می coronavirus (2019-nCOV) پخش می شود توسط افراد بدون علائم ؟

این یک بحث سوال همیشه از یک مورد گزارش در مجله پزشکی نیوانگلند (NEJM) هفته گذشته ادعا کرد که یک زن بود که “بدون علامت” باعث زنجیره ای از عفونت در نزدیکی مونیخ.

آن را تعجب آور بود مشاهده زیرا coronaviruses اعتقاد به گسترش عمدتا توسط افرادی که در حال حاضر بیمار از طریق قطرات تولید شده توسط سرفه و عطسه.

اصلی این گزارش گفت: این زن را نشان نداد علائم تا بعد.

“در طول اقامت او بوده است و با هیچ نشانه یا علائم عفونت بود اما بیمار شدن در پرواز بازگشت به چین” نویسندگان نوشت.

از آنجا که این گزارش منتشر شد در یکی از معتبرترین مجلات پزشکی در جهان آن را بلافاصله مطرح شده سوال در مورد نحوه مدیریت افراد در معرض ویروس.

اما این گزارش اشتباه بود.

مورد مطالعه بر اساس اطلاعات معیوب به این دلیل که نویسندگان اصلی نیست صحبت می کنند به طور مستقیم به بیمار با توجه به یک گزارش خبری در مجله علوم.

این NEJM گزارش امضا شد 17 پزشکان از چندین, آلمانی, بیمارستان ها و موسسات تحقیقاتی. علم مقاله به نقل از یک نویسنده مایکل Hoelscher از دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان مونیخ مرکز پزشکی که گفت: اطلاعات در مورد بدون علامت بازدید کننده از آلوده نفر آلمانی.

از آن پس, آلمانی, مقامات بهداشت و درمان صحبت کرده اند به طور مستقیم با از شانگهای. او به آنها گفت که او در حال حاضر احساس بد که او ملاقات با همکاران آلمانی در نزدیکی مونیخ.

زن به حال “خفیف, علائم نامشخص” در حالی که در آلمان و در زمان دارو برای کاهش تب و گفت: Marieke Degen یک سخنگوی آلمان آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI) در یک ایمیل به CBC News.

تا کنون حداقل 10 نفر از جمله دو کودک را coronavirus (2019-nCOV) عفونت های مرتبط با آن جلسه کسب و کار در Webasto خودرو عرضه شرکت دو هفته پیش.

به طور گسترده ای ذکر شده

اصلی NEJM گزارش ذکر شده توسط برجسته و مقامات بهداشت عمومی به عنوان آنها ساخته شده تصمیم گیری در مورد چگونگی رفتار با مردم به طور بالقوه در معرض ویروس.

روز جمعه مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری ها (CDC) برگزار شد یک کنفرانس خبری به طرح قرنطینه برنامه ریزی برای آمریکایی ها که خانه پرواز از چین است.

“در حالی که ما هنوز هم لازم نیست که تصویر کامل است و ما نمی تواند پیش بینی کند که چگونه این وضعیت را بازی در ایالات متحده در حال حاضر وضعیت فعلی سناریو این است که دلیلی برای نگرانی گفت:” CDC سخنگوی دکتر نانسی r. schultze ، به نقل از NEJM گزارش.

با وجود اولیه که گزارش کارشناسان بیماری های عفونی همچنان به اصرار دارند که بیشترین خطر عفونت می آید از افرادی که سرفه و عطسه و در حال حاضر احساس بد.

بدون علامت در مقابل ‘تحت بالينی’

هنوز مورد مطالعه پرسش.

“بسیاری از ما فکر باز در مورد امکان بدون علامت انتقال, اما همچنین بسیاری از ما بر این باورند که این فقط بیشتر احتمال دارد که علامتی مردم خواهد بود انتقال عفونت,” گفت: دکتر اسحاق Bogoch یک بیماری عفونی پزشک در تورنتو دانشگاه شبکه بهداشت و درمان.

این سوال بدون علامت گسترش است و هنوز هم بحث برانگیز حتی اگر این برجسته مطالعه موردی اشتباه بود.

شواهدی وجود دارد که مردم می توانند آلوده می شود و نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند. و مردم وجود دارد که از یک بیماری خفیف و ممکن است به دنبال توجه پزشکی, اما هنوز هم قادر خواهد بود به گسترش این ویروس گفت: Bogoch.

دکتر اسحاق Bogoch یک بیماری عفونی پزشک در تورنتو دانشگاه شبکه بهداشت و درمان می گوید: اشتباهات اتفاق می افتد اما این مهم است که به طور دقیق زمانی که توصیف شرایط مانند ‘بدون علامت بیماری. (Craig چیورس/CBC)

Bogoch ترجیح اصطلاح تحت بالينی. “این مردم هستند که طیف وسیعی از علائم اعم از صفر علائم آشکار علائم اما علائم شدید نیست به اندازه کافی به طوری که آنها به دنبال مراقبت های پزشکی.”

تحت بالينی عفونت مهم است چرا که وجود یک خطر است که افرادی که هنوز به خوبی به اندازه کافی برای رفتن به محل کار و گردش در جامعه خواهد شد درایو این بیماری همه گیر است.

‘اشتباهات اتفاق می افتد’

دانشمندان و مجلات پزشکی در سراسر جهان مرتکب شده اند به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد کوروناویروس به سرعت و آشکارا در این بیماری همه گیر برای کمک به مهار و درمان این بیماری است. اما سریع به نوبه خود در اطراف زمان را افزایش می دهد خطر ابتلا به خطا است.

“ما در حال متعادل شدن اطلاعات به همان اندازه به عنوان سریع که ممکن است برای کمک به این, اما البته ما نیز باید مراقب باشید” گفت: Bogoch.

“اشتباهات اتفاق می افتد. فقط تصدیق و تصحیح اشتباهات.”

تا کنون NEJM نه کردهاند مقاله است.

“ما در حال کار بر روی آن است اما ما هنوز در یک موقعیت برای ایجاد یک بیانیه و یا پاسخ به سوال اضافی” مجله گفت: CBC اخبار در ایمیل.

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im