مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان می گوید Defunding ادارات پلیس است یک ایده وحشتناک’

یکاواسط تجدید تمرکز بر خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند تماس پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس و سرمایه گذاری به جای آن در جامعه و اجتماعی برنامه نویسی برانگیخته اند یک بحث ملی. روز یکشنبه یک حق وتو-اثبات اکثریت مینیاپولیس شورای شهر اعلام کرد قصد دارد پال خواستار قطع بودجه دولت و از بین بردن مینیاپولیس اداره پلیس. رئیس شورای لیزا خم کن سی ان ان گفت که آنها قصد دارند به “بازسازی با جامعه ما یک مدل جدید از امنیت عمومی است که در واقع نگه می دارد جامعه ما امن است.”

اما در طول یک TIME100 مذاکرات بحث در پنجشنبه مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان گفت: روزنامه نگار کیتی کوریک که او معتقد است تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس “یک ایده وحشتناک است.” “شما باید به سرمایه گذاری در آن دسته از جوامع و … کمک کند با برخی از زمینه های اجتماعی-اقتصادی-مشکلات اقتصادی” جمهوری خواه فرماندار گفت. “اما از بین بردن و یا defunding پلیس راه نیست.”

با استناد به بالتیمور به عنوان مثال هوگان صحبت کرد که چگونه مقامات شهر شده اند قادر به بهبود رابطه میان پلیس و ساکنان این شهرستان توسط “با سرمایه گذاری بیشتر در پلیس ما … در استخدام در آموزش و تجهیزات در تلاش برای آموزش مردم در مورد د-اند. او افزود که پلیس — که اکثریت اقلیت است “صرف مقدار زیادی از زمان در جامعه کار با مردمی” و زمانی “کمی بیشتر اعتماد و کمی بیشتر در ارتباط است.”

در بالتیمور — مانند در بسیاری از شهرستانها در سراسر جهان — هزاران نفر به خیابان آمده اند برای نشان دادن در برابر سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس تا حد زیادی در تظاهرات صلح آمیز است.

هوگان در مقایسه با گذشته چند هفته از اعتراض به کسانی که شکست در بالتیمور در سال 2015 پس از قتل فردی گری 25 ساله سیاه مردی که در بازداشت پلیس پس از او به اتهام حمل یک ضامن. خاکستری مرگ رد شد یک قتل و دستگیری شش افسران متهم با 28 اتهامات جنایی از جمله قتل درجه دوم — اما بعدها تبرئه شد. پلیس برای متفرق کردن در طول تظاهرات بیش از خاکستری مرگ; برخی از مردم گفته مشغول غارت و آتش سوزی و صدها نفر دستگیر شدند. هوگان که فقط تبدیل شدن به فرماندار مریلند مستقر دولت گارد ملی به این شهر است.

هوگان گفت: Couric که بالتیمور است “ساخته شده است بسیاری از پیشرفت” پس از آن گفت: “او با افتخار از هزاران نفر از شهروندان که به صورت مسالمت آمیز اعتراض کنند.

“اگر شما نگاهی به آنچه اتفاق افتاده در واشنگتن … و شما نگاه کنید که چه اتفاقی در بالتیمور کمتر از 40 کیلومتر دورتر در همان شب آن را تقریبا به طور کامل مخالف پاسخ,” او گفت:. او اضافه کرد که این تصمیم به استفاده از گاز اشک آور برای روشن شدن مسالمت آمیز معترضان از میدان لافایت بنابراین رئیس جمهور تهمت می تواند عکس ها در سنت جان پریش بود “چیزی اشتباه را انجام دهد.”

“ما قطعا هیچ وجه حل همه مشکلات از بالتیمور و یا در ادارات پلیس در سراسر کشور ما,” او گفت:. “اما ما واقعا برخی از گام های بزرگ و ساخته شده برخی از پیشرفت واقعی.”

این مصاحبه بخشی از یک سری خاص تولید شده در همکاری با کیتی کوریک. ببینید بیشتر از زمان گزارش با کیتی کوریکو ثبت نام برای او روز هفته صبح عضویت در خبرنامه از خواب بیدار کردن تماس با کیتی کوریک.

نوشتن به مدلین کارلایل در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>