دیدار با مردی که من سرشار ‘McMonstrosity’ بیگل دادن یک معنای کاملا جدید به ‘اضافی پنیر’

وقتی که قرار دادن یک سفارش برای یک نان شیرینی حلقوی با پنیر خامه ای, اکثر مردم انتظارات خاصی برای نان شیرینی حلقوی به پنیر خامه ای نسبت که آنها را دریافت خواهید کرد. بنابراین زمانی که یک مک دونالد مشتری ارائه شد با یک نان شیرینی حلقوی که او احساس کاهش یافت و راهی خارج از پنیر خامه ای بخش هنجار او مجبور شد برای به اشتراک گذاشتن آن با جهان و یا حداقل توییتر.

برایان Passifiume مشتری در سوال می گوید که او همیشه سفارشات اضافی پنیر خامه ای روی نان شیرینی برای جلوگیری از تنها یک “کتاب مقدس صفحه-width ارزش” گسترش, اما که او می دانست که تقریبا بلافاصله است که وجود دارد چیزی در مورد اضافی پنیر نان او را برداشت تا از مک دونالد در راه خود را به کار در تورنتو, خورشید, در روز سه شنبه.

“من فکر می کردم چیزی با من بود وقتی که من برداشت بپرهیزید تا از مقابله و آن را احساس نوع سنگین,” او می گوید. “بنابراین من به طبقه بالا رفت به میز و نشستم و من آن را باز کرد و آن را بسیار زیاد بود. وجود دارد به معنای واقعی کلمه دو اینچ از پنیر خامه ای در آن است.”

Passifiume سپس در زمان به توییتر برای به اشتراک گذاشتن برخی از عکس ها از پنیر خامه ای-لود خلقت که به او لقب “McMonstrosity.” صدای جیر جیر خود را نمایش پر پنیر خامه ای از چندین زاویه مختلف شده است از آنجایی که دوست داشتم تقریبا 4000 بار.

اما چرا تا این حد ؟

به همین دلیل او داده شد چنین گزاف مقدار پنیر خامه ای Passifiume می گوید که او فکر می کند می تواند وجود داشته باشد چند متعددی برای بیگل preparer سنگین ، “من فکر می کنم هر کس از آن ساخته شده بود یا اینکه منفعل-تهاجمی مانند,” اوه, شما می خواهید اضافی پنیر? من به شما اضافی پنیر خامه ای یا شاید آنها فقط نیست با توجه به آنچه آنها انجام می دهند,” او توضیح می دهد.

اما Passifiume می گوید که با وجود داشتن هیچ تمایلی به خوردن نان شیرینی حلقوی او می تواند خود را به دور انداختن آن قبل از ترک محل کار در روز سه شنبه. “این فقط به نظر می رسد مانند آن را بخشی از فرهنگ کانادا در حال حاضر, بنابراین من فکر نمی کنم من مجاز به پرتاب آن را,” او می گوید. “در همان زمان من نمی خواهم به توان بی فایده است — آن است که یک مقدار زیادی از پنیر خامه ای — بنابراین من آن پیچیده شده تا سمت چپ آن را بر روی میز من و گفت: همکاران من است که آنها می تواند آن را بخورم اگر آنها گرسنه بودند. اما من فکر نمی کنم آنها خواهید بود علاقه مند به انجام آن است.”

Passifiume نیز می گوید: تجربه متوقف نخواهد شد او را از ادامه به منظور اضافی پنیر خامه ای روی نان شیرینی. “آنچه که من قصد دارم به انجام فردا به همان مک دونالد سفارش همان و دیدن آنچه که آنها به من,” او می گوید. “من فکر می کنم من فقط مقایسه [امروز بیگل] به آنچه آنها را به من بدهد فردا و رفتن از وجود دارد.”

نوشتن به مگان McCluskey در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>