معاینات پزشکی قوانین جورج فلوید مرگ یک قتل

یک معاینه پزشکی در روز دوشنبه طبقه بندی جورج فلوید مرگ به عنوان یک قتل گفت: مینیاپولیس قلب مرد را متوقف و به پلیس مهار او و سرکوب گردن خود را در یک به طور گسترده ای دیده می شود تصویری است که موجب تظاهرات در سراسر کشور است.

“مرحوم تجربه ايست قلبی ريوی در حالی که مهار توسط مامور اجرای قانون(ع)” در این گزارش بخوانید. تحت “سایر شرایط قابل توجهی” از آن گفت: فلوید رنج می برد از بیماری های قلبی و فشار خون بالا و ذکر فنتانيل مسمومیت اخیر و متامفتامین استفاده کنید.

یک مینیاپولیس افسر پلیس متهم شده است با سوم قتل درجه در Floyd مرگ است. اطرافیان تصویری نشان داد که افسر درک چوین, سنجاق کردن فلوید با زانو در Floyd گردن با وجود مرد گریه می کند که او نمی تواند نفس بکشد. او در نهایت متوقف شد.

جداگانه کالبد شکافی سفارش برای Floyd خانواده متوجه شد که او بر اثر خفگی به دلیل گردن و پشت فشرده سازی خانواده وکلای روز دوشنبه گفت:.

کالبد شکافی پیدا فشرده سازی قطع خون به Floyd مغز و فشار از دیگر افسران زانو بر پشت او ساخته شده آن را غیر ممکن است برای او برای نفس کشیدن وکیل بن Crump گفت. به نام او برای سومین قتل درجه اتهام چوین به روز رسانی به قتل درجه اول و برای سه نفر دیگر از افسران به شارژ.

خانواده کالبد شکافی متفاوت از رسمی کالبد شکافی به عنوان شرح داده شده در یک شکایت کیفری علیه افسر. که کالبد شکافی شامل اثر بودن محدود همراه با زمینه مسائل مربوط به سلامت و بالقوه باده در Floyd سیستم بلکه آن گفت: هیچ چیز یافت می شود “برای حمایت از تشخیص پس از سانحه آسفیکسی یا اختناق.” خانواده کالبد شکافی هیچ شواهدی از بیماری های قلبی و در نتیجه او سالم است.

فلوید 46 ساله سیاه پوست که در دستبند در زمان درگذشت پس از چوین که سفید است را نادیده گرفته اطرافیان فریاد به او و فلوید گریه می کند که او نمی تواند نفس بکشد. مرگ او برانگیخته روز از تظاهرات در مینیاپولیس و در سراسر ایالات متحده

رسمی کالبد شکافی هفته گذشته ارائه جزئیات در مورد مسکرات.

حکومت تمدید

نیویورک تحمیل 11 p. m. ET حکومت نظامی آمریکا به این کشور بزرگترین شهر سعی در سر دیگر شب از تخریب فوران اعتراض بیش از فلوید مرگ است. نیویورک پیوستن به دیگر شهرستانها در سراسر کشور در تحمیل چنین اقداماتی پس از روز از خشونت است.

واشنگتن تمدید آن مقررات منع رفت و آمد برای یک شب دیگر. آن را به اثر در 7 p. m. و پلیس با استفاده از گاز اشک آور و با عجله جمعیت معترضان مسالمت آمیز در نزدیکی کاخ سفید برای روشن شدن راه را برای رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به راه رفتن به نزدیکی یک کلیسا برای یک عکس فرصت است. هنگامی که تهمت بود پشت در کاخ سفید گردهمایی مسالمت آمیز را از سر گرفت.

پلیس پاک کردن منطقه اطراف پارک لافایت و کاخ سفید به عنوان جمع تظاهرکنندگان در اعتراض به مرگ جورج فلوید, دوشنبه, ژوئن 1 سال 2020 در واشنگتن است. (Alex براندون/آسوشیتد پرس)

قبل از کوتاه پیاده روی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در بیانیه ای از کاخ سفید باغ گل رز که او را از استقرار نظامی مگر اینکه متحده حرکت برای پایان دادن به اعتراضات است.

سیاتل نیز تحمیل یک سوم شب حکومت نظامی شروع در 6 p. m. به وقت محلی. سان فرانسیسکو گفت: این امر باید یک شب دوم از حکومت نظامی آغاز در 8 p. m. به وقت محلی.

برادر پنجه نرم می کند برای صلح

اوایل روز دوشنبه فلوید برادر ترنس التماس کرد برای صلح و آرامش در خیابان ها کرد و گفت خشونت “را برادر من در همه” به عنوان شهرهای ایالات متحده امیدوار بود یک شب دیگر از خشونت می تواند اجتناب شود با این کشور در حال حاضر کمانش به دلیل شیوع کروناویروس و افسردگی-سطح بیکاری ناشی از آن است.

آمریکا شده است, تکان عصبانی تظاهرات از ساحل به ساحل به صورت هفته گذشته در برخی از گسترده ترین ناآرامی های نژادی در ایالات متحده از دهه 1960 است. موجب مرگ فلوید در مینیاپولیس معترضان به خیابان آمده اند به نگرانی قتل سیاهان توسط پلیس.

فلوید ساخته عاطفی درخواست برای صلح در این سایت که در آن برادرش درگذشت.

“اجازه دهید آن تغییر دهید تا همتون. اجازه دهید را تغییر دهید آن را. انجام این کار مسالمت آمیز, لطفا,” او گفت:.

ترنس فلوید, برادر جورج فلوید صحبت می کند دوشنبه در یادبود موقت در مینیاپولیس. (لوکاس جکسون/فردا نیوز)

با پوشیدن یک ماسک صورت با تصویر خود در آن Terrence فلوید صرف چند دقیقه سکوت در گل و دیگر بناهای یادبود که فنر به برادر خود قبل از صحبت کردن.

فلوید گفت: خانواده او را “صلح آمیز ، خانواده من است و خدا ترس.” و او گفت: “در هر مورد از خشونت پلیس همان چیزی که اتفاق می افتد شده است. شما باید تظاهرات را نابود مسائل … به طوری که آنها می خواهند ما را به نابود کردن خودمان است. اجازه دهید این یکی دیگر از راه.”

جمعیت شعار می دادند “چه نام خود را ؟ جورج فلوید” و “پایین سه تا رفتن” با اشاره به سه تن دیگر از افسران درگیر در بازداشت است. معترضان خواستار آنها پیگرد قانونی خواهد بیش از حد. هر چهار نفر از کار اخراج شدند.

جمع آوری بخشی تجمع و بخشی بداهتا مداحی به عنوان فلوید مردم خواست برای توقف خشونت و استفاده از قدرت خود را در صندوق های رای برای رای دادن.

‘تعداد کمی از معترضان خشونت

در حالی که بسیاری از تظاهرات مسالمت آمیز است دیگران تبار به خشونت ترک محلات در قتلگاه فروشگاه غارت و اتومبیل های سوخته با وجود حکومت در سراسر کشور و استقرار هزاران نفر از اعضای گارد ملی در حداقل 15 متحده است.

حتی به عنوان پلیس در برخی از مکان ها سعی در آرام کردن تنش با زانو یا راهپیمایی در همبستگی افسران در جای دیگر متهم شدند از نوع بسیار خشن و درمان در قلب ناآرامی.

ترنس فلوید, برادر جورج فلوید, نشست چند دقیقه در یادبود موقت در خارج از فروشگاه که در آن او دستگیر شد و بعد از آن دوخته شده به زمین است. خارج از دوربین دید صدها نفر kneeled پایین در سکوت. (لوکاس جکسون/فردا نیوز)

در فورت لادردیل فلوریدا., یک افسر به حالت تعلیق در آمد برای هل دادن یک زانو به زمین در طول یک اعتراض. در آتلانتا و دو افسر از کار اخراج شدند پس از هجوم در پنجره یک خودرو و با استفاده از یک تفنگ بی حس کردن در کارکنان. در لس آنجلس یک SUV پلیس شتاب به چند معترضان ضربه زدن دو نفر به زمین.

در نیویورک کمیسر پلیس گفت: حدود شش رویداد در حال بررسی توسط وزارت امور داخلی اداره, از جمله یک آخر هفته رویارویی در بروکلین است که در آن دو پلیس وسایل نقلیه به نظر می رسد به شخم زدن از طریق یک گروه از معترضان. در حادثه ای دیگر یک افسر با اشاره تفنگ در اعتراض نقاشی محکومیت از شهردار.

تماشا کنید: Keith Mayes در آنچه در آن می تواند به جلوگیری از خشونت:

ایان Hanomansing مذاکرات به کیت Mayes استاد در گروه آفریقایی آمریکایی و آفریقایی مطالعات در دانشگاه مینه سوتا در مورد روابط در مینیاپولیس–سنت پل در منطقه و آنچه در آن می تواند به جلوگیری از خشونت. 2:04

در سراسر کشور, رهبران سیاسی جمعه girded برای امکان بیشتر از آنچه که آشکار شد بیش از آخر هفته: معترضان پرتاب سنگ و کوکتل مولوتوف به پلیس در فیلادلفیا تنظیم یک آتش سوزی در نزدیکی کاخ سفید و فوق العاده راه خود را به لس آنجلس فروشگاه های در حال اجرا به عنوان آنجا که آنها می تواند حمل.

افسران پلیس توقف در یک نگاه سوخته ماشین پلیس با یک فروشگاه مانکن در آن دوشنبه در سوهو محله منهتن شهر نیویورک است. (علامت Lennihan/آسوشیتد پرس)

حداقل از 4400 نفر دستگیر شده اند برای جرائمی مانند سرقت مسدود کردن بزرگراه ها و شکستن حکومت نظامی با توجه به تعداد توسط آسوشیتد پرس. اما ماموران در سراسر کشور نیز متهم درمان معترضان با همان نوع آمرانه تاکتیک های است که کمک به ناآرامی ها در وهله اول.

شهرستانها تلاش برای نگه داشتن پلیس در خط.

افسران پلیس و سربازان گارد ملی اجرای حکومت نظامی در Louisville, Ky., کشته شدن یک مرد در اوایل روز شنبه به هنگام بازگشت از آتش سوزی پس از کسی که در یک گروه بزرگ به ضرب گلوله آنها را به قتل رسانده اند. توسط شنبه بعد از ظهر این شهر رئیس پلیس اخراج شد و پس از شهردار آموخته است که افسران درگیر در یک تیراندازی که منجر به کشته شدن محبوب صاحب کباب نقطه موفق به فعال کردن دوربین های بدن در طول هرج و مرج ،

آمریکا وکیل گفت: مقامات فدرال ملحق خواهد شد پلیس ایالتی در تحقیق در مورد تیراندازی منجر به مرگ.

در Indianapolis, دو نفر کشته و در انفجار در مرکز شهر خشونت بیش از آخر هفته اضافه کردن به مرگ و میر ثبت شده در دیترویت و مینیاپولیس.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن دموکرات نامزد ریاست جمهوری نوشت, پست, آنلاین, ابراز همدردی برای کسانی که نومید مورد فلوید را کشتن. روز دوشنبه با او ملاقات با رهبران جامعه در یک کلیسا در شهر خود از ویلمینگتون دلم.

“معاون رئیس جمهور آمد به گوش از ما. این یک homeboy گفت:” سیلوستر Beaman پاستور از بتل AME church.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ملت فرمانداران در یک ویدئو کنفرانس که آنها “شبیه احمق ها” برای استقرار و حتی بیشتر از اعضای گارد ملی. “بسیاری از شما ضعیف است,” او گفت:.

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz یک دموکرات را رد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن تماس بگیرید برای استفاده از زور. او گفت: او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در این جلسه: “هیچ کس خنده اینجا. ما در درد. ما در حال گریه است.”

سازمان دیده بان l لحظات وحشت به درایو کامیون به جمعیت در مینیاپولیس:

معترضان نشان دادن در برابر مرگ جورج فلوید فرار به عنوان یک کامیون درایو از طریق یک جمعیت در یک بزرگراه مینیاپولیس 1:10

در ضمن Walz گفت به طور جداگانه جمعه که آن را به نظر می رسد راننده یک نیمه که نورد به میان هزاران نفر از مردم که جمع شده بودند در یک بسته مینیاپولیس آزادراه در روز یکشنبه و اشتباه بود معنی نیست که به کسی آسیب.

Walz روز دوشنبه گفت او “از نفس افتاده” را به عنوان او را تماشا صحنه گشوده و او فکر کرد که او قرار بود به دیدن “ده ها یا صدها نفر” از مردم کشته شدند. اما او گفت: اطلاعات اولیه نشان می دهد که راننده به نحوی که پیش از ترافیک مقامات به آنها بسته شدن اتوبان در بخش. او با اشاره به راننده braked به عنوان او نورد گذشته معترضان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>