر واشنگتن پست گزارش.

تحلیل انجام شده برای این پست توسط یک تیم تحقیقاتی در دانشگاه ییل دانشکده بهداشت تخمین می زند که وجود دارد 101,600 بیش از حد مرگ و میر بین 1 مارس و آوریل 9 که حدود 26,000 بیش از که رسما نسبت به کروناویروس در این دوره است. این بدان معنا نیست که همه 26,000 مرگ و میر ناشی شد ویروس اما آن را به احتمال زیاد بسیاری از آنها مرتبط با این بیماری همه گیر در برخی از ظرفیت. برای مثال افراد مبتلا به بیماری های نامربوط ممکن خودداری از لازم به دنبال توجه پزشکی به دلیل نگرانی در مورد ویروس' با حضور در سیستم مراقبت های بهداشتی.

بسیاری از موج در مرگ و میر رخ داده است در کشورهایی که تجربه قابل توجهی بدتر شیوع مانند نیویورک و نیوجرسی در حالی که چند کشور مانند آلاسکا و یوتا هم به حال مرگ و میر کمتر از انتظار نخواهد بود یا نه باید بیش از حد غیر معمول مرگ و میر در طول بازه زمانی.

اما این تجزیه و تحلیل را پیدا کنید که در میان این کشورها با کاهش مرگ و میر بیش از حد ممکن است یک undercounting وقتی که می آید به چه درصد از این مرگ و میر ها مربوط به COVID-19. ملی coronavirus اختصاص 74 درصد از مرگ و میر بیش از حد, اما در کارولینای جنوبی آریزونا و تگزاس — همه کشورها که رتبه به سمت پایین در تست فراوانی — که تعداد 30, 40 و 39 درصد بود. یکی از تحقیقات اعضای تیم فرزاد Mostashari گفت: پست تست شکاف می تواند یک عامل مؤثر در اختلاف. ادامه مطلب در واشنگتن پست. تیم O'donnelltinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب