معاینات پزشکی طبقه بندی جورج فلوید مرگ یک قتل

مینه سوتا معاینات پزشکی روز دوشنبه در طبقه بندی جورج فلوید مرگ به عنوان یک قتل گفت: مینیاپولیس قلب مرد را متوقف و به پلیس مهار او و سرکوب گردن خود را در یک به طور گسترده ای دیده می شود تصویری است که موجب تظاهرات در سراسر کشور است.

“مرحوم تجربه ايست قلبی ريوی در حالی که مهار توسط مامور اجرای قانون(ص)” به گزارش Hennepin County Medical Examiner بخوانید.

تحت عنوان “قابل توجه دیگر در شرایط” به پزشکی قانونی نوشت که فلوید رنج می برد از بیماری های قلبی و فشار خون بالا و ذکر شده فنتانيل مسمومیت اخیر و متامفتامین استفاده کنید.

یک مینیاپولیس افسر پلیس متهم شده است با سوم قتل درجه در Floyd مرگ است. اطرافیان تصویری نشان داد که افسر درک چوین, سنجاق کردن فلوید با زانو در Floyd گردن با وجود مرد گریه می کند که او نمی تواند نفس بکشد. او در نهایت متوقف شد.

ترنس فلوید, برادر جورج فلوید صحبت می کند دوشنبه در یادبود موقت در مینیاپولیس. (لوکاس جکسون/فردا نیوز)

جداگانه کالبد شکافی سفارش برای Floyd خانواده متوجه شد که او بر اثر خفگی به دلیل گردن و پشت فشرده سازی خانواده وکلای روز دوشنبه گفت:.

کالبد شکافی متفاوت

کالبد شکافی پیدا فشرده سازی قطع خون به Floyd مغز و فشار از دیگر افسران زانو بر پشت او ساخته شده آن را غیر ممکن است برای او برای نفس کشیدن وکیل بن Crump گفت. به نام او برای سومین قتل درجه اتهام چوین به روز رسانی به قتل درجه اول و برای سه نفر دیگر از افسران به شارژ.

خانواده کالبد شکافی متفاوت از رسمی کالبد شکافی به عنوان شرح داده شده در یک شکایت کیفری علیه افسر. که کالبد شکافی شامل اثر بودن محدود همراه با زمینه مسائل مربوط به سلامت و بالقوه باده در Floyd سیستم بلکه آن گفت: هیچ چیز یافت می شود “برای حمایت از تشخیص پس از سانحه آسفیکسی یا اختناق.” خانواده کالبد شکافی هیچ شواهدی از بیماری های قلبی و در نتیجه او سالم است.

فلوید 46 ساله سیاه پوست که در دستبند در زمان درگذشت پس از چوین که سفید است را نادیده گرفته اطرافیان فریاد به او و فلوید گریه می کند که او نمی تواند نفس بکشد. مرگ او برانگیخته روز از تظاهرات در مینیاپولیس و در سراسر ایالات متحده

رسمی کالبد شکافی هفته گذشته ارائه جزئیات در مورد مسکرات.

برادر پنجه نرم می کند برای صلح

اوایل روز دوشنبه فلوید برادر ترنس التماس کرد برای صلح و آرامش در خیابان ها کرد و گفت خشونت “را برادر من در همه” به عنوان شهرهای ایالات متحده امیدوار بود یک شب دیگر از خشونت می تواند اجتناب شود با این کشور در حال حاضر کمانش به دلیل شیوع کروناویروس و افسردگی-سطح بیکاری ناشی از آن است.

آمریکا شده است, تکان عصبانی تظاهرات از ساحل به ساحل به صورت هفته گذشته در برخی از گسترده ترین ناآرامی های نژادی در ایالات متحده از دهه 1960 است. موجب مرگ فلوید در مینیاپولیس معترضان به خیابان آمده اند به نگرانی قتل سیاهان توسط پلیس.

ترنس فلوید, برادر جورج فلوید, شنبه برای چند دقیقه در یادبود موقت در خارج از فروشگاه که در آن جورج دستگیر شد و بعد از آن دوخته شده به زمین است. خارج از دید دوربین صدها زانو زد در سکوت. (لوکاس جکسون/فردا نیوز)

فلوید ساخته عاطفی درخواست برای صلح در این سایت که در آن برادرش درگذشت.

“اجازه دهید آن تغییر دهید تا همتون. اجازه دهید را تغییر دهید آن را. انجام این کار مسالمت آمیز, لطفا,” او گفت:.

‘صلح آمیز خانواده’

با پوشیدن یک ماسک صورت با تصویر خود در آن Terrence فلوید صرف چند دقیقه سکوت در گل و دیگر بناهای یادبود که فنر به برادر خود قبل از صحبت کردن.

فلوید گفت: خانواده او را “صلح آمیز ، خانواده من است و خدا ترس.” و او گفت: “در هر مورد از خشونت پلیس همان چیزی که اتفاق می افتد شده است. شما باید تظاهرات را نابود مسائل … به طوری که آنها می خواهند ما را به نابود کردن خودمان است. اجازه دهید این یکی دیگر از راه.”

جمعیت شعار می دادند “چه نام خود را ؟ جورج فلوید” و “پایین سه تا رفتن” با اشاره به سه تن دیگر از افسران درگیر در بازداشت است. معترضان خواستار آنها پیگرد قانونی خواهد بیش از حد. هر چهار نفر از کار اخراج شدند.

جمع آوری بخشی تجمع و بخشی بداهتا مداحی به عنوان فلوید مردم خواست برای توقف خشونت و استفاده از قدرت خود را در صندوق های رای برای رای دادن.

سازمان دیده بان | مینیاپولیس, جامعه, سازمان, مذاکرات در مورد چگونه برای رسیدن به تغییر واقعی از طریق تظاهرات:

ایان Hanomansing مذاکرات به کیت Mayes استاد در گروه آفریقایی آمریکایی و آفریقایی مطالعات در دانشگاه مینه سوتا در مورد روابط در مینیاپولیس–سنت پل در منطقه و آنچه در آن می تواند به جلوگیری از خشونت. 2:04

‘تعداد کمی از معترضان خشونت

در حالی که بسیاری از تظاهرات مسالمت آمیز است دیگران تبار به خشونت ترک محلات در قتلگاه فروشگاه غارت و اتومبیل های سوخته با وجود حکومت در سراسر کشور و استقرار هزاران نفر از اعضای گارد ملی در حداقل 15 متحده است.

حتی به عنوان پلیس در برخی از مکان ها سعی در آرام کردن تنش با زانو یا راهپیمایی در همبستگی افسران در جای دیگر متهم شدند از نوع بسیار خشن و درمان در قلب ناآرامی.

افسران پلیس توقف در یک نگاه سوخته ماشین پلیس با یک فروشگاه مانکن در آن روز دوشنبه در سوهو محله منهتن. (علامت Lennihan/آسوشیتد پرس)

در فورت لادردیل فلوریدا., یک افسر به حالت تعلیق در آمد برای هل دادن یک زانو به زمین در طول یک اعتراض. در آتلانتا و دو افسر از کار اخراج شدند پس از هجوم در پنجره یک خودرو و با استفاده از یک تفنگ بی حس کردن در کارکنان. در لس آنجلس یک SUV پلیس شتاب به چند معترضان ضربه زدن دو نفر به زمین.

در نیویورک کمیسر پلیس گفت: حدود شش رویداد در حال بررسی توسط وزارت امور داخلی اداره, از جمله یک آخر هفته رویارویی در بروکلین است که در آن دو پلیس وسایل نقلیه به نظر می رسد به شخم زدن از طریق یک گروه از معترضان. در حادثه ای دیگر یک افسر با اشاره تفنگ در اعتراض نقاشی محکومیت از شهردار.

سازمان دیده بان | تهاجمی عمل پلیس در طول تظاهرات می افزاید: به بی اعتمادی:

برخی از پاسخ پلیس به تظاهرات در شهرستانها ایالات متحده مورد انتقاد قرار گرفته بودن شدید, ترکیب احساس بی اعتمادی در پلیس. اما هم وجود دارد موارد که در آن پلیس نشان داده اند همبستگی با جمعیت. 2:04

افسران پلیس و سربازان گارد ملی اجرای حکومت نظامی در Louisville, Ky., کشته شدن یک مرد در اوایل روز شنبه به هنگام بازگشت از آتش سوزی پس از کسی که در یک گروه بزرگ به ضرب گلوله آنها را به قتل رسانده اند. توسط شنبه بعد از ظهر این شهر رئیس پلیس اخراج شد و پس از شهردار آموخته است که افسران درگیر در یک تیراندازی که منجر به کشته شدن محبوب صاحب کباب نقطه موفق به فعال کردن دوربین های بدن در طول هرج و مرج ،

آمریکا وکیل گفت: مقامات فدرال ملحق خواهد شد پلیس ایالتی در تحقیق در مورد تیراندازی منجر به مرگ.

در Indianapolis, دو نفر کشته و در انفجار در مرکز شهر خشونت بیش از آخر هفته اضافه کردن به مرگ و میر ثبت شده در دیترویت و مینیاپولیس.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری نوشت, پست, آنلاین, ابراز همدردی برای کسانی که نومید مورد فلوید را کشتن. روز دوشنبه با او ملاقات با رهبران جامعه در یک کلیسا در شهر خود از ویلمینگتون دلم.

“معاون رئیس جمهور آمد به گوش از ما. این یک homeboy گفت:” سیلوستر Beaman پاستور از بتل AME church.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر