مگان تو نریان می گوید او دچار زخم گلوله و پلیس او را به بیمارستان

رپ مگان تو نریان گفت که او به ضرب گلوله کشته شد چند بار در روز یکشنبه اما انتظار دارد که به طور کامل بهبود می یابند.

“من دچار زخم گلوله به عنوان یک نتیجه از یک جرم و جنایت که علیه من انجام می شود و با قصد آسیب فیزیکی من” 25 ساله در تگزاس که نام قانونی مگان پیت نوشت: در یک Instagram پست بدون گفت که شات خود را و یا چرا.

“من فوق العاده سپاسگزار برای زنده ماندن و که من انتظار می رود به بهبودی کامل را.”

پلیس لس آنجلس تا به حال هیچ اظهار نظر فوری در این حادثه در هالیوود هیلز در اوایل یکشنبه. اما افسر جف لی تایید کرد که کانادا رپ حزب محافظه Lanez بود که با پیت که شب دستگیر شد یک سلاح پنهان شارژ.

لی گفت: Instagram ارسال شده است با اشاره به کارآگاهان در مورد آنها به دنبال آن است.

در برامپتون, Ont., هنرمند هیپ هاپ Lanez منتشر شد و پس از آزادي با وثيقه بعد یکشنبه لس آنجلس زندان سوابق نشان داد.

پیام های چپ با نمایندگان برای دو نفر از خواننده های رپ به دنبال جزئیات بیشتر نمی شد و بلافاصله بازگشت.

پیت گفت که او می خواست به درست و نادرست را روایت در مورد آنچه اتفاق افتاده است که شب ظاهرا اشاره به TMZ داستان در Lanez بازداشت گفت که او تحت درمان قرار گرفت تنها برای شیشه های شکسته در پای او و نه ذکر تیراندازی.

پیت گفت: در Instagram که “ماموران پلیس به من رمه را به بیمارستان که در آن تحت عمل جراحی برای برداشتن گلوله” و اضافه کرد که “این مهم بود برای من برای روشن شدن جزئیات بیشتر در مورد این سانحه شب.”

Top 40 singles

مگان تو نریان دیده است جدی افزایش اخیر در رپ و پاپ موسیقی صحنه با شکوه همه نوع Billboard Hot 100 نمودار در این سال با او Beyoncé-کمک ریمیکس وحشیکه تا به حال ویروسی لحظه در این ویدئو به اشتراک گذاری پلت فرم Infinite. این آهنگ از او نه آهنگ آلبوم Sugaکه در ماه مارس منتشر شد و کمک کرد تا این بازیگر برنده بهترین هنرمند هیپ هاپ در ماه گذشته شرط جوایز besting Cardi, B, Nicki Minaj و Lizzo.

او را نیز به ثمر رساند Top 40 بازدید پاپ با دختر داغ تابستان, نقدی S–t اخیر تنها در هود.

Suga می آید پس از آزادی از پروژه های تب و تینا برف که به کمک ایجاد نریان نام در موسیقی است. سال گذشته او ساخته شده 2019 زمان 100 بعدی لیست شد نام یکی از AP دستیابی به موفقیت هنرمندان از سال برنده جایزه در MTV Video Music Awards و شرط هیپ هاپ جوایز و مفتخر شد انواع و بیلبورد مجله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر