دستور شهردار ختم 4 ماموران پس از ايام عيد از جانب پلیس تاکوما در واشنگتن

(تاکوما بشویید.) — شهردار تاکوما واشنگتن است گفت: شهرستان مدیر به آتش چهار افسر پلیس پس از مرگ یک مرد سیاه و سفید بعد از پلیس مهار او در ماه مارس است.

شهردار ویکتوریا Woodards در پنج شنبه شب به کارگردانی شهرستان مدیر الیزابت پائولی به آتش افسران درگیر در خویشتن داری از 33 سال مانوئل الیس.

او منظور می آید به عنوان کشور شده است roiled از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس. چهار مینیاپولیس افسران شده اند با عنوان جرم جنایی متهم شده است. Woodards گفت: تاکوما افسران نیز باید محاکمه و به مرگ الیس.

“افسران که مرتکب این جرم باید اخراج و محاکمه به حد کامل قانون” Woodards در بیانیه ای گفت: پخش زنده در تاکوما تلویزیون و Facebook. “من خواستار امشب که Pierce County Sheriff بررسی و تایید هر عمل گرفته شده توسط هر یک افسر.”

اخبار تریبیون گزارش Pierce County دفتر معاینات پزشکی رد الیس’ مارس 3, مرگ یک قتل ناشی از کمبود اکسیژن به دلیل محدودیت فیزیکی. این روزنامه گزارش متامفتامین, مسمومیت و بیماری های قلبی شد و عوامل موثر بر آن.

مقامات گفته اند که الیس به نظر می رسد به رنج می برند از نوعی شکست زمانی که آنها را نزدیک. آنها گفتند: او حمله ماموران که در تلاش بودند تا او را آرام.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر