مریلند تبدیل یخ به طور موقت سردخانه برای ذخیره بدن در طی بیماری همه گیر کوروناویروس

(Silver Spring, Md) — ایالت مریلند باز کرده است یک سردخانه موقت در یک اسکیت روی یخ و هاکی تسهیلات به فروشگاه بدن در طول COVID-19 pandemic, دولت, مقامات گفت.

یک سخنگوی وزارت بهداشت دولت نمی خواهد فاش محل “موقت سردخانه امور مرکز” اما مجلس دولت گفت: افتتاح آن در ماه گذشته در باغ خانه یخ در لورل واقع در مورد نیمه راه بین بالتیمور و واشنگتن ،

حدود 55 بدن گرفته شده به سالن هاکی روی یخ تسهیلات پس از آن باز شده در مارس 17 و حدود 30 بدن وجود دارد گفت: دلم. مریم لیمن یک دموکرات که منطقه شامل لورل. لیمن گفت: او با توجه به این اطلاعات توسط یک رابط از دولت در بخش بهداشت و درمان.

این از 150 ، 000 فوت مربع (4,645 متر مربع) مرکز شامل یک فضای پیست المپیک-اندازه پیست و دو NHL-اندازه rinks, با توجه به وب سایت خود را. دولت عمل تکرار که گرفته شده توسط مقامات در اسپانیا است که در تبدیل یک سالن هاکی روی یخ در حومه مادرید به یک سردخانه موقت در ماه مارس برای کمک به شهرستان پایتخت غرق عزاداری.

مریلند گفت که 1 ، 338 پر coronavirus مرگ و میر در کشور را تایید شده توسط آزمایشگاه و اضافی 99 میر احتمالا ناشی از COVID-19.

Gov لری هوگان گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که او نمی دانست چه مدت موقت سردخانه مورد نیاز خواهد بود.

“امیدوارم آن را نمی خواهد شد بسیار طولانی است. من امیدوار بودم ما نمی نیاز به آن را در همه, اما از آن است که در حال استفاده,” او گفت:.

لیمن گفت که او آموخته است که به طور موقت سردخانه باز کرده بود در منطقه از یک تلویزیون ایران را که به نام او در روز دوشنبه.

“در ابتدا این نوع در زمان my breath away,” او گفت:. “وجود دارد نشانه آن است که دولت به دنبال به اجاره فضا برای ذخیره بدن تا زمانی که آنها را می توان ادعا کرد, چرا که آنها می دانستند این بود که برای تبدیل شدن به یک مشکل است. اما ما فقط نمی دانم که در آن خواهد بود.”

لیمن گفت: وزارت بهداشت و درمان ارتباط تایید آن را برای او بعد از آن روز.

“آن را نگه داشته بود بسیار آرام” او گفت:. “آنها در حال تلاش برای حساس در مورد آن.”

وزارت بهداشت سخنگوی چارلز Gischlar گفت: تسهیلات و شهرستان رهبران خواسته دولت نیست به افشای موقت سردخانه محل.

“مرکز عملیاتی است و فراهم می کند سطح بالایی از عزت و احترام به مرحوم به عنوان آنها در انتظار حمل و نقل به یک خانه یا سردخانه تاسیسات” او در بیانیه ای گفت.

لیمن گفت COVID-19 نبود علت مرگ برای تمام بدن گرفته تا یخ تسهیلات.

“اما این وضعیت قطعا ناشی از (COVID-19),” او اضافه شده است. “ترکیبی از COVID و غیر COVID مرگ و میر قریب به اتفاق این سیستم که در محل در مریلند است.”

لیمن گفت: به طور موقت سردخانه مکمل های بدن سازی ظرفیت مریلند آناتومی هیئت مدیره و همچنین به بستگان زمان بیشتری به ادعای بدن و ایجاد ترتیبات مراسم تشییع جنازه.

“من فکر می کنم آن را در واقع نشان می دهد که خوب برنامه ریزی و فکر کردن به آینده” او گفت:.

___

آسوشیتد پرس گزارش خبرنگار برایان Witte در آناپولیس مریلند کمک به این گزارش.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>