شاید بازار سهام نیست دیوانه

آقای بازار به نظر می رسد bizarrely جدا از واقعیت است. سهام بسیج به شدت از اواخر مارس هل دادن tech-سنگین نزدک به تمام زمان بالا و S&P 500 به حتی برای سال. و همه این اتفاق می افتد با وجود, همچنین, همه چیز: اقتصاد غوطه وری را به عمیق ترین رکود اقتصادی در تاریخ آمریکا بالاترین نرخ بیکاری پس از رکود بزرگ یک ویروس کشنده در ادامه به گسترش و گرفتن جان هزاران نفر هر هفته و شدید ترین ناآرامی های مدنی پس از دهه 1960 است. وال استریت را آشکار بی توجهی به هرج و مرج و درد و رنج انسان به نظر می رسد قوی تر مثال “اواخر سرمایهداری” از گفتن Bloody Mary با طعم چیپس سیب زمینی.

البته ممکن است باید گفت: همان چیزی که به همه کسانی که عجیب صعودی سرمایه گذاران را در ماه اوت سال 1982. اقتصاد ایالات متحده در وسط بدترین رکود اقتصادی پس از دهه 1930 ، نرخ بیکاری حدود 10 درصد و عنوان بالاتر است. نرخ بهره در 30 سال وام مسکن بیش از 16 درصد است. و این همه جنجال و هیاهو بود اتفاق می افتد پس از بیش از یک دهه شدید اقتصادی از جمله نوسانات سه قبلی رکود و نرخ تورم دو رقمی. هیچ بیماری همه گیر گسترده امریکا, اما وجود دارد مقدار زیادی از شوروی کلاهک هسته ای اشاره کرد و در امریکا است.

و در عین حال که لحظه بود که سهام آغاز شد و یا “سکولار” بازار گاو نر که واقعا پایان ندارد تا سال 2007 و آغاز بحران مالی جهانی. این امر می تواند اغراق نشان می دهد سرمایه گذاران پیش بینی بلند مدت رونق بسیار کمتر از پایان جنگ سرد و گسترش جهانی سرمایه داری. سپس دوباره بازار به دنبال. سرمایه گذاران ممکن است دیده می شود به اندازه کافی چیزهای خوب اتفاق می افتد در اطراف آنها را به نشان می دهد و عصر جدیدی از صلح و رفاه بود که در انتظار آنها و پرتفوی خود را.

یا شاید آنها فقط خوش شانس. و شاید بازار امروز خریداران دریافت خواهد شد بد بخت. شاید این مقدار پیش بینی موج دوم COVID-19 تبدیل خواهد شد بدتر از رود و ما همه سر خم کردن در خانه های ما دوباره. یا شاید در هفته گذشته جای تعجب قوی ممکن است شغل گزارش خواهد آرامش کنگره به حس کاذب امنیت اقتصادی, و آن را به تاخیر عبور بیشتر اقتصادی برای حمایت از کسب و کار و یا دولت. اگر که اتفاق می افتد با توجه به مودی تجزیه و تحلیل اقتصادی فعلی دوباره بجای اول برگشتن خواهد به سرعت به پایان میرسد و اقتصاد خواهد رکود رکود در نیمه دوم سال است.

شاید سرمایه گذاران — حداقل برخی از آنها — به دنبال فراتر از تمام چیزهای که. وال استریت است که اغلب برای انتقاد از اینکه بیش از حد کوتاه اندیش داشتن وسواس و ناسالم تمرکز بر روی درآمد سه ماهه و قیمت سهم. اما این می تواند مثال خوبی از وال استریت نادیده گرفتن تمام کسانی که کوتاه مدت ابهامات به نفع دراز مدت امکانات. تا مطمئن شوید که وجود دارد دلایل قانونی برای خوش بینی در حال حاضر — به خصوص با توجه به مقدار عظیم از سیاستهای مالی و پولی محرک بودن تزریق به اقتصاد است. این COVID-19 رکود است تقریبا به طور قطع بیش از به عنوان ممکن است سود کار خود را نشان داد. و سنت لوئیس فدرال تجزیه و تحلیل با استفاده از زمان واقعی اطلاعات مشاغل اعداد از Homebase رایگان برنامه ریزی ابزار مورد استفاده توسط کسب و کارهای محلی و کارگران خود را — نشان می دهد “بهبودی همچنان ادامه دارد و سرعت سالم” به این ماه است.

به دنبال به جلو وجود دارد شانس است که آمریکا کسب و کارهای بزرگ و کوچک را با استفاده از این شوک اقتصادی به عنوان یک فرصت را به شرکت های خود را قوی تر و سودآور برای دراز مدت است. به عنوان دانشگاه شیکاگو اقتصاددان چاد Syverson به من گفت در یک پادکست چت. “شما می توانید بگویید یک داستان که در آن یک شوک مانند این است که یک چیز بزرگ است که آن را اساسا نیروهای حساب در بخشی از شرکت که باعث می شود آنها را متوجه” آه ما انجام شد این چیزی که برای این و آن دلیل بود که تصمیم گرفت از 25 سال پیش به دلیل چیزی که مهم نیست دیگر. چرا ما واقعا انجام آن این راه ؟ ما نمی توانیم آن را در این راه دیگر به جای؟’ و شما می توانید بهره وری که در راه است.”

اگر کارفرمایان احساس نیاز به دریافت دقیق تر و سازنده تر شاید آنها را به یک نگاه جدید در فن آوری های مانند هوش مصنوعی است. آمریکا رشد کلی خواهد بود خیلی قوی تر اگر بیشتر شرکت های خارج از بخش فن آوری شدند و با استفاده از آخرین ابزار دیجیتال. نیز وجود خواهد داشت مقدار زیادی از کارگران خواهد شد که کمی بیشتر با تکنولوژی زرنگ و دانا به عنوان یک نتیجه از نیاز به کار از خانه.

نیز وجود دارد برخی از نشانه های اولیه است که واشنگتن ممکن است گرفتن جدی در مورد حل مشکلات طولانی مدت است. به عنوان گلدمن ساکس که در گزارش اخیر: “در سال مالی 2019 فدرال R&D هزینه برابر با 0.6 درصد از تولید ناخالص داخلی ایالات متحده و 2.8 درصد از کل فدرال outlays کمترین میزان در بیش از 60 سال است.” این یک موضوع همیشه سبز نگه می دارد که نادیده گرفتن. اما در حال حاضر وجود دارد یک قطعه جدید از هر دو حزب کنگره قانون در نظر گرفته شده برای شروع برخورد با سرمایه گذاری که کسری. بی مرز قانون — نام مشتق شده از FDR علم مشاور Vannevar Bush را 1945 گزارش استدلال به صورت دائمی حمایت دولت از علم — خواهد افزایش متحده هزینه های تحقیق با 100 میلیارد دلار بیش از پنج سال است. یک چیزی که همه گیر شده مشخص شده است که اهمیت یک ملت است علم و فن آوری دلاوری در یک بحران.

وال استریت هنوز هم ممکن است دیوانه به این خوش بینانه است. و شاید بازار سهام را پرت کردن بهار را به تابستان غش کردن. اما آن را نیز ممکن است مورد که وال استریت است که نادیده گرفتن بسیاری از چیزهای بد امروز به دلیل امریکا ممکن است در نگاه خیلی بهتر فردا.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>