ماساچوست Coronavirus مرگ و میر بالا از 5000 به عنوان فرماندار وزن بازگشایی

With متحده در سراسر کشور آغاز به بازگشایی کسب و کار, ماساچوست,’ فرماندار مواجه است فشار به دنبال کت و شلوار و حتی به عنوان coronavirus مرگ و میر رسیده یکی دیگر از گریم نقطه عطف.

دولت گزارش 129 جدید و میر دوشنبه آوردن مجموع به 5,108.

کالیفرنیا ، چارلی بیکر به تازگی اجازه گلف برای باز کردن پس از اعتراض و مغازه اسلحه شروع به فروش دوباره پس از مالکان شکایت کرد. در حال حاضر با ویروس مرگ و میر شکوه 5,000, دولت, رهبران و کارشناسان بهداشت و درمان خواستار خویشتن داری در حال رشد در میان وحشت و نگرانی در میان صاحبان کسب و کار و ساکنان بیش از زمانی که و چگونه اقتصادی محدودیت برداشته خواهد شد.

بسیاری از صاحبان کسب و کار به طور فزاینده ای نگران معیشت خود را.

“من تمام زندگی من پس از من بود 13 و آن بخشی که من هستم” گفت: سحر Desrosiers که صاحب یک سالن آرایش مو 4 شما در مرکزی ماساچوست در شهر Hubbardston. “برای کسی که می گویند من نمی توانم آن را فقط به یک ضربه بزرگ.”

Desrosiers که آغاز شده و یک درخواست تماس برای سالن قادر خدمت به یک مشتری در یک زمان گفت که او تا به حال به انتخاب محوطه سازی و مسکن تمیز کردن کار فقط برای به دست آوردن. او گفت که او معتقد است که او می تواند با خیال راحت و ترس فروشگاه خود را نمی خواهد گذشته بیش از حد دیگر اگر او نمی تواند به مشتریان و یا کمک دولت به زودی, او گفت:.

“این افتضاح استرس زا فکر من می خواهم برای زنده ماندن ؟” او گفت:.

نشانه هایی وجود دارد که این ویروس گسترش است کاهش در سخت-آمار دولت است. اما پنجشنبه هشدار داد که کسانی که sprigs از امید می تواند از دست رفته اگر ساکنان نمی هوشیار باشند.

“ما هنوز هم مقدار زیادی از کار را به انجام وقتی که می آید برای رسیدن به نقطه که در آن ما احساس می کنیم دست ما و ما اسلحه در اطراف این ویروس” بیکر به تازگی به خبرنگاران گفت:.

فرماندار گفت: هدف این است که اجازه می دهد تا برخی از کسب و کار به بازگشایی در یک “مد محدود” شروع مارس 18, با فرض این وضعیت همچنان به بهبود بخشد. روز دوشنبه او پرده برداری از چهار فاز طرح برای بازگشایی کسب و کار — به نام شروع محتاط و هوشیار و طبیعی جدید — اما نگفت که صنایع خواهد بازگشایی است که در آن مرحله ،

ماساچوست دیده است یک روند رو به پایین در تعداد افراد بستری برای COVID-19 و درصد از کسانی که تست مثبت برای این ویروس کمتر از در ماه آوریل حتی به عنوان دولت افزایش یافته است تعدادی از آزمایش های آن را انجام.

در عین حال تعداد مرگ و میر دو برابر بیش از دو هفته است.

بیش از نیمی از مرگ و میر در ماساچوست رخ داده است در خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت و بیش از 98 درصد از مردم تا به حال شرایط اساسی. در یکی از مرگبارترین شیوع بیماری شناخته شده در مراقبت دراز مدت تسهیلات در کشور بیش از 70 ساکنان بیمار با کروناویروس فوت کرده اند در یک خانه برای پیری جانبازان در غرب ماساچوست شهر هولیوک.

دولت کشته شدگان است به احتمال زیاد بالاتر به دلیل تعداد شامل افرادی که فوت کرده اند اما هرگز مورد آزمایش قرار.

دکتر جرمی فاوست یک طب اورژانس پزشک در بوستون گفت: این خطرناک برای بازگشایی تا تعداد کل مرگ و میر ناشی از هر علت بازگشت به سطح دیده می شود در یک سال معمولی.

“این است که چگونه شما می دانید که اثر این ویروس در جامعه ما است و دیگر در مقیاس تاریخی بود که در چند هفته گذشته گفت:” فاوست با بریگهام و بیمارستان زنان.

Worcester شهردار یوسف خرده گفت که او نگران بود در مورد باز کردن بیش از حد به سرعت پس از ده ها تن از کارکنان وال مارت در شهر تست مثبت است.

“بسیاری از مردم در حال صدمه زدن به. من که اما شما نمی توانید باز کردن و واقعا انتظار برای بستن دوباره,” او گفت:. “من فکر می کنم شما واقعا باید برای باز کردن متد با یک طرح و ببینید با آن … با دانشمندان و پزشکان عمومی و کارشناسان بهداشت و درمان به شما بگویم چه کاری انجام دهید.”

با بیش از 78,000 تایید COVID-19 موارد ماساچوست سوم بیشترین تعداد در میان کشورهای ایالات متحده آمریکا در پشت نیویورک و نیوجرسی. دولت را در سخت ترین ضربه جوامع عبارتند از: چلسی یک پرجمعیت حومه بوستون با یک جمعیت بزرگ مهاجر. Worcester نیز دیده می شود تعدادی از موارد است.

شده اند وجود دارد بیش از 80 ، 000 مرگ و میر در سراسر ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از آنجا که بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد آلوده می تواند بدون احساس بیمار.

انتقاد از بیکر جدیدی رسیده شدت در هفته گذشته زمانی که صدها نفر از معترضان با پرچم تحمل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نام و علائم با پیام مانند “استبداد است نه رهبری” با تجمع در مقابل ساختمان خانه ملت با دعوت از استاندار برای بازگشایی اقتصاد است. و یک قاضی فدرال سرزنش بیکر برای بستن مغازه اسلحه گفته او نقض در دستياران متمم دوم حقوق.

بعد از یک زمین گلف صاحب قول داد به زودی به منظور خاموش کردن و شروع رزرو بار توپ را روی گوه دوباره به هر حال بیکر مجاز دوره های گلف برای بازگشایی, با برخی از محدودیت. که خشمگین کرده است کسب و کارهای دیگر که همچنین می خواهم به بازگشایی شده است.

“به شنیدن این که فقط مثل یک سیلی محکم به چهره” شریل Purcell از پوچ و پنجه و یک هانوفر پت نظافت سالن گفت WBZ-تلویزیون. “این یک شوخی به من.”

بستنی صاحب مغازه جودیت Herrell گفت که او را مشتاق به کسب و کار خود را به حالت عادی بازگشت دوباره. اما او معتقد است خطرات هنوز هم بیش از حد بزرگ است.

“من می دانم که من احتمالا عکسبرداری خودم در پا اما من می خواهم کارکنان به امن من می خواهید به امن من می خواهم مردم که من می دانم در جامعه امن” گفت: صاحب Herrell را بستنی و شیرینی در غرب ماساچوست, شهرستان Northampton.

“ما تا به حال به اندازه کافی مرگ و میر در حال حاضر,” او گفت:. “به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران استیو LeBlanc و Rodrique Ngowi کمک به این گزارش.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>