عظیم آنفولانزا موج مدتها آلمان

تقریبا 80,000 موارد ثبت شده از پاییز. تقریبا نیمی از کسانی که تایید شد ظرف دو هفته گذشته.

در حالی که جهان و زندگی در ترس از coronavirus آلمان شده است در برخورد با یک موج از زمستان آنفولانزا مواردی است که منجر شده و در مجموع حدود 80,000 موارد است.

حدود نیمی از این موارد تایید شد ظرف دو هفته گذشته با توجه به فدرال آلمان کنترل بیماری آژانس.

گزارش صادر شده توسط رابرت کخ موسسه (RKI) در برلین یافت 130 نفر فوت کرده اند به عنوان یک نتیجه از آنفولانزا در این فصل در حالی که تقریبا 13,300 بیمارستان بستری شده است. در مجموع 79,263 موارد ثبت شده از پاییز. RKI تخمین می زند که 10 milllion بازدیدکننده داشته است به پزشکان در آلمان بودند ناشی از آنفلوآنزا در طول جدی موج در زمستان 2017-2018.

آنفلوانزا است که به شدت مسری است و انتقال از فرد به فرد از طریق سرفه, عطسه و یا فقط نزدیکی. آن را همچنین می توانید از طریق دستگیره درب یا دستگیره در اتوبوس و قطار.

بیشتر بخوانید: کشف جدید می تواند طلسم پایان دادن به آنفولانزای فصلی

تعداد ثبت موارد آنفلوآنزا در آلمان در این فصل بیش جهانی عفونت تلفات از coronavirus همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19 که در حال حاضر در حدود 75,000 مردم است. تعداد کل ثبت مرگ و میر در ایستاده بود 2,118, از شنبه.

DPA کمک به این گزارش.

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>