Meghan پرنس هری شکایت بیش از عکس از پسر گرفته در L. A. خانه

شاهزاده هری و Meghan Markle شکایت پنج شنبه برای جلوگیری از فروش و انتشار یک عکس از پسر خود مورچه است که آنها م

توسط PATRIS-FUN در 3 مرداد 1399

شاهزاده هری و Meghan Markle شکایت پنج شنبه برای جلوگیری از فروش و انتشار یک عکس از پسر خود مورچه است که آنها می گویند به ضرب گلوله کشته شد در لس آنجلس-منطقه خانه در تهاجم به حریم خصوصی خود را.

این زوج سلطنتی به یک حساب دقیق در طرح دعوی در دادگاه از رسانه ها آزار و اذیت آنها می گویند که آنها تا به حال به طور مداوم به مبارزه با در این ماه از آنها به جنوب کالیفرنیا نقل مکان کرد.

"این اقدام ناشی از بی امان و کاملا رک و پوست کنده تکان دهنده تلاش تلخیص رسانه ها به سود حاصل از سریال رسوخ به حریم خصوصی از 14 ماه کودک خود را در خانه" کت و شلوار "و میل و مسئولیت هر پدر و مادر به انجام آنچه لازم است برای محافظت از کودکان خود را از این تولید تغذیه دیوانگی است."

مگان و هری گفت: تلخیص آزار و اذیت و در نهایت به سر آمد و زمانی که آنها را دیدم که یک عکس از مورچه بود و در حال ارائه به رسانه ها بود که ظاهرا گرفته شده در یک خانواده تفرج در مالیبو که در واقع آن را به وضوح شات در حالی که او در حیاط خود را نادانسته به آنها.

"مورچه شده در مکان های بسیار کمتر در مالیبو از خانواده وارد اینجا" طرح دعوی در دادگاه می گوید.

دوک و دوشس ساسکس دیده می شود با نوزاد خود را پسر مورچه در شهر کیپ تاون آفریقای جنوبی در ماه سپتامبر سال 2019. (توبی ملویل/گتی ایماژ)

این ادعا تصویر برچسب های تقلبی از آنجا که فروشندگان می دانستم که این امر می تواند غیر قانونی برای آنها به فروش یک عکس یک کودک را در خانه خود را.

زن و شوهر آموخته است هویت بورس و فروشندگان از عکس های که ذکر شده به عنوان جان آیا در طرح دعوی در دادگاه در لس آنجلس دادگاه عالی. شاکیان ذکر شده به عنوان هری دوک ساسکس و مگان, The Duchess of Sussex. طرح دعوی در دادگاه به دنبال شناسایی متهمان و برای دادگاه به صدور احکام نیاز به آنها را به نوبه خود بیش از همه عکس از مورچه و بس اذیت و آزار خانواده است.

طرح دعوی در دادگاه می گوید: خانواده مجبور شد به راست زیادی مش حصار برای جلوگیری از عکاسان با لنزهای تله از تصاویر عکسبرداری از آنها از خط الراس صدها متری دور از خانه یک دوست در یک جامعه دردار که در آن آنها زندگی شده اند.

که منجر به ظاهر از هواپیماهای بدون سرنشین است که پرواز به عنوان نزدیک به عنوان شش متر بالاتر از خانه خود را به عنوان اغلب به عنوان سه بار در روز در تلاش برای گرفتن عکس کت و شلوار می گوید. هلیکوپتر پرواز کرده به عنوان اوایل به عنوان 5:30 صبح به وقت محلی بیداری مورچه و همسایگان و برخی از عکاسان برش سوراخ در حصار اقدام به گرفتن عکس از آنها.

زن و شوهر چپ انگلستان بیش از کانون توجه رسانه ها

هری نوه ملکه الیزابت و ششم در خط به تاج و تخت بریتانیا, عروسی, Meghan Markle, یک بازیگر آمریکایی که در لس آنجلس در قلعه ویندسور در سال 2018 در باشگاه مراسم را تماشا سراسر جهان است.

در ژانویه زن و شوهر اعلام کرد که آنها برنامه ریزی برای ترک به عنوان ارشد خانواده سلطنتی به دنبال استقلال مالی و حرکت به شمال امریکا است. تقسیم شد رسمی در پایان ماه مارس.

این زن و شوهر تصمیم به زندگی می کنند حداقل پاره وقت در شمال امریکا "برای فرار از پی در پی انگلیس تلخیص ساختگی" طرح دعوی در دادگاه می گوید. مگان نیز تحت پیگرد یک جفت از رسانه ها وجود دارد برای تهاجم به حریم خصوصی و نقض کپی رایت.

سازمان دیده بان | هری و مگان تغییر علامت تجاری در لس آنجلس:

دوک و دوشس ساسکس کار به نام تجاری جدید خود را پس از خروج از وظایف سلطنتی خود را پشت سر گذاشت و شروع یک زندگی جدید در لس آنجلس. 2:01

آنها قادر به زندگی بی سر و صدا در North Saanich, B. C., به مدت شش هفته در طرح دعوی در دادگاه می گوید: قبل از اینکه یک انگلیسی تلخیص منتشر شده خود را در محل دقیق و انبوهی از عکاسان فرود باعث آنها را به سر به خانه کالیفرنیا که در آن محل سکونت خود را دوباره منتشر شده و paparazzi به نظر می رسد در droves دوباره.

"شاکیان انجام داده اند همه چیز را در قدرت خود را به اقامت در خارج از محل موردتوجه وتماشای عموم به جز در ارتباط با کار خود را که آنها آزادانه اعتراف است که ارزش خبری" با توجه به طرح دعوی در دادگاه است که می گوید که آنها "به سادگی می خواهید به ادامه عمومی تاثیر کار است که بسیار مهم است برای آنها را در حالی که داشتن زندگی خصوصی که به هر خانواده یا فردی حق دارد."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب