مایا مور یکی از WNBA بزرگترین ستاره. سپس او دور پا به مبارزه برای عدالت است.

Wمرغ مایا مور اعلام کرد در ماه ژانویه که او یک بار دیگر نشسته یک فصل بسکتبال — و در این سال پرش او چه خواهد بود سوم ظاهر در بازی های المپیک — به منظور حفظ و دنبال کردن محکومیت غیر قانونی مورد در میسوری همسالان خود ابراز تحسین است. “ما افتخار می کنیم از راه هایی که مایا برای دفاع از عدالت و با استفاده از پلت فرم خود را به تاثیر تغییر اجتماعی” گفت: Cheryl Reeve, سر مربی و مدیر کل مینه سوتا سیاهگوش این تیم که با آن مور برنده چهار WNBA عناوین و 2014 WNBA جایزه MVP.

تابستان بعد از سال آخر دبیرستان مور برای اولین بار ملاقات جاناتان آیرونز که خدمت به 50 سال زندان محکوم و پس از او به اعدام محکوم شد در سال 1998 از سرقت و حمله با سلاح مرگبار. مور به آهن از طریق godparents که از Jefferson City Mo. — شهرستان است که در آن مور متولد شد و قبل از نقل مکان به منطقه آتلانتا که در آن او یک دبیرستان ، به عنوان مور کنده به صورت, او در بر داشت که هیچ همخوانی شواهد گره خورده آهن به جرم; دادستان گفت: آهن اعتراف به شکستن را به قربانی اما آهن را رد کرده ساخت چنین اعتراف. قربانی به ضرب گلوله در سر اما جان سالم به در برد. آهن است که آفریقایی-آمریکایی بود که سعی کردم به عنوان یک فرد بالغ و مجرم سفید منصفه. (یک سخنگوی میسوری دادستانی کل کاهش یافته است به نظر به زمان در مورد.)

مور گرفته تا آهن’ علت این موضوع بزرگتر از عدالت کیفری اصلاحات. او را صرف در سال گذشته-plus — مور نیز پا به دور از توپ بسکتبال 2019 — وکلا و حضور در جلسات و بازدید با آهن به ارائه حمایت معنوی. مور یکی از بهترین بسکتبال زنان, بازیکنان, تمام وقت و میان امریکا تمام وقت winningest ورزشکاران است. علاوه بر این او WNBA عناوین او دو بار مدال طلا دو بار NCAA قهرمان در UConn دو زمان EuroLeague قهرمان برای طرفدار تیم در اسپانیا و روسیه و سه بار به عنوان برنده زنان چینی بسکتبال آمریکا (WNBA بازیکنان که پول بسیار کمتری نسبت به بازیکنان NBA اغلب خود را صرف خارج از فصل رقابت های خارج از کشور برای تکمیل درآمد خود را).

هیچ بازیکن بسکتبال از مور قد و قامت است و همیشه میل و علاقه گرفته شده از یک فرصت مطالعاتی از این بازی در او نخست به حمایت از اصلاحات اجتماعی. در واقع مور تصمیم به مبارزه برای اتو احساس بی سابقه ای در آمریکا ، (Khezri مثلا اعتراض به بی عدالتی اجتماعی اما گفت که او می خواهد به بازی در NFL). در آستانه مارس 9 شنوایی در آهن’ مورد مور — که نگهداری نسبتا مشخصات پایین در طول زمان خود را به دور از بازی, اعطای چند مصاحبه — مذاکرات به زمان مورد عدالت کیفری اصلاحات پرش المپیک, و چگونه او امید به جشن آهن’ انتشار.

شروع کردن تصویر بزرگ یک بیت: چرا شما فکر می کنم که در طول دهه گذشته یا بیشتر ورزشکاران باید احساس بیشتر و راحت تر بالا بردن صدای خود و با استفاده از پلت فرم خود را به درخشش نور در مورد مسائل است که مراقبت در مورد ؟

من فکر می کنم ما در یک فن آوری پیشرفته زمان که برای مطمئن شوید که قریب به اتفاق, اما همچنین می تواند تشویق مردم به استفاده از صدای خود را. و فقط با داشتن مقدار زیادی از فرهنگی حرکت در اطراف با استفاده از صدای خود را داده است مردم این آزادی را به احساس مانند آنها می توانند صحبت می کنند. فرهنگ به طور کلی می خواهد برای اتصال مسائل اخلاقی با مصرف. و ما می توانید ببینید که سرشار به چیزی است که با مصرف بسیار است که ورزش. بنابراین من فکر می کنم آن را فقط به نوع محصول و زمان ما است. بلکه من فکر می کنم آن را فقط با این میوه از مردان و زنانی که قبل از رفته اند که باید با کمک آموزش و آمریکا قدر قدرت است که ما داریم. ما خیلی تاثیر در فرهنگ ما است. ما احساس منتقل شده و می خواهید به استفاده از یک صدای سعی کنید به صحبت می کنند به عدالت و انسان مسائل.

چرا شما در ارتباط با جاناتان در یک سطح شخصی?

خوب در طول این سالها او فقط بخشی از خانواده ما است. او اساسا شد مانند یک پسر برای من godparents. پس از آن فقط تبدیل به یک روال چک کردن در و دیدن چگونه او را انجام می دهند. کسی که از طریق بسیار بی عدالتی و تربیت است که او تا به حال شما فکر می کنم که او می تواند فقط تلخ و خشن و عصبانی است. که فقط کاملا مخالف چگونه او انجام شده خود را. و بنابراین او به من الهام گرفتن فقط به شنیدن تجربیات خود را از طریق تلفن و نامه و بازديد با خانواده ما. من فقط الهام گرفته شده بود نور در داخل از او.

چرا شما 100% متقاعد شده است که او بی گناه است ؟

او شانزده سال سن در زمان. وجود دارد یک بازجویی که اتفاق افتاده بدون هیچ گونه بالغ در حال حاضر وجود دارد هیچ بازجویی اشاره می کند که حفظ شد از زمان بازجویی. کسانی که دور انداخته می شود.

وجود دارد بسیار غیر قابل اعتماد شاهدان عینی شهادت شیوه های شاهدان عینی شهادت رویه با هیچ شواهد فیزیکی هیچ ردپای DNA خون. او بهانه شاهد بودند که هرگز به ارمغان آورد ایستاده بودند ناشناس اثر انگشت که نیست متعلق به جاناتان و یا قربانی. که هرگز اذعان کرد در دادگاه.

حقایق به تنهایی فقط طاقت فرسا است. آن را مانند چیزی از یک ساخته شده است تا نشان دهد چرا که آن را فقط به نظر می رسد غیر واقعی چگونه این می توانست اتفاق افتاده است.

ویژه داستان
زمان 100 سال
از آملیا ارهارت به میشل اوباما, دیدار با 100 زنانی که تعریف قرن گذشته

جاناتان شخصیت است نه آنچه مرا متقاعد کرد. آن حقایق در مورد. نوع شخص او می خواهم تبدیل به فقط باعث می شود که بسیار ویرانگر تر به تماشای بی عدالتی است.

چه بزرگترین مشکل ما در سیستم عدالت کیفری امروز ؟

که چند لایه. من فکر می کنم ما سیستم عدالت کیفری است ، ما باید سیستماتیک و مشکلات ما مشکلات مردم. بنابراین اگر قلب مردم هستند نه در مورد عدالت از هر سیستم شما کار نخواهد کرد.

اما بدیهی است که چیزهایی که به طور منظم در جای خود قرار داده است که دفن افراد در سیستم عدالت کیفری و آن را نمی رستگاری نیست و ترمیمی. دادستانی سوء رفتار یکی از مضر ترین مشکلات ما در سیستم عدالت کیفری به دلیل دادستان اساسا قدرتمند ترین بازیگران در سیستم قضایی ما به دلیل آنها مجموعه ای از اتهامات عنوان شده علیه آنها در واقع مجموعه ای از قوانین بازی. بنابراین اگر شما دادستان صرفا با تمرکز بر گرفتن اعتقادات برای ساخت رزومه خود را, شما در حال رفتن برای دیدن سیستم قضایی ما شکستن و شما در حال رفتن به دیدن مردم بی گناه پشت میله های زندان. و یا شما بیش از صدور حکم و یا شما ببینید افرادی که فقیر هستند و یا افرادی که از رنگ دور انداخته می شود.

ما باید هر کس در جامعه ما است. ما بیش از حد به ارائه هنگامی که ما می توانید سعی کنید برای دریافت بهترین از هر فرد مجرد است. فرهنگ تنها می تواند تغییر زمانی که قلب مردم را می توان تغییر داد و برخی از این نظام همه چیز را می توان به. سیستم ها فقط بازتابی از مردم باورها پس از آن متغیر است. بیشتر ما در مورد آن صحبت بیشتر ما می توانید آدرس آن است.

و آنچه را بزرگترین چالش برای اصلاح سیستم ؟

در مجموع ما در مورد مراقبت از ما دادستان از دست دادن ارزش های خود را? یا آیا ما فقط تنها رای برای رئیس جمهور ؟ ما سرمایه گذاری در جامعه ما در همسایگان ما که به نظر نمی آید دقیقا مثل ما. یا ما خیلی با وسواس راحت بودن است که ما را فراموش کرده ام در مورد دوست داشتن همسایگان ما و دیدن ما همسایه ها و فراموش کردن غنای می آید که با زندگی و برکت می آید که با زندگی که ما در آن زندگی می کنند ؟

و این سفری است که من بوده ام ، من واقعا نمی موعظه. من صحبت کردن از چیزهایی که من دیده ام در خود من.

شما گفته اید که شما خسته تر انجام عدالت کیفری کار از شما تا به حال بازی بسکتبال. چرا شما فکر می کنم که ؟

این نوع از خستگی است که شما تجربه زمانی که شما در مواجهه با بی عدالتی بیشتر از یک خستگی عاطفی. از آنجا که شما در حال عزاداری شر و شکنندگی که می بینید. و پس از یک بازی بزرگ است اما وجود دارد یک سطح عنصر به ورزشی چون شما نوع رقص در اطراف تیم و شما اینجا هستیم و شما وجود دارد و شما در داخل و خارج. اما هنگامی که شما در حال سرمایه گذاری به چیزی که هیچ جا نمی رود مانند خانواده یا مردم آنچه را که آنها در حال رفتن را از طریق شما در حال رفتن را از طریق.

آن را فقط به تخلیه هنگامی که شما در حال تلاش برای برقراری ارتباط پیام اساسی که مردم مهم است. هر ضربان قلب مهم است. و دیدن نیست که زندگی کردن در خانه ما در خیابان آن را فقط سخت است.

بنابراین من فقط نمی دانستم چگونه خسته کننده است که خواهد بود. من حلق آویز در و من به هیچ وجه شکایت. من فقط مایل به برقراری ارتباط با مردم که شما را دوست دارم و هنگامی که شما سرمایه گذاری و هزینه های آن. اما آن را تا به ارزش آن.

آن را دشوار است به فکر می کنم دیگر تمام وقت بزرگ ورزشکار در او اوج داوطلبانه پله به دور از یک ورزش به تمرکز بر روی یک موضوع اجتماعی آنها در مورد مراقبت. آیا شما فکر می کنم شما تصمیم می فرستد و هر نوع پیام ؟

من امیدوارم که چیزی که مردم می توانند از تصمیم من این است که هنگامی که شما می خواهید برای انجام کاری به خوبی شما را به نشان می دهد و حاضر باشد. وجود دارد چیزهایی که من شده اند قادر به انجام خوبی شخصا چون من شده است در حال اجرا بسیار سخت پس از بسکتبال. و بنابراین من قادر به در حال حاضر برای چند تا از چیزهایی که در اطراف مرکز خانواده وزارت. و به نظر من دادستانی اصلاحات بخشی از آن وزارت خانه و خانواده است. که طول می کشد یک مقدار مشخصی از روانی و عاطفی ظرفیت. و اگر من سنگ زنی در تلاش برای سرمایه گذاری در صنایع دستی در هم تیمی های من — چون زمانی که من بازی بسکتبال من متمرکز بر هم تیمی های من و افرادی که من در اطراف چیزی رو به در برخی از نقطه اگر من می خواهم برای ادامه به انجام همه چیز به خوبی و بدون fizzling ،

شما یک یا امروز اکثر تزئین آمریکایی ورزشکاران داشتن موفق به کسب عناوین در WNBA, کالج, بازی های المپیک, مسابقات قهرمانی جهان و در لیگ های خارج از کشور. آیا شما احساس نادیده گرفته شده در طول این زمان ؟

بله و نه. این یک چیز دشوار به اندازه قدردانی و اذعان, از, که, با چه کسی است. از آنجا که افرادی که در حال صحبت در مورد در فرهنگ ما که در حال صحبت در مورد دلایل مسخره. و برخی که نیست صحبت در مورد به اندازه کافی کسانی هستند که در خارج وجود دارد انجام می دهند واقعا چیزهای شگفت انگیز.

بازار از زنان در ورزش حرفه ای است پیچیده و به چالش کشیدن چیزی. بنابراین من سعی نمی کنید بیش از حد نا امید با احساس جنبهی و underacknowledged و underpaid. اما در همان زمان من فکر می کنم آن است که همیشه یک چیز خوب به افتخار به آن افتخار است. من احساس وجود دارد برخی از پیشرفت های ساخته شده در آن است. من قدردانی مردم است که اذعان به موفقیت است که من و هم تیمی های من تا به حال در هنر و صنعت ما.

آن بوده است در واقع واقعا جای تعجب خوب برای من برای دیدن بسیار تشویق فرم های مختلف مردم برای چیزهایی است که من انجام می دهند خارج از دادگاه. چون من هم نمی خواهم موفقیت ورزشکاران زن به تنها اندازه گیری های ورزشی خود را در دستاوردها. من فکر نمی کنم که واقعا عادلانه به زنان است. من فکر می کنم وجود یک استاندارد متفاوت برای مردان و زنان در چگونگی تعریف شما از موفقیت. ما باید برابر با ارزش اما چگونه است که ارزش اندازه گیری متفاوت است. شما می دانید LeBron برخی از توانایی های فیزیکی است که من هرگز. اما او هرگز بالقوه به تولد یک انسان است.

پس ما چگونه اندازه گیری مقدار شگفت انگیز است که مردان و زنان و مجزا به ارمغان بیاورد ؟ بنابراین من نیز نمی تواند بیش از حد گرفتار فقط به خاطر من به اندازه گیری با استانداردهای همان LeBron معنا نیست که من با ارزش به عنوان یک زن به عنوان یک فرد. من شخصا در این روابط است که من خیلی اذعان و ارزشمند است. اما وقتی که می آید به بازار بزرگتر آن را روی حیله و تزویر.

حدود یک هفته قبل از عبور خود کوبه برایانت گفت که شما و برخی دیگر از WNBA بازیکن می تواند در واقع بازی در NBA. آیا شما موافق هستید یا مخالف ؟

من فکر می کنم آن را هر دو. من فکر می کنم وجود عناصر از بازی است که می تواند موثر باشد. و وجود عناصر که در آن تفاوت فیزیکی بین زن و مرد باعث می شود تفاوت. من آن زمان به عنوان عشق. من در تلاش نیست تا در همه نگاهی است که به عنوان چیزی غیر از کوبه نشان دادن عشق خود را و مایل به ارزش ما.

شما در حال رفتن به بازی بسکتبال دوباره ؟

خب من هنوز هم در زمان من دور و واقعا صحبت کردن بیشتر در مورد آن را دیگر از من در این سال است. که فقط بهترین راه برای ترک آن است. گاهی اوقات شما باید به مانند سال گذشته فقط از نوع نشستن در آن “نمی دانستند تنش” از آنچه در فصل بعدی رفتن به نگه دارید. اما من راحت در حال حاضر فقط ترک آن را باز کنید برای این سال است.

آیا شما رشد کردن که “نمی دانستند تنش؟”

من قطعا نمی رشد از ناراحت کننده تنش به عنوان کسی که بوده است تا ساختار تمام زندگی من است. این در واقع بسیار سخت است. من راه رفتن با خداوند فقط اعتماد روز به روز و هفته به هفته و ماه به ماه, چه فصل آینده نگه می دارد و آنچه را که بهترین حرکت بعدی برای من است.

و بنابراین من یک انسان که دوست دارد پاسخ و قابل پیش بینی. این است که راحت نیست. اما در همان زمان من می دانم که من راست که در آن من نیاز به.

شما در حال پرش المپیک, که از خارج به نظر می رسد مانند بسیاری به: آنها می آیند در اطراف تنها هر چهار سال و ورزشکاران کار تمام زندگی خود را برای دریافت وجود دارد. آیا شما هر گونه نگرانی در مورد از دست رفته?

آن را قطعا بسیار عجیب و غریب به خارج وجود دارد با مردم من شده است بازی با و برابر برای تقریبا یک دهه است. ما 2009-2010 شکست نخورده تیم از UConn کردم افتخار در نمایشگاه بازی بین ایالات متحده آمریکا بسکتبال و UConn [در ژانویه 27] و فقط با دیدن دختران من بازی بدون من برای اولین بار بود که بسیار عجیب و غریب است. من در تیم ملی از سال سوم من در کالج بود.

آن را عجیب و غریب چون شما فقط پس از مورد استفاده قرار گیرد به زندگی به دنبال یک راه خاص است. اما همچنین ممنون میشم. من هرگز می شود تا در آینده چیزی است که من نمی توانم زمان را به عقب نگاه و فوق العاده بود فوق العاده ممنون مسخره فرصت هایی که من تا به حال. و به خوب با سایر بازیکنان در حال حاضر یک فرصت برای تجربه برخی از چیزهایی که در این زمان.

وجود دارد یکی دیگر از شنیدن در مورد این مورد برنامه ریزی شده برای ماه مارس 9th. چه شما بیشتر نگران?

شما می دانید یکی از مهمترین و تشویق همه چیز برای من این است که پاسخ مردم در سراسر جهان است. بیش از 100 ، 000 مردم زمان برای استفاده از صدای خود را [در change.org درخواست] می گویند جاناتان زندگی مهم است. اجازه دهید درست اتفاق می افتد.

ما صرف یک روز تمام در دادگاه در اکتبر رفتن را از طریق واقعیت پس از واقع پس از این واقعیت که چرا این اعتقاد فاقد یکپارچگی است. و سپس ما را به رفتن به خانه و جاناتان رفت و برگشت به یک جعبه. ما رفت و برگشت به هتل ما اتاق فقط خشمگین. ما نمی دانیم که سیستم قضایی ما مشغول به کار بود. ما فقط به صرف تمام روز صحبت کردن در مورد تعدادی از دلایل که چرا این اعتقاد فاقد یکپارچگی و ما واقعا نمی تواند رسیدن به یک نقطه انجام کاری در مورد آن تا مارس.

بنابراین فقط آن را واقعا سخت به می دانم که این اتفاق می افتد. و بدانید که اگر Jonathan و خانواده ما هرگز متصل است که او می تواند مبارزه خود را بدون یک تیم کمک کند.

اگر این یک نمونه قبل از المپیک داستان من ممکن است از شما بخواهند اگر شما تجسم خود را در مدال طلا ایستاده است. چه خواهد شما را به تفکر در آن لحظه ؟ در این راستا آیا شما فکر کردن در مورد آنچه که لحظه ای از جاناتان انتشار ممکن است احساس مانند? شما تجسم پیاده روی در خارج از دادگاه با او یک رایگان مرد ؟

خانواده ما شده است در مورد رویای این روز پوشا تقریبا دو دهه است. و راستش من فکر می کنم چیزی که ما می خواهیم این است که فقط برخی از صلح و آرامش و خرابی پس از این نبرد طولانی. یک وعده غذایی خوب. خورشید نیاز به درخشش برای یک ماه ، بدون باران است. فقط صلح و چیزی برای اجرا در اطراف به انجام. نوع برگشتی. این بازی هفت و فصل را بیش از و شما مانند آنچه شما می خواهید به انجام? من فقط می خواهم به بقیه. و نه کسی به من بگویید که من باید یا آنچه که من نیاز به انجام است. فقط لذت بردن از هر یک از دیگر و هیچ چیز دیگری. نفس کشیدن برای در حالی که کمی.

اما برای مطمئن وجود دارد رفتن به کیک درگیر است. مخمل قرمز است که مورد علاقه من است. من ممکن است مجبور به رفتن فقط مدرسه و چه بسیاری از ما بزرگ شده بود که زرد کیک با شکلات و شکر و تخم مرغ. اگر شما آن را درست انجام دهید این است که یک جزء اصلی از جشن.

اگر نتیجه بودند به راه دیگر که همه وقت شما قرار داده ایم به این مبارزه تعلیق ورزشی خود را حرفه ای هنوز هم ارزش آن بوده است ؟

خوب این یک سوال بسیار مهم. من بیشتر انسان در حال حاضر از من ده سال پیش. من فکر می کنم ما بیشتر از کسی که ما ایجاد شد به زمانی که ما چیزهایی مانند این.

ما می توانیم زندگی می کنند کم عمق و سطحی و مادی زندگی به راحتی در کشور ما در روز و سن. من فکر نمی کنم کسی که واقعا سرمایه گذاری به زندگی را می گویند که آن را به ارزش آن است.

شما فقط ببینید خیلی زیبایی در چیزهایی است که شما فقط نمی خواهد که تا کنون فکر که شما می بینید با وجود زشتی از این وضعیت است. وجود دارد بسیاری از مردم که الهام گرفته شده اند و پر برکت و احساس و دوست داشتنی دیده می شود با آنچه که من انجام داده ام چه خانواده من را انجام داده است. یکی از جاناتان دوستان خوب که او را رسما با رشد در آن وجود دارد با فقط صحبت کردن به ما در اطراف جاناتان تولد ماه گذشته; او فقط گفتن ما در مورد چگونه عشق است که او را قادر به دریافت از خانواده ما به زندان و فقط بچه های دیگر.

این فقط خیلی بزرگتر از من است. شما نمی خواهید به فکر می کنم در مورد شما می دانید بی عدالتی در ادامه پس از مارس 9th. اما آن است که قطعا ارزش آن است. و من قطعا احساس می کنم مثل یک فرد متفاوت از من به عنوان یک هجده سال قبل از من شروع به درگیر شدن در Jonathan داستان. او را برکت بسیاری از ما. برای تمام چیزهایی است که ما به او داده او داده شده خیلی بیشتر به ما. بنابراین آن را کاملا شگفت انگیز است. من تا به حال هیچ ایده از یک دهه پیش که من اینجا نشسته سمت راست در حال حاضر در وسط این داستان شگفت انگیز است. بنابراین ما امیدوار و ما در حال رفتن به ماندن امیدوار.

نوشتن برای شان گرگوری در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>