Meghan از دست می دهد 1 دور در طرح دعوی در دادگاه در برابر تلخیص

دوشس Sussex از دست اوایل دور در یک دادگاه لندن جمعه هنگامی که یک قاضی را رد کرد و بخشی از طرح دعوی در دادگاه در برابر ناشر یک روزنامه انگلیسی قرار داده است که از گزیده ای از یک نامه به پدر جدا.

Meghan شکایت مربوط به روزنامه ها برای تهاجم به حریم خصوصی و نقض کپی رایت در سال گذشته بیش از یک سری از مقالات در ایمیل در روز یکشنبه که تکثیر بخش هایی از نامه او نوشت: در ماه اوت سال 2018 چند ماه پس از این بازیگر سابق شناخته شده به عنوان Meghan Markle ازدواج بریتانیا پرنس هری.

در حکم روز جمعه قاضی علامت Warby انداخت برخی از علل اقدام استدلال در طرح دعوی در دادگاه از جمله این ادعا که روزنامه ناشر عمل “صداقت” توسط تنها به نقل برخی از معابر از نامه اش.

Warby هم زده و ادعا می کنند که مربوط به روزنامه ها عمدا “هم زده تا” اختلاف بین مگان و پدر او توماس Markle, و تا به حال یک برنامه به انتشار سرزده و یا توهین آمیز داستان در مورد او.

قاضی گفت: این اتهامات نباید بخشی از این مورد به عنوان درآمد حاصل از آن را به خاطر او آنها را بی ربط به برقراری اگر ناشر گناه از اعمال غیر قانونی ذکر شده در دوشس’ طرح دعوی در دادگاه: سوء استفاده از اطلاعات خصوصی نقض کپی رایت و نقض قانون حفاظت از داده ها.

اما Warby گفته را رد کرد و ادعا می کند می تواند دوباره در مرحله بعد از این مورد است.

در ارتباط روزنامه ها را انکار اتهامات.

وکلا را شگفت زده کرد

Meghan قبلا گفت که اگر او برنده این مورد به او کمک خواهد هر گونه خسارت او ممکن است اعطا ضد قلدری خیریه.

او وکلا استدلال می کنند که این نامه دست نوشته در سوال یک “خصوصی و صمیمی” پیام از یک دختر به پدر و متهم کردن این روزنامه از هدف قرار دادن Meghan با “distortive دستکاری و نادرست تاکتیک است.”

“دوشس حقوق نقض شده; از مرزهای قانونی در اطراف حریم خصوصی بودند عبور” وکیل او در بیانیه ای گفت جمعه.

آنها ابراز تعجب است که قاضی حکم “نشان می دهد که رفتار نادرست مربوط نیست” اما افزود که “عناصر اصلی در این مورد را تغییر دهید و همچنان به جلو حرکت کند.”

توماس Markle برنامه ریزی شده بود به راه رفتن دختر خود را پایین راهرو در او و شاهزاده هری مراسم عروسی در مارس 2018 اما از جیبش در آخرین لحظه با استناد به مشکلات قلبی است.

سابق تلویزیون روشنایی مدیر داده های گاه به گاه مصاحبه به رسانه ها شکایت در دسامبر 2018 که او شده است می خواهم “ارواح” توسط Meghan بعد از عروسی.

مصاحبه ها و Markle رابطه با دختر خود پیچیده Meghan ورود به خانواده سلطنتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>