تصمیم برخی از زمان و رهبران نظامی سابق به انتقاد از رئیس جمهور تهمت و تمایل خود را برای اعزام نیروهای نظامی به شهرهای آمریکا است یک برکت و رحمت نشان دادن وجود دارد هنوز هم نهادهای قدرتمند مقاومت در برابر این کشور اسلاید به استبداد. اما آن را نیز لعنت آشکار چقدر بد تمام نهادهای غیرنظامی شکست خورده اند.

امریکا نتیجه می یابد خود را در یک تناقض است. کنترل غیر نظامی از ارتش بنیادی است و به ما در قانون اساسی دموکراسی است. در حال حاضر برای بقای دموکراسی ممکن است نیاز نیروهای مسلح را رد می کنند — و یا حداقل فشار علیه — جهت و سفارشات ملت بالاترین مقام برگزیده.

شاید قابل توجه ترین رهبر به صحبت کردن در برابر رئیس جمهور جیمز Mattis — مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وزیر دفاع و بازنشسته سپاه تفنگداران دریایی به طور کلی — که روز چهارشنبه به یک بیانیه به اقیانوس اطلس decrying مغلوب ساختن پیشی جستن تفرقه رهبری در سراسر کشور تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید. او به شدت انتقاد کرد استفاده از نیروهای نظامی در این هفته برای روشن شدن مسیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن عکس op در کلیسای سنت جان.

“هرگز رویای من بود که سربازان در نظر گرفتن که همان سوگند خواهد بود دستور داد تحت هیچ شرایطی به نقض حقوق اساسی شهروندان خود — بسیار کمتر به ارائه عجیب و غریب عکس op برای انتخاب فرمانده ارشد نظامی با رهبری ایستاده در کنار” Mattis نوشت.

برخوردار نیست و تنها بازنشسته رهبر به صحبت کردن. دریاسالار مایک مولن و ژنرال مارتین دمپسی هر دو سابق رئیس ستاد مشترک در میان کسانی که به اظهارات در روزهای اخیر. جیمز میلر سابق خبرگزاری دفاع نوشت, نامه ای سرگشاده در این واشنگتن پست استعفا از دفاع علم هیئت مدیره.

آنچه که واقعا فوق العاده هستند این دیدگاه از زمان رهبران نظامی.

وزیر دفاع علامت Esper در جمعه خشم رئیس جمهور گفت: نیروهای “تنها باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ماده در رفت و آمد مکرر گذشته و تنها در فوری ترین و مبرم از شرایط” برای پاسخ به این اختلال است. (او ممکن است یک سابق وزیر دفاع در زمان شما این به عنوان خوانده شده.) کلی علامت Milley فعلی ستاد مشترک رئیس و رهبران در ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی باید همه صحبت کردن در روزهای اخیر در برابر نژاد پرستی و یا به یاد زیردستان خود را از قانون اساسی حق اعتراض.

آمریکایی Milley گفت: در یک یادداشت یک قانون اساسی حق آزادانه صحبت می کنند و جمع آوری. “ما در همه شاخه تمام اجزاء و تمام صفوف باقی می ماند متعهد به ملی ما اصول و ارزش های تعبیه شده در قانون اساسی,” او نوشت.

در زمان عادی چنین اظهاراتی علیه نژادپرستی و برای قانون اساسی — به نظر می رسد خفیف. در زمان بافت هر چند به نظر می رسد به subtweet رئیس جمهور تهمت و تماس های خود را به نظامی “تسلط” شهرهای آمریکا رو به ناآرامی.

اما آنچه که ما در حال دیدن نیست کاملا بی سابقه است. در سال 2006 تعدادی از ژنرال بازنشسته را به عقب رانده و در برابر آن وزیر دفاع دونالد رامسفلد را سوء مدیریت از جنگ عراق. همانطور که در نیویورک تایمز اشاره کرد هر چند کسانی که انتقادات مطرح شده نگرانی در نظامی که “بحث را به خطر انداخته سیاسی و نظامی undercutting خود را حرفه ای اخلاق.” حتی در دوران بازنشستگی ژنرال و admirals اغلب محتاط در مورد انتقاد رهبران غیر نظامی.

چرا که خبري در مورد نیروهای مسلح نقش زنان در دموکراسی آمریکایی می رود به تاسیس. “یک نیروی نظامی با overgrown اجرایی نمی خواهد طولانی امن اصحاب برای آزادی” جیمز مدیسون گفت: قانون اساسی میثاق. “این به معنی دفاع در برابر خطر خارجی همواره ابزار استبداد در خانه.” از تدوین کنندگان قانون اساسی ساخته شده است در حفاظت در برابر آن ظلم و ستم — تقسیم قدرت بین رئیس جمهور است که هر دو غیر نظامی و فرمانده نیروهای مسلح و کنگره است که قدرت را به اعلام جنگ. برای اندازه گیری خوبی آنها محدود ارتش تخصیص بودجه به بیش از دو سال در یک زمان. و جانشینان آنها تصویب قوانین مانند پس Comitatus عمل بیشتر به محدود کردن این احتمال که نیروهای مسلح می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای به اجرا درآوردن سیاست های داخلی.

این بدان معنا نیست که ارتش هرگز استفاده می شود در خاک آمریکا — رئیس جمهور جورج دبلیو بوش معروف اعزام نیروهای نظامی به لس آنجلس در طول رادنی کینگ شورش در سال 1992. اما چنین با استفاده از نادر انجام شده در رابطه با دولت های ایالتی چرا که رهبران این کشور بوده است با احتیاط در مورد دیده می شود که با استفاده از نیروهای نظامی به عنوان “ابزار ظلم و ستم.”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از سوی دیگر دارای کم و یا هیچ حس دموکراتیک داری. او خوشحال شده است را به سیاسی نظامی به تیرگی خطوط به معنای نگه داشتن شهروندان در کنترل و نیروهای مسلح به خارج از سیاست است. تمایل خود را به سطل زباله نهادهای دموکراتیک است که به خوبی تاسیس شده است. این هیچ جای تعجب است که به جای تلاش برای آرام کردن این هفته ناآرامی — به جای دیدن نیروهای مسلح به عنوان آخرین چاره — او به جای تقبیح این “ضعف” از فرمانداران و حمایت مبارز پاسخ.

کنگره در ضمن نه ضابط رئیس جمهور قدرتمند انگیزه. پس از این هفته عکس op در کلیسا خبرنگاران پرسید که سناتور جمهوریخواه برای واکنش — و بیشتر رو دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن و یا feckless “بدون دیدگاه.” قوه مقننه به طور فزاینده واگذار آن جنگ ساخت قدرت به رئیس جمهور از زمان جنگ جهانی دوم; آن است که در حال حاضر مایل و یا قادر به توقف رئیس جمهور بالقوه سوء استفاده از قدرت نظامی خود.

که برگ های امریکا admirals و ژنرال در یک موقعیت وحشتناک. این هنجارهای دموکراتیک در کشور ما نیاز به آنها را به انجام رئیس جمهور دستور تا زمانی که آنها قانونی است. اما انجام آن سفارشات ممکن است به شدت تضعیف هنجارهای دموکراتیک. وجود دارد هیچ پاسخ خوبی به این مشکل ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن. نظامی ممکن است آخرین امید در برابر سقوط از ما خواه شکل دولت — اما که ممکن است به معنی جمهوری است که در حال حاضر بیش از حد رفته را نجات دهد.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de