دیدار با دانشجویان پزشکی تبدیل شدن به پزشکان در وسط یک بیماری همه گیر

همه چیز آمار نیک مارتین زمانی که او تلفن را برداشت.

مارتین 26 به حال انتظار می رود برای شروع یک خانواده اقامت طب در دانشگاه ماساچوست مرکز پزشکی در این تابستان پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه ماساچوست و دانشکده پزشکی (UMMS). اما با افزایش COVID-19 مورد انتظار برای ضربه زدن به دولت در هفته های آینده مدرسه مجاز مارتین و همکلاسی های خود را به تحصیلات تکمیلی در مارس 31, به طوری که آنها می تواند شروع کار به عنوان سال اول ساکنان در UMass سیستم بیمارستان.

این که چگونه مارتین در بر داشت خود را در 8 آوریل در یک کت سفید خواستار به کروناویروس اتاق بیمار و تلاش بر روی یک نام جدید برای اولین بار. “گفتم من—oh yeah, i’m دکتر مارتین’,” او می گوید. “آن را فقط به شما می دهد که سطح بعدی از مسئولیت است.”

دانشجویان پزشکی سراسر کشور در مارتین کفش در حال حاضر جمع آوری مدارک تحصیلی خود را زود به پیوستن به COVID-19 امداد تلاش و سهولت بار در overworked و understaffed بیمارستان مراقبت های تیم. انجمن آمریکایی دانشکده های پزشکی (AAMC) سوابق نشان می دهد حداقل 13 ایالات متحده دانشکده های پزشکی اجازه داده اند دانش آموزان فارغ التحصیل اولیه و پیوستن به COVID-19 پاسخ.

برای سال, کارشناسان پیش بینی بلندی کمبود پزشک در ایالات متحده با مقدار فعلی نیروی کار و نزدیک شدن به دوران بازنشستگی. توسط 2032 این AAMC برآورد ایالات متحده ممکن است در کوتاه مدت تا 122,000 پزشکان.

COVID-19 شتاب که زمانی به عنوان بیمارستان ها در تلاش برای نگه دارید تا با متورم بیمار اعداد در همان زمان بسیاری از کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال بیمار شدن و مجبور به ماندن در خانه. ایالت نیویورک—کانون ایالات متحده شیوع مورد نیاز حدود 1200 بیشتر پزشکان به نگه دارید تا با بیمار تقاضا حتی قبل از همه گیر آمار با توجه به WABC اخبار تخمین می زنند. با این وضعیت به طور ناگهانی و حتی بیشتر وخیم متحده آمریکا از جمله نیویورک و کالیفرنیا و ماساچوست و ایلینوی در حال تبدیل شدن به کشور, پیرترین و جوانترین پزشکان برای کمک به درخواست هر دو به تازگی بازنشسته مراقبت های بهداشتی کارگران و فارغ التحصیلی دانشجویان پزشکی برای پیوستن به خط مقدم پاسخ.

در حالی که تب و تاب از مدارس پزشکی خود را اعلام کرد قصد دارد در ماه مارس بسیاری از تازه ضرب پزشکان نیست و در واقع کار نشده است. مدارس مواجه اند زاغه از چالش های لجستیکی از جمله گرفتن برنامه های تایید شده توسط دولت-آموزش و پرورش و پزشکی-صدور مجوز تخته و همکاری با نهادهای نظارتی به امن موقت مجوز برای پزشکان که برنامه ریزی نشده بود و در بیمارستان ها تا جولای. بسیاری از آنها نیز تا به حال مرتب کردن بر اساس که آیا دانش آموزان می خواهم داوطلب در بیمارستان های خود را در ارتباط با دانشکده های پزشکی و یا خود را به پیوستن به برنامه ریزی اقامت برنامه های اولیه. و بسیاری از پزشکان جدید شده اند در سمت چپ خود را به مرتب کردن بر اساس تدارکات شروع به کار پیدا کردن یک مکان به مکان زندگی می کنند و اطمینان خود را برنامه ریزی اقامت برنامه در هیئت مدیره هستند با کل طرح.

به عنوان یک نتیجه, بسیاری از دانش آموزانی که فارغ التحصیل شده اند و به طور داوطلبانه برای خدمت هنوز در گیر در برزخ احساس خود را از وظیفه آمیخته با ترس است.

شیدا Casals, 28, تا پایان آخرین ترم از دانشکده پزشکی در دانشگاه کلمبیا را Vagelos کالج پزشکان و جراحان این بهار که COVID-19 شیوع منفجر شد. او و همکلاسی های خود را دیدم که در دانشگاه نیویورک اعلام کرده بود این امر اجازه دهید دانش آموزان فارغ التحصیل اولیه برای پیوستن به مبارزه تا او آماده بود تا زمانی که ایمیل آمد از مدرسه خود را به او گفتن او می تواند انتخاب کنید برای انجام همان. “شروع حرفه ای ما در وسط یک جهانی همه گیر نیست دقیقا آنچه که ما امضا کرده اما کمک به مردم حرکت واقعا ترسناک زمان چیزی است که ما برای امضا” او می گوید.

کلمبیا خواهد اجازه دهید دانش آموزان فارغ التحصیل مارس 15 و به طور موقت شروع به کار در نیویورک-پروتستان بیمارستان به زودی پس از آن. Casals که قرار است به زودی یک اورولوژی اقامت در ویک جنگل دانشگاه دانشکده پزشکی این تابستان هنوز هم نمی داند دقیقا چه کار او را مانند نگاه در این مدت موقت. کلمبیا است گفت: دانش آموزان آنها بیشتر خواهد شد ارائه کمک برای پزشکان دیگر و انجام وظایف است که قرار نیست آنها را در تماس مستقیم با COVID-19 بيمار.

هنوز Casals شده است و خواندن در مورد کوروناویروس و از نزدیک زیر به روز رسانی از نیویورک غرق بیمارستان. زمانی که او برای اولین بار پدر و مادر خود را به آنها بگویید این خبر گفت: “شنیدن نگرانی در صدای خود,” او می گوید. پدرش Wilfredo می گوید: خانواده در نظر گرفته شده در تلاش برای رسیدن شیدا به خانه آمده به پنسیلوانیا اما پشتیبانی از تصمیم خود برای شروع کار زود است. “من به او گفتم Mijoشما یک سرباز در سفید ، این مثل این است که یک جنگ بیولوژیکی و همه شما مانند سربازان در خط مقدم از این” Wilfredo می گوید در اسپانیایی. “در حال حاضر او را برای رفتن به یک دکتر واقعی که واقعا می تواند در کمک به دیگران. ما ترس از دوره ما به او گفت که برای محافظت از خود به مراقبت از خود, اما ما به شما ببینید که چگونه است که می رود.”

فراتر از نگرانی های ایمنی بسیاری از دانشجویان پزشکی می گویند آنها عصبی در مورد غواصی به آنچه اساسا می تواند توان خود را در اولین سال از اقامت چند ماه زود است. “کارآموز سال در طب اورژانس فرسوده است. و فقط از طریق گرفتن 12 ماه از آن است که بسیاری می گوید:” بنیامین Asriel یک چهارم دانشجوی سال در کوه سینا دانشکده پزشکی Icahn که تصمیم به فارغ التحصیل اوایل اما نمی خواهد رفتن به کار حق دور. “هر کس در سیستم مراقبت های بهداشتی است که تلاش برای کشف کردن چگونه ما می تواند کار سخت و همچنین به ادامه کار در راه است که پایدار است.” Asriel است که هزینه های این هفته هماهنگی مدرسه خود را داوطلب پاسخ به همه گیر.

ویژه داستان
قهرمانان از خط مقدم
داستان شجاع کارگران خطر زندگی خود را برای نجات ما

برنیس Fokum, 28, نیز کشتی با آنچه در آن به معنی برای شروع حرفه ای پزشکی خود در طول COVID-19. پس از فارغ التحصیلی از آتلانتا در اموری دانشکده پزشکی او شروع طب اورژانس اقامت در دانشگاه شیکاگو است. اگر بیمارستان تماس های خود را و می پرسد به قبل از برنامه ریزی تاریخ شروع این تابستان Fokum می گوید او احساس تضاد. او می تواند نگرانی در مورد به طور بالقوه در معرض COVID-19 و دادن آن به پدر و مادر کسی که با او شده است زندگی پس از اموری لغو کلاس های حضوری. “من احساس بسیار کشیده به خدمت در هر راهی که من می توانم” او می گوید: “اما قطعا بدون ترس. حتی گفت که در حال حاضر به من می دهد،”

Fokum نیز نگران ترجمه آموزش و پرورش به خدمت به بیماران در یک اقدام بی سابقه بیماری همه گیر. وجود دارد “که احساس ‘آیا شما مطمئن هستید که می خواهید به من در حال حاضر؟'” او می گوید:. “ما نمی تواند لزوما آماده راه ما شده اند قادر به آماده شدن برای کسی که در آینده برای یک حمله قلبی. این یکی خیلی جدید است.” حتی کهنه پزشکان او یادداشت ها دقیقا نمی دانند که چگونه برای رسیدگی به COVID-19—پس چگونه می تواند به آنها آموزش او و همکار کارورزان?

UMMS صدراعظم دکتر مایکل کالینز می گوید: نظام آموزش پزشکی طراحی شده برای خدمت به دانش آموزان را در چالش های مثل این یکی. “این یک سنت دیرینه در پزشکی است که کسانی که با تجربه تر پرورش مشاغل از کسانی که کمتر با تجربه,” او می گوید. “آنها را دقیق همان مسئولیت ها به عنوان آنها را در یک روز [از عادی اقامت].”

در مارتین تجربه درست است که تا کنون. او را همسان با ارشد حضور پزشک در UMass Medical Center است که او را آموزش اصول اولیه قبل از او ممکن است یکی دیگر از ماموریت های درون سیستم بیمارستان. مارتین انتظار دارد که او را بیشتر به کمک با پشتیبانی اداری مانند نوشتن بیمار یادداشت ها و تماس در درمان سفارشات اما او می گوید که خوب است. “در حال حاضر من نمی باید در هر یک از تخصص باليني است که کسانی که ارشد پزشکان” او می گوید: “اما من می توانم نوشتن یک معنی داشته باشید.”

هنوز Collins اذعان می کند او را نگران ارسال دانش آموزان به شرایطی که در آن آنها ممکن است به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی و می گوید او شنیده می شود از فارغ التحصیلان که نگران بیمار شدن بالقوه آنها را قادر به شروع به خود را به طور منظم رزیدنتی در زمان. “اما دانش آموزان ما در حال آماده رفتن به,” او می گوید. “یکی از چیزهایی که ما به دانش آموزان ما در مدرسه پزشکی است که برای رفتن به سمت بیمار نیست برای از بین برود.”

به عنوان مدارس در ساحل شرقی در حال پیدا کردن راه هایی برای مدیریت افزایش COVID-19 بیماران آنها همچنین به اشتراک گذاری اطلاعات با همتایان خود در سراسر کشور است. هر پنج شنبه یک گروه آموزش پزشکی از رهبران مدارس در AAMC برگزاری یک کنفرانس که در آن آنها ارائه به روز رسانی مورد بحث نظارتی چالش ها و بحث های استراتژی از جمله نحوه رسیدگی به این بیماری همه گیر.

در شمال غربی اقیانوس آرام که در آن COVID-19 آغاز شده در ایالات متحده آمریکا (که در آن شیوع بیماری هنوز به شدت از نیویورک) مدارس در حال آماده سازی خود را برای اوج. اورگان بهداشت و دانشگاه علوم تا به حال یک برنامه در محل اجازه دهید به دانشجویان پزشکی فارغ التحصیل اولیه برای چند سال گذشته اما در این سال آن را می خواستم به اجازه دهید کسانی که تا به حال همسان در خود سیستم بیمارستان شروع به کار حق دور برای کمک به COVID-19. بعد از مدرسه کار می کرد از طریق کمک های مالی و لجستیکی نگرانی یک تعداد انگشت شماری از فارغ التحصیلان این ماه شروع خواهد شد به عنوان کارورز در سه بخش: طب اورژانس پزشکی خانواده و بیهوشی. اگر این ویروس را نگه می دارد در اورگان OHSU ممکن است نیاز بیشتر دانش آموزان برای شروع در اوایل کارورزان می گوید دکتر جورج Mejicano, OHSU دانشکده پزشکی ارشد کاردانی دین برای آموزش و پرورش است.

بر خلاف این وضعیت برای بسیاری از نیویورک دانشکده پزشکی فارغ التحصیلان این پزشکان مشغول به کار خواهد شد با اقامت تیم آنها در حال حاضر برنامه ریزی برای عضویت در ژوئیه Mejicano می گوید. این بدان معناست که آنها می تواند کمک به انتظار موج COVID-19 بيمار در بهار امسال و با تجربه تر زمانی که کلاس بزرگتر از اول سال آغاز می شود ساکنان این تابستان به طور بالقوه کاهش تدريس بار پس از آن.

در حال حاضر اگر چه آنها در یک الگوی برگزاری. دکتر Alix کوپر که فقط فارغ التحصیل از OHSU دانشکده پزشکی شروع خواهد شد در آوریل 20 به عنوان یک خانواده ساکن پزشکی در بیمارستان محلی در مناطق روستایی Klamath Falls Oregon. 27 ساله مورد مطالعه در ویژه خانواده روستایی-پزشکی برنامه و کار کرده است با بیمارستان کارکنان برای ماه اما COVID-19 مطرح شده ریسک. “من قطعا بیشتر و بیشتر عصبی به عنوان روز برای من برای شروع نزدیک است” کوپر می گوید.

زمانی که COVID-19 بازدید Klamath Falls, کوپر می داند که در شهر کوچک موجود مراقبت های بهداشتی و کمبود خواهد بود کشیده. “به محض این که مردم شروع به مریض ما خیلی کوچک نیروی کار در اینجا با هیچ نسخه ی پشتیبان واقعی در جامعه” کوپر می گوید.

Mejicano این OHSU دین می گوید نگرانی در مورد فرسودگی شغلی واقعی هستند و او نگرانی در مورد سلامت روان از تمام کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال حاضر. اما او با اعتماد به نفس است که کوپر و فارغ التحصیلان رشته های دیگر آماده هستند. “این پزشکان جوان در حال حاضر آموزش داده شده است در مورد نحوه استفاده از این تجهیزات چگونه برای قرار دادن بر روی لباس و دستکش. آنها آموخته است که چگونه به انجام این کار,” او می گوید. “این مانند در نظر گرفتن کسی را در خیابان و گفت:” برو به مراقبت از کسی.'”

در چند هفته گذشته Mejicano تا به حال از رهبران Tulane University, دانشگاه میشیگان و دیگر مدارس تماس به درخواست مشاوره خود را در مورد چگونه به بهترین کمک به دانش آموزان خود را به پیوستن به نیروی کار در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

اولین روز و هفته از این ساکنان جدید تجربه هستند به احتمال زیاد برای ادامه بودن ترکیبی از احساسات است. Casals برنامه ریزی شده بود تا دوباره با دوستان از کالج و دبیرستان را در فاصله زمانی بین فارغ التحصیلی کلمبیا را در دانشکده پزشکی و شروع کار و در حال برنامه ریزی یک سفر به اروپا.

“من احساس می کنم از دست دادن همه که شادی و جشن است که ما را به حال, با کلاس ما به عنوان مرتب کردن بر اساس آخرین هورا قبل از ما سر به نیروی کار و پراکنده. اما در همان زمان من احساس می کنم این نیاز به عمل,” او می گوید. این وضعیت منحصر به فرد ساخته شده است همه چیز “احساس حقیقی مانند آن را یک فیلم” او می افزاید. اما Casals می گوید او می خواهد برای کمک به مربیان و همکاران اگر او می تواند.

“من فکر می کنم دانشکده پزشکی نشانی از یک کار خوب از قرار دادن شما در موقعیت های که در آن شما احساس می کنید کمی ناراحت کننده و کمی مطمئن نیستید. و شما فقط باید اعتماد به نفس و عمل می کنند و می دانم که به شما سخت کار کرده ام و شما مردم به دنبال شما” Casals می گوید. “به طور کلی خود را اصل راهنما فقط باید: انجام کار درست برای مردم در مراقبت از خود.”

با گزارش یاس Aguilera

نوشتن به ابیگیل آبرامز در abigail.abrams@time.com و جیمی Ducharme در jamie.ducharme@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر