مک دونالد کارگران مثل من در حال مبارزه برای ما سلامت و ایمنی است. در ضمن این شرکت پرداخت سهامداران نزدیک به 1 میلیارد دلار

منt بود کمی بعد از ساعت 3 صبح وقتی که من به خانه از من shift و در مک دونالد و شنیده نوع اخبار بدون مادر یک نوزاد همیشه می خواهد به شنیدن: من 10 ماهه نوزاد بیمار بود با 104 درجه تب, تشنج و اسهال.

پیش از آن در هفته, من تا به حال شده احساس بیمار در محل کار خودم. من تا به حال سردرد و بدن درد و پوشیدن یک ماسک ساخته شده آن را احساس می کنید بیش از حد سخت برای نفس کشیدن. اما زمانی که من مدیر من می خواستم به خانه بروم او گفت: هیچ کس به پوشش برای من و به من گفت که فقط جلو و ماسک کردن.

از آن پس هر دو کودک من و من تست مثبت برای COVID-19. در مک دونالد فروشگاه در اوکلند که در آن کار میکنم حداقل 11 نفر از کارکنان و شش اعضای خانواده در کل باید تست مثبت است. مک دونالد به تازگی ادعا کرده است برای ایستادن در برابر بی عدالتی و بی عدالتی اما در واقع این شرکت را رها کرده است و کارگران از رنگ مثل من که در حال حاضر ابتلا و مرگ ناشی از COVID-19 در نامتناسب نرخ. من اعتقاد دارم که این شیوع در اوکلند یک نتیجه مستقیم از مک دونالد قرار دادن سود جلوتر از ایمنی از سیاه و قهوه ای از کارگران که خطر زندگی ما به فروش این شرکت همبرگر و سیب زمینی سرخ کرده در طول این بیماری همه گیر.

برای اضافه کردن توهین به جراحت در دوشنبه حتی به عنوان کارگر در فروشگاه من مبارزه برای PPE مناسب و زمان پرداخت کردن به قرنطینه مک دونالد پاداش سهامداران آن با نزدیک به 1 میلیارد دلار پرداخت سود سهام برای سه ماهه اول سال 2020 است. این نکته دیگری نزدیک به میلیارد دلار پرداخت در ماه مارس برای سه ماهه آخر سال 2019.

نزدیک به 2 میلیارد دلار برای غنی سرمایه گذاران که در طول به احتمال زیاد همه گیر شده اند قادر به کار از خانه و قرنطینه در صورت نیاز. در واقع مک دونالد مدیر عامل کریس Kempczinski گفته است که سود سهام هستند “پارامونت” اولویت برای شرکت.

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه با کلیک کردن در اینجا.

من آرزو می کنم مدیر عامل شرکت ما فکر کارگران از اهمیت مساوی زیرا در اینجا حقیقت: مک دونالد می تواند واقعا نمی ایستادگی در برابر ظلم و ستم هنگامی که آن را قرار می دهد که مقدار پول به سهامداران جیب قبل از انجام همه چیز آن را می توانید به نگه داشتن کارگران از رنگ امن است.

فقط برای کسری از 1 میلیارد دلار مک دونالد دادن به آن سهامداران این شرکت می تواند تضمین پرداخت مرخصی استعلاجی برای کارگران که شروع برگزاری نمایشگاه COVID علائم مانند. این امر هزینه های مک دونالد در حدود $61.2 میلیون به ارائه دو هفته مرخصی با حقوق برای کارگران خود را حتی اگر به عنوان بسیاری به عنوان 1 در 10 ایالات متحده مک دونالد کارگران مریض شدم با COVID-19. در عوض در حالی که کارگران مثل من ریسک زندگی ما هر روز مک دونالد حاضر به ارائه همه ما دسترسی به پرداخت مرخصی استعلاجی.

در فروشگاه من در اوکلند که در آن کارکنان خط مقدم هستند لاتین و سیاه و سفید ما نمی باید این گزینه را به روز پرداخت می شود بیمار. ما مدیران ما مجبور به کار بیمار که منجر به در ایالات متحده مشغول به کار در مجاورت نزدیک به همکاران که بیمار بودند. یکی از همکاران من بود که باردار شد و گفت: برای لغو انتصاب دکتر منظور به کار می کنند.

ما نیز نه به حال PPE ما نیاز به ایمن ماندن. به عنوان همه گیر خروشان به ما گفته شد برای استفاده, برای استفاده از, را doggie, توالت لنت و فیلتر قهوه به عنوان ماسک. آنها در نهایت به ما ماسک یکبار مصرف اما به ما گفت به پوشیدن آنها را برای چند روز در پایان. آنها به ما ارزان دستکش است که به پایان رسید خرد شده به قطعات با پایان شیفت.

ماه گذشته همکاران من و من تصمیم گرفتم که به اندازه کافی به اندازه کافی بود. در مه 26, ما در اعتصاب به تقاضای دو هفته پرداخت می شود دوره قرنطینه برای کسانی که در معرض COVID-19 مناسب PPE عمیق تمیز کردن فروشگاه و شرکت-پرداخت هزینه های پزشکی.

بسیاری از ما راه می رفت خاموش کار است که فروشگاه تعطیل. فروشگاه نمی تواند بدون عمل ما است که نشان می دهد باید ما مدیران و شرکت های بزرگ رهبری است که مک دونالد با ارزش ترین دارایی های خود را آشپز و صندوقداران نه سهامداران آن است.

و دیروز پس از سه هفته اعتصاب من پیوست سه نفر از همکاران من در پر کردن طرح دعوی در دادگاه در برابر کارفرما ما برای دل سرد سیاست هایی که شتاب نه از کند شدن روند گسترش این ویروس در فروشگاه ما و جامعه است. من 10 ماهه پسر یکی از شاکیان.

در عین حال با وجود شیوع ما دیده ایم در فروشگاه من در اوکلند و متعدد دیگر فروشگاه ها در سراسر کشور, مک دونالد در حال حاضر منتشر شد “راهکار” آموزش franchisees در مورد نحوه بازگشایی شده است. حتی به عنوان سیاه و سفید و قهوه ای کارگران همچنان به تحمل بار همه گیر و به عنوان تعدادی از موارد در بسیاری از ایالت ها شروع به افزایش دوباره این شرکت باقی می ماند و بنابراین متعهد به تبدیل سود برای سهامداران خود که آن را مایل به قرار دادن کارگران و خانواده های ما و مشتریان ما در خطر است.

که فرهنگ بی دقتی می آید از بالای شرکت و ما آن را در فروشگاه ما از ما حق رای صاحبان و مدیران. وقتی که من دریافت مثبت COVID آزمون نتایج جستجو برای خودم و کودک من, من نام مدیر من به او بگویم. من گریه وقتی که من به او گفتم چگونه ترس من شد برای من چون او آنقدر بیمار و مدیر من به سادگی گفت: “این خوب است.”

من شروع به گریه سخت تر به دلیل آن را نمی خوب است. سهامداران که نزدیک به 1 میلیارد دلار ثروتمندتر هستند اما همکاران من و من بیمار هستند و صدمه زدن به. مک دونالد تماس کارگران آن از رنگ های ضروری و ادعا می کند برای ایستادگی در برابر بی عدالتی اما من می دانم که چگونه آنها واقعا ببینید ما: به عنوان یکبار مصرف به عنوان doggie توالت پد.

زمان رسیده به مک دونالد برای نظر. “این گفتگو ادعا کرده اند توسط یک کارمند را منعکس نمی کند سیاست های ما در هر راه هستند و نه نماینده ای از استانداردها است که ما با داشتن مدیران و کارکنان به” مایکل اسمیت مالک و اپراتور از حق رای مک دونالد که در آن Osoy کار می کند در بیانیه ای گفت:. “مطابق با هدایت CDC و در انطباق کامل با تمام دولت های ایالتی و محلی از جمله سفارشات بیمار پرداخت و PPE مورد نیاز ما در حال ارائه پرداخت مرخصی استعلاجی به کارمندان نهفته ویروس.” اسمیت همچنین اظهار داشت که این رستوران ارائه شده مورد نیاز PPE از جمله ماسک و دستکش از زمان شروع این بیماری همه گیر و “همه ادعاهای مربوط به سگ پوشک استفاده می شود به عنوان PPE به طور کامل نادرست است.” پس از یادگیری است که برخی از کارکنان در حال آزمایش مثبت برای COVID-19, او در بیانیه ای گفت: محل “بسته شد و کامل مایع روش انجام شد. ما شناسایی شده و رسیده به همه کارکنان رستوران که در تماس نزدیک با کارکنان قراردادی ویروس و توصیه آنها قرنطینه با توجه به دستورالعمل CDC. در پاسخ به COVID-19 سازمان ما ارائه شده است پرداخت مرخصی استعلاجی و نزدیک به $20,000 در فروشگاه مواد غذایی کارت هدیه به کارکنان ما به اطمینان حاصل شود آنها می توانند همچنان به دسترسی به نیازهای ضروری در طول این زمان دشوار است.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>